چهارصد و بیست وششمین روز تحصن مادران دیاربکر

11/08/1399 09:46:00 ب.ظ

تحصن مادران دیاربکر در اعتراض به ربوده شدن فرزندانشان توسط پ.ک.ک ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی

تحصن مادران دیاربکر در اعتراض به ربوده شدن فرزندانشان توسط پ.ک.ک ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی 01.11.2020 دیاربکر/خبرگزاری آناتولی مادرانی از مناطق متخلف ترکیه که به امید رهایی فرزندان‌شان از چنگال گروه تروریستی پ.ک.ک از 3 سپتامبر 2019 تاکنون (426 روز) مقابل دفتر"حزب دموکراتیک خلق‌ها" در استان دیاربکر به تحصن خود ادامه می‌دهند.

سونگل آلتین‌تاش مادری که فرزندش مسلم 6 سال پیش توسط گروه تروریستی پ.ک.ک ربوده‌شده، اظهار داشت: هرکاری کردیم نتوانستیم پسرم مسلم را از چنگ پ.ک.ک نجات دهیم تا اینکه مادر هجیره این تحصن را آغاز کرد، ما نیز به این تحصن پیوستیم.

وی افزود: مادر هجیره فرزندش را از چنگال پ.ک.ک نجات داد. من نیز از گروه تروریستی پ.ک.ک و حزب حزب دموکراتیک خلق‌ها فرزندم را می‌خواهم و تا او را نگیرم از اینجا نخواهم رفت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

جریان ندی ؟! بیلن وار؟!!

سه روز مانده به انتخابات آمریکا؛ نبرد ترامپ و بایدن بر سر ایالت‌های مرکزی - BBC News فارسیتنها ۷۲ ساعت مانده به روز رسمی انتخابات سراسری در آمریکا، جو بایدن و دونالد ترامپ، دو نامزد دموکرات و جمهوری‌خواه با سفر به ایالت‌های مرکزی این کشور، به دنبال جذب آرا از شهروندانی هستند که در انتخابات گذشته به آنها روی خودش نشان نداده بودند؛ جو بایدن به آیوا رفته و آقای ترامپ هم به مینه‌سوتا سفر کرده است. ترامپ ببره بی بی سی ، چین و جمهوری اسلامی باید عزا بگیرند از صبح تا شب داری با بیت حرف میزنی ها بی‌بی 🤣 روبارو 🤔 رادیان تلویزان علی رغم میل باطنیم ولی باید قبول کرد بایدن پیروز انتخابات

افزایش قربانیان زلزله در ترکیه به ۲۴ نفر/تعداد پس‌لرزه‌ها به ۲۰۰ نزدیک شدافزایش قربانیان زلزله در ترکیه به ۲۴ نفر تعداد پس‌لرزه‌ها به ۲۰۰ نزدیک شد در پی زمین‌لرزه روز جمعه، ۲۴ تن در مناطق ساحلی غرب ترکیه جان خود را از دست داده‌اند و در جزیره ساموس یونان نیز دو نفر به دلیل ریزش دیوار فوت کرده‌اند.

بورس سبزپوش شدبورس سبزپوش شد بازار سرمایه برخلاف هفته گذشته، نخستین روز هفته جاری را با چراغ سبز آغاز کرد و شاخص کل این بازار بیش از ۱۷ هزار واحد افزایش یافت.

فوت ۴۳۴ بیمار کووید ۱۹ در شبانه روز گذشتهسخنگوی وزارت بهداشت از فوت ۴۳۴ بیمار کووید ۱۹ در شبانه روز گذشته در کشور و عبور آمار قربانیان از مرز ۳۵ هزار نفر خبر داد.

اپوزیسیون ساحل عاج مدعی کشته شدن دست‌کم ۱۲ نفر در روز انتخابات شداحزاب اصلی مخالف ساحل عاج که انتخابات ریاست جمهوری این کشور را تحریم کرده‌اند، روز شنبه ۳۱ اکتبر مدعی شدند که دست‌کم ۱۲ نفر در درگیری‌های روز انتخابات کشته شده‌اند. ساحل عاج هم اپوزیسیون داره 😐

تبریک پله به «دوست بزرگ، مارادونا»: باشد که همیشه بخندی و من را بخندانیپله این پیام را به زبان‌های پرتغالی، اسپانیایی و انگلیسی و همراه با عکسی از خودش و مارادونا در جریان بازی دوستانه آرژانتین و ایتالیا در ۱۰ ژوئن ۱۹۸۷ منتشر کرده است.