چند راه ساده برای بهبود بخشیدن به عملکرد «روتر» هنگام کار از خانه

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

چند راه ساده برای بهبود بخشیدن به عملکرد «روتر» هنگام کار از خانه از اپلیکیشنی که همراه با روتر آمده یا واسط وب استفاده کرده و آن را از نو راه‌اندازی کنید. اگر نمی توانید اپلیکیشن را پیدا کنید، روتر را خاموش کرده، تا ۱۰ بشمارید و دوباره آن را روشن کنید.

با تعطیلی اکثر شهرها، ادارات، و مدارس، کار کردن شما از خانه، و شاید درس‌خواندن فرزندانتان در منزل، کند بودن اینترنت اصلا خوشایند نیست و کار شما را سخت می کند.

به گزارش سایت فن‌اوری «تک هایو»، پیش از این که به دنبال خرید روتر جدید باشید، چند کار ساده ممکن است بتواند به شما کمک کند:از اپلیکیشنی که همراه با روتر آمده یا واسط وب استفاده کرده و آن را از نو راه‌اندازی کنید. اگر نمی توانید اپلیکیشن را پیدا کنید، روتر را خاموش کرده، تا ۱۰ بشمارید و دوباره آن را روشن کنید.روتر را در مرکز خانه قرار دهید و مطمئن شوید که دورش خلوت باشد و اسباب و اثاثیه منزل اطراف آن را احاطه نکرده باشد و جلوی سیگنال وای فای را نگرفته باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مبتلایان فقیر کرونا در اکوادور در خانه یا در خیابان تنها می‌میرندجسد این افراد نیز غالبا ساعت‌ها، بلکه روزها در خیابان می‌ماند و به دلیل آب و هوای حاره‌ای در این شهر مشکلات بهداشتی و عفونی دیگری نیز به بار می‌آورد. در آمریکا هم وضع مناسبی ندارن در آمریکا چطور یا در ایتالیا اون فکر کنم تو جوب میمیرند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ماسک بزنیم یا نه؟ توصیه‌ها عوض می‌شوند؟آیا برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا بهتر است از ماسک استفاده کنیم؟ گروهی از کارشناسان و مشاوران سازمان بهداشت جهانی به ارزیابی و بررسی این موضوع پرداخته‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ماندن در خانه برای حفظ جان یا ادامه کار در شرایط کرونایی/ مویدی: اگر به سلامت کارگران توجه نشود، از حضورشان در کارخانه جلوگیری می‌کنم/از ارائه آمار کارگران مبتلا به کرونا معذورمدر شرایطی که طبق آمارها بیش از 47 هزار و پانصد نفر به کرونا در کشور مبتلا شده اند و این بیماری تاکنون جان بیش از سه هزار نفر از هموطنان‌مان در کشور را گرفته اما متاسفانه بعضی از کارخانه ها در استان فارس بدون در نظر گرفتن شرایط جسمی و سلامت کارگران همچنان به تولید ادامه می دهند. به این میگن صداقت دولت در ارائه آمار کرونا !!! از ارائه آمار معذور هست !!!خاک گور کرونایی بر سرت مویدی
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کرونا با بورس نفت چه کرد؟به نظر نمی‌رسد به زودی وضعیت بازار نفت بهبود یابد و امکان کاهش چشمگیر حتی به کمتر از 20 دلار برای نفت برنت دور از ذهن نیست.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

انتقاد جمعی از مدیران اسبق حوزه سلامت از سیاست‌های دولت در مواجهه با کرونا- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimانتقاد جمعی از مدیران اسبق حوزه سلامت از سیاست‌های دولت در مواجهه با کرونا جمعی از مدیران اسبق حوزه سلامت و اعضاء هیئت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی و نظام پزشکی با انتشار نامه‌ای به روحانی، از عملکرد وی درباره وضعیت کرونا در ایران انتقاد کردند مادر خراب تر از دولت کسانی هستن که ازش تجلیل میکنن
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ماسک بزنیم یا نه؟ توصیه‌ها عوض می‌شوند؟آیا برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا بهتر است از ماسک استفاده کنیم؟ گروهی از کارشناسان و مشاوران سازمان بهداشت جهانی به ارزیابی و بررسی این موضوع پرداخته‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »