چند دهه بعد از جنگ سرد.. بریتانیا زرادخانه اتمی‌اش را افزایش می‌دهد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

چند دهه بعد از جنگ سرد.. بریتانیا زرادخانه اتمی‌اش را افزایش می‌دهد العربية

سیاستخارجی خود که روز سه شنبه 16 مارس منتشر شد، تصمیم گرفته است، سقف زرادخانه هسته‌ای خود را افزایش دهد.

بر اساس این سند، علت ایجاد این تغییر که پس از تعهدات لندن در سال 2010 برای کاهش تسلیحات تا اواسط دهه 2020 مطرح شده، وجود «مجموعه‌ای از تهدیدها در عرصه فنآوری و ایدئولوژیک» است. این بررسی استراتژیک در زمینه‌های امنیتی، دفاعی و سیاست خارجی، جهت گیری دولت در دهه آینده را تعیین خواهدکرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درخواست بیش از ۱۰۰ کنشگر داخل ایران از سازمان ملل برای حمایت از همه‌پرسی گذارسازمان ملل به ما که میرسه میشه سازمان دمل! نه_به_جمهوری_اسلامی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

درخواست جمعی از نمایندگان از قالیباف برای رسیدگی به «تغییرات بودجه بعد از تصویب»بیش از۱۰۰ نماینده مجلس در نامه‌ای خطاب به رییس مجلس با طرح این ادعا که ارقام جداول بودجه و برخی تبصره‌ها بعد از تصویب مجلس، تغییرات گسترده کرده، آن را رکوردی جدید در عدم تمکین به قانون آیین نامه و ایجاد رانت برای چند نفر عنوان کرده و خواستار اقدام رییس مجلس در این زمینه شدند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شکایت برخی از نمایندگان از ظریف و درخواست تفحص از مرکز استراتژیک ریاست جمهوریشکایت برخی از نمایندگان از ظریف و درخواست تفحص از مرکز استراتژیک ریاست جمهوری یک عضو هیات رییسه مجلس از شکایت تعدادی از نمایندگان از رییس جمهوری و وزیر خارجه و همچنین درخواست تحقیق و تفحص از مرکز بررسی‌های استراتژیک نهاد ریاست‌جمهوری خبر داد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گزارش عفو بین‌الملل از اعدام در سال کرونا: کمترین مورد اجرای مجازات مرگ در دهه گذشتهایران همچنان پس از چین، رکورددار اجرای مجازات اعدام است. جمهوری اسلامی ایران در سال گذشته بیش از پیش از حکم اعدام به‌عنوان سلاحی برای سرکوب سیاسی علیه مخالفان، معترضان و اقلیت‌های قومی استفاده کرده است. ما روزانه چند صد نفر بخاطر کرونا و عدم واکسیناسیون در ایران اعدام میشویم بدون هیچگونه جرم و جنایتی رافت اسلامی به توان اسلام رحمانی میشود همین نتیجه...!!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تجمع بازنشستگان تامین اجتماعی در چند شهر ایران؛ گلایه از گرانی‌ها و بی‌توجهی مقاماتصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. دوست عزیز : خواستار هر گونه نظامی هستی (پادشاهی، جمهوری ،....)و یا طرفدار هر حزب و یا گروهی هستی ،اینک زمان همبستگی فرا رسیده ،پس بیاید دست در دست هم و یک صدا با هم بگوئیم(نه به جمهوری اسلامی ) من رای نمی دهم هر چه سریع تر به موضوع بازنشستگان و مطالبات این قشر عزیزو محترم رسیدگی شود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نگرانی از موج سوم کرونا؛ رئیس کمیسیون اروپا بریتانیا را تهدید به توقف صادرات واکسن کرداورزولا فن در لاین می گوید اروپا بزرگترین بحران قرن را تجربه می کند. او اعلام کرد برای خروج اتحادیه اروپا از بحران کووید تا تابستان، باید روند واکسیناسیون در قاره تسریع شود. رئیس کمیسیون همچنین از طرح گواهینامه کووید برای تسهیل سفرهای اروپایی ها سخن گفت. یک مافیا راه انداختند به نام اتحادیه اروپا . انگلیس زرنگ بود و خودش را از این منجلاب کشید بیرون . اتحادیه اروپا در این بحران کرونا عملکرد بسیار بدی داشت . بخصوص المان . سه ماه گدشته هنوز شش میلیون نفر در آلمان واکسینه شدند اونم فقط نوبت اول .
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »