چند دهه است روی تحقیق درباره بیماری‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌ام/اتهامات علیه من بی‌اساس است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

واکنش بیل گیتس به اتهام ساخت کروناویروس: چند دهه است روی تحقیق درباره بیماری‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌ام اتهامات علیه من بی‌اساس است احتمالا تولید واکسن کرونا یک الی دو سال به طول بیانجامد تا زمان توزیع واکسن برنامه‌ریزی دقیق برای مدیریت کرونا بسیار مهم است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسناو به نقل از سی‌ان‌ان، بیل گیتس در مصاحبه ای با"فرید زکریا" در شبکه سی ان ان اظهار کرد تا زمان توزیع واکسن بیماری کووید-۱۹ برنامه‌ریزی دقیق برای مدیریت ویروس کرونا بسیار مهم است.

گیتس طی این مصاحبه گفت احتمالا تولید واکسن ویروس کرونا در مقیاس انبوه یک الی دو سال به طول بیانجامد بنابراین مهم‌ترین اقدامی که می‌توان در این بازه زمانی انجام داد، مدیریت همه موارد به بهترین نحو و طبق برنامه‌ریزی دقیق است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اطلاعیه وزارت دفاع ترکیه درباره عملیات علیه مواضع پ.ک.ک در شمال عراق
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روحانی: ویروس کرونا سبک زندگی را تغییر داده استبا کرونا سبک زندگی‌ تغییر کرد | رییس جمهوری با بیان اینکه ویروس کرونا سبک زندگی را تغییر داده است، گفت: همه مناسبات اجتماعی و برنامه‌های زندگی بر مبنای جمع شدن است اما کرونا بر عکس آن را فاصله گرفتن از یکدیگر را به وجود آورده است. روحانی: قبل از تحریم اخیر در سال ۹۷ بسیاری از اعتبارات بین‌المللی آماده بود تا به ایران پراخت شود، رقم‌های ۱۰تا ۳۰میلیارد دلار اعتبار آماده بود و بانک‌های دنیا متعهد شده بودند این اعتبارات را برای پروژه‌های مختلف در اختیار ما قرار بدهند که با شروع تحریم‌ها به یک باره قطع شد کرونا بیش از هرزمان دیگری جاهلیت و انحصارات حکومت ابتذال شر اشرارجاهلان و ملاهای فرقه فارسیسم اشغالگر ایران را آشکار رسوا افشاکرده دیگر استمرار هویت دروغین و علوم شئونیزم‌ فارسی هیچگونه توجیح ندارد باید به هویت و مدنیت بزرگ ملتهای موسسان ایران ایرانیان تسلیم شود گذار کند
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

تاثیر آنتی‌بادی در پیشگیری از ابتلای مجدد به کووید-۱۹ تایید نشده استتاثیر آنتی‌بادی در پیشگیری از ابتلای مجدد به کووید-۱۹ تایید نشده است سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرد: هنوز شواهدی مبنی بر اینکه بهبودیافتگان کووید-۱۹ دیگر به کروناویروس آلوده نمی‌شوند وجود ندارد. سلامتی ۸۰۰ هزار داوطلب کنکور ارشد و دکتری وزارت علوم در خطر است! کنکور ارشد و دکتری وزارت علوم را مانند وزارت بهداشت به تعویق بیاندازید. عدالت_یکسان_بین_داوطلبان_وزارت_بهداشت_و_وزارت_علوم سلامتی_دانشجو تعویق_کنکور_ارشد_دکتری_۹۹ سلامتی ۸۰۰ هزار داوطلب کنکور ارشد و دکتری وزارت علوم در خطر است! کنکور ارشد و دکتری وزارت علوم را مانند وزارت بهداشت به تعویق بیاندازید. عدالت_یکسان_بین_داوطلبان_وزارت_بهداشت_و_وزارت_علوم سلامتی_دانشجو تعویق_کنکور_ارشد_دکتری_۹۹ شنیدم ١٠٠نفر فقط تو یه اورژانس به دلیل مسمومیت باواکسن پیشنهادی ترامپ بستری شدن دارن رکورد میزنن احمقها و مرشدشان ترامپ وواکسن وایتکسی خخخ
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حریرچی: ۷۰ درصد مرگ بر اثر کرونا در کشور کاهش یافته استتهران - ایرنا - معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: نسبت به زمان اوج بیماری کرونا در کشور، بیش از ۷۰ درصد موارد مرگ بر اثر این ویروس کاهش یافته و در اکثر استان‌ها روند نزولی بیماری به صورت قابل توجهی مشاهده می‌شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

کار بزرگی در ایران در مبارزه با کرونا انجام گرفته استرئیس جمهور، تقویت بیش از پیش روابط و همکاری بخش دولتی و خصوصی کشور را ضروری خواند و تاکید کرد: فاصله گذاری اجتماعی صرفا در بحث کرونا است و روابط بخش خصوصی و دولت، باید نزدیکتر و هوشمندانه تر شود.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

قطار کیم جونگ اون احتمالا در یک شهر ساحلی توقف کرده استسایت اینترنتی 38 North (مدار ۳۸ درجه شمالی، جداکننده دو کره) روز شنبه با استناد به تصاویر ماهواره‌ای خبر توقف قطار کیم جونگ اون در این شهر را منتشر کرد. بنا بر این گزارش این قطار از ۲۱ آوریل در این ایستگاه متوقف شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »