چهار تروریست در بینگول کشته شدند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

چهار تروریست در عملیات هوایی نیروهای مسلح ترکیه در استان بینگول کشور از پای درآمدند

چهار تروریست در عملیات هوایی نیروهای مسلح ترکیه در استان بینگول کشور از پای درآمدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نتایج یک تحقیق: چهار روز کار در هفته عملکرد کارمندان را بهبود می‌بخشدبسیاری از کارکنان شرکت اپرپچوال گاردین کاهش ساعات کاری را یک «هدیه» و «یک امتیاز» می‌بینند و به دلیل حسن نیت شرکت تمایل دارند قدم‌های موثرتری در جهت کمک به سودآوری آن بردارند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

'چهار نفر از اعضای ارکستر زهره در اسلواکی مفقود شدند'خبرگزاری فرانسه گزارش داده که چهار نفر از اعضای ارکستر زهره، گروه موسیقی دختران افغانستان، پس از شرکت در یک جشنواره موسیقی از محل اقامت‌شان در یک هتل در اسلواکی مفقود شده‌اند. احمد ناصر سرمست، بنیانگذار انستیتوت ملی موسیقی افغانستان و ارکستر زهره به بی‌بی‌سی گفت که: 'هنوز در موقعیتی قرار ندارم که در این مورد چیزی بگویم. هنوز گروه به کابل نرسیده‌اند.'
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

انفجار در ورودی دانشگاه کابل؛ دست‌کم چهار نفر کشته شدندوحیدالله مایار سخنگوی وزارت بهداشت افغانستان کشته شدن دست‌کم چهار نفر را تایید کرد و افزود: «پس از این انفجار، ۱۶ زخمی نیز به بیمارستان منتقل شده‌اند.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تحریم سوخت باعث لنگر انداختن چهار کشتی ایرانی در برزیل شده استشرکت نفت دولتی برزیل از دادن سوخت به غله‌برهای دلربا، گنج، باوند و ترمه خودداری کرده است. این کشتی‌ها که اکنون در نزدیکی بندر ایمبی‌توبا لنگر انداخته‌اند همگی متعلق به دولت جمهوری_اسلامی ایران بوده و همگی در فهرست تحریم‌های آمریکا علیه ایران قرار دارند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

زنگ خطر بیماری قلبی با چهار علامت ویژه در بدن | DW | 20.07.2019وجود چین در نرمه گوش و یک هاله سفید دور عنبیه‌ چشم می‌تواند حاکی از بیماری قلبی احتمالی باشد. اگر شما نیز این علامت‌های ویژه را در بدن خود دارید بهتر است بی‌درنگ به پزشک مراجعه کنید.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

یک میلیارد یورو ارز دولتی گم شده استیک میلیارد یورو ارز دولتی گم شده است شرق مدعی شد: ۱۰ شرکت حوزه دارو و ۱۰ شرکت در امور کالاهای اساسی، از جمله شرکت‌هایی هستند که با وجود آنکه متعهد شده‌اند کالا را بر اساس ارز تخصیص داده‌شده وارد کشور کنند‌ اما بخشی از آنها را وارد کشور نکرده‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »