چند زخمی در حمله با چاقو به منزل یک خاخام یهودی در نیویورک | DW | 29.12.2019

29/12/2019 09:20:00 ق.ظ

در نیویورک یک نفر با چاقو به خانه یک خاخام یهودی حمله کرده و چند نفر را زخمی کرده است. پنج نفر به بیمارستان منتقل شده و حال دو نفر از آنها وخیم گزارش شده است.

یهودی‌ستیزی

در نیویورک یک نفر با چاقو به خانه یک خاخام یهودی حمله کرده و چند نفر را زخمی کرده است. پنج نفر به بیمارستان منتقل شده و حال دو نفر از آنها وخیم گزارش شده است.

در نیویورک یک نفر با چاقو به خانه یک خاخام یهودی حمله کرده و چند نفر را زخمی کرده است. پنج نفر به بیمارستان منتقل شده و حال دو نفر از آنها وخیم گزارش شده است.

بنا بر اعلام روابط عمومی شورای یهودیان ارتدکس، خانه در محله‌ مانزی، در شمال شهر نیویورک و در نزدیکی یک کنیسه قرار دارد.به گفته شورای یهودیان حمله زمانی روی داده که در خانه خاخام عده زیادی برای برگزاری مراسم سنتیی حنوکا گرد آمده بودند.به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید

به گفته سازمان‌های یهودی که توسط کانال خبری سی‌بی‌اس CBS نقل شده، مردی به داخل خانه خاخام رفته و با قمه به افراد حمله کرده است.سی‌بی‌اس می‌گوید که بسیاری از ساکنان محله مانزی یهودیان متعصب ارتدکس هستند و حمله در ساعت ۱۰ شب رخ داده است.مرد مهاجم پس از ایراد ضربات قمه شتابان فرار کرده است.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

هفته سوم اعتراضات در ایران و خارج؛ میرحسین موسوی خطاب به نیروهای مسلح: سمت حقیقت و ملت بایستید

ایرانیان خارج از کشور در فراخوانی بین‌المللی قرار است امروز، شنبه ۱ اکتبر (۹ مهر) در شهرهای مختلف دنیا به خیابان‌ها بیایند و ضمن ابراز همدردی با درگذشت مهسا امینی، مخالفت خود را با جمهوری اسلامی ابراز دارند. ادامه مطلب >>

حالا اگه تو ایران بود مدعیان دروغین حقوق بشر به صف بودن واراجیف می گفتن. 😓😢😓😢😓😢😓😢😓😢

کشته شدن یک آمریکایی در حمله راکتی به پایگاهی در کرکوکپایگاه کی‌۱ در نزدیکی شهر نفت‌خیز کرکوک، با پرتاب چند راکت مورد حمله قرار گرفته است. این پایگاه علاوه بر نیروهای عراقی محل استقرار نیروهای آمریکایی نیز هست. BBC طبقه نظر سنجی که در آلمان صورت گرفت خامنه ای خطرناک نرین رهبر جهان پس این رو هم گزارش کن اگه واقعا بی طرفی وقتش که امریکایها از کل منطقه خاور میانه خارج شوند . جون عزیزه مگه نه ؟ 😌😌😌 راکت بعدی انشاءالله در کاخ سفیدِ روسیاهان

حمله راکتی به یک پایگاه نظامی در کرکوک؛ یک پیمانکار آمریکایی کشته شدائتلاف مبارزه با داعش در عراق به رهبری ایالات متحده آمریکا در بیانیه‌ای گفته است که در جریان این حمله چندین نظامی آمریکایی و چند پرسنل عراقی زخمی شده‌اند.

شمار قربانیان طوفان مرگبار کریسمس در فیلیپین به ۲۸ نفر رسیدطبق گفته مقام‌های فیلیپینی، دست‌کم ۲۸ نفر بر اثر طوفان سهمگینی که روز کریسمس (چهارشنبه ۲۵ دسامبر/۴ دی) مناطق گردشگری در مرکز این کشور را در بر گرفت، جان خود را از دست دادند.

کشته شدن یک آمریکایی در حمله موشکی به پایگاه ارتش عراق | DW | 28.12.2019برای نخستین بار یک شهروند آمریکا در حملات موشکی به پایگاه‌ محل استقرار آمریکایی‌ها در عراق کشته شد. در حملات پیشین آمریکا نیروهای شبه نظامی طرفدار ایران را در این حملات متهم کرده بود. VOTING IN BLOOD, The 13th message of the savior from the 25th of Dec. 2019 🅰What is the specified Birth Certificate from the year 2020? 🅱Sea of goodness_Christmas and the beginning of the New Year 🅾slaves of power of highest clericals and monarchy_killing by gun yamohammada هر بار سپاه قدس و جمهوری اسلامی به شکلی به غربی ها و متحدین آنها حمله کردند،امریکائی ها گفتند اگر امریکائی کشته شود قطعا' مستقیما' سپاه را مسئولان و جواب نظامی خواهیم داد، حالا امریکائی هم کشته شد و باید دید جوابی در کار هست یانه؟ ظاهرا' ترامپ (بی اعتبار ) خود را به خبری زده است،

کشته و زخمی شدن چندین آمریکایی در حمله‌ به پایگاهی نظامی در کرکوک عراقبنا به اعلام ائتلاف بین‌المللی مبارزه با داعش که ایالات متحده آمریکا آن را رهبری می‌کند شامگاه جمعه

بیش از ۷۰ نفر قربانی انفجاری مهیب در موگادیشو شدند | DW | 28.12.2019به گفته رئیس بیمارستان مدینه، دست کم ۷۳ نفر قربانی انفجار یک خودروی بمب‌گذاری‌شده در نزدیکی یک ایست بازرسی در موگادیشو، پایتخت این کشور شد‌ه‌اند. ۵۴ نفر هم زخمی شده‌اند.

شامگاه شنبه (۲۸ دسامبر) در ایالت نیویورک خانه یک خاخام یهودی با چاقو مورد حمله قرار گرفت.ارتش آمریکا در بیانیه ای که عصر جمعه به وقت واشنگتن منتشر شد گفت که در این حمله یک پیمانکار غیرنظامی اهل آمریکا کشته و چند نظامی آمریکایی و عراقی زخمی شده اند.در بیانیه ائتلاف گفته شده است که نیروهای امنیتی عراقی درباره این حمله تحقیق و به آن پاسخ خواهند داد.پیش از این آمار کشته شده‌های این طوفان ۱۶ نفر ذکر شده بود.

پنج نفر یهودی به بیمارستان اعزام شده‌اند که گفته می‌شود حال دو نفر از آنها وخیم است. یکی از افراد زخمی پسر خاخام است. شبکه کردی روداو می‌گوید دو مامور پلیس عراقی در این حمله کشته شده‌اند. بنا بر اعلام روابط عمومی شورای یهودیان ارتدکس، خانه در محله‌ مانزی، در شمال شهر نیویورک و در نزدیکی یک کنیسه قرار دارد. یک مقام آمریکایی به شرط ناشناس ماندن به خبرگزاری فرانسه گفته است که دست کم ۳۰ راکت به این پایگاه اصابت کرده است و در جریان این حمله یک انبار مهمات نیز هدف گرفته شده است. به گفته شورای یهودیان حمله زمانی روی داده که در خانه خاخام عده زیادی برای برگزاری مراسم سنتیی حنوکا گرد آمده بودند. گزارش شده که در نزدیکی پایگاه تجهیزات پرتاب کاتیوشا در یک خودروی خالی پیدا شده است. به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید به گفته سازمان‌های یهودی که توسط کانال خبری سی‌بی‌اس CBS نقل شده، مردی به داخل خانه خاخام رفته و با قمه به افراد حمله کرده است. این کشور هر سال به طور میانگین در مسیر ۲۰ طوفان قرار می گیرد.

سی‌بی‌اس می‌گوید که بسیاری از ساکنان محله مانزی یهودیان متعصب ارتدکس هستند و حمله در ساعت ۱۰ شب رخ داده است. هنوز گروهی مسئولیت این حمله را به عهده نگرفته است. واشنگتن نیروهای مورد حمایت ایران را مسئول این حملات می داند و ایران را متهم به دست داشتن در این حملات می کند. مرد مهاجم پس از ایراد ضربات قمه شتابان فرار کرده است. هنوز انگیزه فرد حمله‌کننده روشن نیست و پلیس آمریکا همچنان در جستجوی فرد ضارب است. عراق همچنین در ماه‌های اخیر صحنه ناآرامی و خشونت در پی اعتراضات وسیع ضدحکومتی بوده که در آن شعارهایی علیه حکومت ایران نیز داده شده است. در سال‌های اخیر در ایالات متحده حمله به محافل و افراد یهودی بالا گرفته است؛ به ویژه در مناطقی مانند نیویورک که عده بیشتری یهودی زندگی می‌کنند. هم‌رسانی این مطلب:. تنها چند هفته پیش دو نفر در جرسی سیتی شش نفر را به قتل رساندند. حملاتی که آمریکا می‌گوید با پشتیبانی سپاه قدس ایران صورت گرفته است.

قاتلان یک مرد و یک زن بودند؛ آنها پیش از حمله در نزدیکی یک گورستان یک مأمور پلیس را به قتل رساندند. آنها سپس به یک مغازه خواربارفروشی یهودی رفتند و به روی مردم آتش گشودند. در داخل مغازه همسر صاحب مغازه، یک کارکن و یک مشتری را به قتل رساندند. WWW links .