چمدان‌های پول، جعل اسکناس و پرونده‌های کرمان؛ اتهامات اقتصادی قاسم سلیمانی و سپاه قدس

11/10/1399 11:51 ق.ظ

نام قاسم_سلیمانی و اتهامات فساد_مالی او در سپاه_قدس بسیار گسترده است. فعالیت‌های او در کرمان،جعل اسکناس در اروپای شرقی،پرونده رزم‌حسینی و خیریه همسر قالیباف بخشی از اتهاماتی است که رد پای سلیمانی در آن‌ها دیده می‌شود. EhsanMehrabi7 راستی_آزمایی

به میان آمد قاسم سلیمانی چند ماه پیش از کشته شدنش حسن پلارک را از ریاست «ستاد بازسازی عتبات عالیات» کنار گذاشت و یک کرمانی دیگر، «محمد جلال‌مآب»، را به جای او منصوب کرد.

در برخی از گزارش ها برکناری پلارک با موضوع فساد در بنیاد تعاون سپاه مرتبط دانسته شد.

صندوق قرض‌الحسنه رسالت که به «بانک رسالت» تبدیل شد نیز یکی از مجموعه‌های مرتبط با نزدیکان قاسم سلیمانی در کرمان بود. نام این قرض‌الحسنه در دادگاه ، رئیس یکی از شعب بانک تجارت کرمان، مطرح شد. .» «علیرضا رزم‌حسینی»، استاندار سابق کرمان و مشهد، نیز یکی از افراد نزدیک به قاسم سلیمانی بود. او به رغم متهم بودن به فساد مالی به عنوان وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت از مجلس

. رزم‌حسینی هنگامی که پس از سال‌ها فعالیت اقتصادی در کانادا به ایران بازگشت با حمایت قاسم سلیمانی استاندار کرمان شد. در جلسه رای اعتماد به او عده‌ای می‌گفتند فعالیت‌های او مرتبط با دور زدن تحریم‌ها بوده است اما «مهرداد ویس‌کرمی»، نماینده خرم‌آباد، که به عنوان مخالف رزم‌حسینی صحبت می‌کرد گفت: «ماهیت دور زدن تحریم‌ها به گونه‌ای است که قابل اثبات یا انکار نیست.» headtopics.com

EhsanMehrabi7 ایران وایر پروژه های انتخاباتی خود را شروع کرده...

ادامه مطلب:
iranwire »

اسکناس 5 هزار تومانی جدید منتشر شد+عکس- اخبار پول | ارز | بانک - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimاسکناس ۵ هزار تومانی جدید منتشر شد سری سوم اسکناس ۵۰ هزار ریالی با طرح آرامگاه حافظ در پشت این اسکناس، توسط بانک مرکزی منتشر شد !؟ اسکناس ۵هزار تومانی !؟ .. اسکناسی که هزینه چاپش از ارزش آن بیشتر است . شما که بدون پشتوانه چاپ میکنید ۱۰هزار تومانی میزدید .

زنان در انتخابات فدراسیون فوتبال؛ پول نمی‌دهیم اما رای‌تان را می‌خواهیم

پول، کیک، آبجو؛ در صربستان و آمریکا واکسن بزنید و جایزه بگیریددولت صربستان اعلام کرد به تمام افراد بالای ۱۶ سال که تا پیش از این دست کم یک دُز واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند یا کسانی که تا پیش از پایان ماه جاری میلادی یک دُز واکسن بزنند، ۳ هزار دینار، معادل ۲۵ یورو پرداخت می‌کند.

در آستانه برگزاری کنفرانس کمک به سوریه: پول به تنهایی کافی نیست | DW | 30.03.2021ده سال از جنگ داخلی سوریه می‌گذرد. بیش از ۶۰ کشور جهان به میزبانی اتحادیه اروپا در کنفرانس کمک به سوریه شرکت می‌کنند. دولت آلمان بر آن است به کمک مالی خود به سوریه ادامه دهد. کارشناسان می‌گویند: پول به تنهایی کافی نیست. چرا ابرقدرت های جهان از پس داعش و ... بر نمیان؟ یا اونها ابر قدرت نیستند یا اینها رو از خودشون میدونند. جمع کردن بساط داعش و یا از طرف دیگه حکومت اسد برای ابرقدرت های جهان کاری نداره. فکر میکنم سودی از وجود این شرایط ببرند و یا شاید ابر قدرت نیستند!

پول متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان، آماده است/رتبه‌بندی فرهنگیان از ابتدای امسال محاسبه می شودآنطور که رئیس سازمان برنامه و بودجه می‌گوید، نگرانی بابت متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان لشگری، کشوری و تامین اجتماعی در سال جاری وجود ندارد و منابع لازم برای آن پیش‌بینی شده است؛ در همین راستا نیز قرار است به‌زودی لایحه‌ای در رابطه با دائمی شدن متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان به مجلس ارائه شود. ببند دهنه کثیفتو اشغاله بیکفایت نوبخت ادم را. یادوزیرامورخارجه عراق میندازه همانقدرخایه مال وبی عرضه مطهری میگه هرکسی زنی رو دید و فورا مث سگ راست نکرد مریضه! ماهم به این میگیم تو که هرکسی رو میبینی حتی با دستش راس مبکنی مریض جنسی هستی!!! نه_به_جمهوري_اسلامي نه_به_قرارداد_۲۵_ساله ولو_بلغ_ما_بلغ !