چهارمحال و بختیاری خنک‌تر می‌شود

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: دمای هوای استان تا پایان هفته روند کاهشی خواهد داشت.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

معصومه نوروزی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص وضعیت جوی چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: آسمان استان صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد است که برای فردا در ساعات بعد ازظهر احتمال وقوع رگبارهای خفیف در ارتفاعات به ویژه برای ارتفاعات مرکزی پیش بینی می شود.

وی افزود: تا پایان هفته پدیده خاصی برای استان انتظار نمی‌رود و دما در طی روز تا پایان هفته روند کاهشی خواهد داشت. نوروزی خاطر نشان کرد: شهرکرد با پنج درجه سانتی گراد خنک‌ترین ایستگاه استان و لردگان با ۳۴ درجه سانتی‌گراد گرمترین ایستگاه استان شناسایی شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فیلم/زوزه‌ی گرگِ شهر بِن در چهارمحال و بختیاریفیلم/زوزه‌ی گرگِ شهر بِن در چهارمحال و بختیاری
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

برپایی جشن صبحگاه عطر انتظار در مدارس چهارمحال و بختیاریجشن«عطر انتظار» با حضور نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری، مدیرکل آموزش و پرورش استان و جمعی از مسئولان، مدیران، معلمان و دانش‌آموزان هنرستان شهید حقیقی شهرکرد برگزار شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هدف‌گذاری تولید سالانه ۱۰۰ هزار درخت گردو به روش پیوندی و کشت بافت در چهارمحال و بختیاریرئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: برای تولید سالانه ۱۰۰ هزار اصله درخت گردو به روش پیوندی و کشت بافت در سه سال آینده برنامه‌ریزی شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کمک ۱۱۷ میلیارد تومانی خیران به نیازمندان چهارمحال و بختیاریمدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) چهارمحال‌وبختیاری با بیان اینکه مجموع صدقات در سال ۱۴۰۱ به رقم ۱۹۳ میلیارد تومان رسید، گفت: در شش ماهه نخست امسال نیز کمک خیران و مردم در استان به رقم ۱۱۷ میلیارد تومان رسیده است که این مبالغ تحت نظارت کمیته امداد جمع‌آوری و بین نیازمندان توزیع می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پیش بینی وقوع رگبار و رعد و برق تا پایان هفتهفردا در استان‌های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، گیلان، برخی نقاط مازندران و ارتفاعات استان‌های زنجان، قزوین و شرق استان تهران وقوع رگبار و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »

شناسایی زمین ورزشگاه جدید ایرانزمین ساخت مجموعه ورزشی بزرگ جدید در تهران و مشابه ورزشگاه آزادی به زودی جانمایی می‌شود.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »