چطور پیراهن سبز «جنیفر لوپز» باعث خلق موتور جستجوی تصویر «گوگل» شد

30/06/1398 10:15:00 ب.ظ

🔺 چطور پیراهن سبز «جنیفر لوپز» باعث خلق موتور جستجوی تصویر «گوگل» شد ⚡️می‌دانستید این پیراهن ماکسی جلوباز و بدن نما با نقش و نگار برگ های استوایی که جنیفر آن را در مراسم گرمی سال ۲۰۰۰ پوشیده بود، الهام بخش خلق موتور جستجوی تصویر در سایت گوگل شده است؟

روز جمعه، ۲۹ شهریور، «دوناتلا ورساچی» کلکسیون لباسهای بهاره ۲۰۲۰ برند ایتالیایی «ورساچی» را که بر اساس پیراهن معروف سبز «جنیفر لوپز» طراحی شده، به نمایش گذاشت. اما آیا می‌دانستید این پیراهن ماکسی جلوب مارک اسپر وزیر دفاع ایالات متحده اعلام کرد، به دستور پرزیدنت ترامپ، آمریکا تعداد معدودی نیروی نظامی به عربستان سعودی اعزام می‌کند. این نیروها برای کمک به دفاع و مقابله با حملات هوایی هستند.

مارک اسپر جمعه شب ۲۹ شهریور به وقت واشنگتن، به همراه ژنرال جوزف دانفورد رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در یک کنفرانس خبری شرکت کرد.

در کنار وزیر دفاع، رئیس ستاد مشترک ارتش نیز حضور داشت. آقای اسپر با اشاره به تاکید پرزیدنت ترامپ بر اینکه آمریکا به دنبال جنگ با ایران نیست،‌ گفت: همانطور که رئیس جمهوری به روشنی گفته است، ایالات متحده به دنبال جنگ با ایران نیست. همانطوری که گفته شد در صورت نیاز، ما گزینه‌های نظامی زیادی داریم. از رهبران ایران می‌خواهیم که فعالیتهای مخرب و بی ثبات كننده خود را متوقف كرده و در مسیری صلح آمیز و دیپلماتیک قدم بگذارند.

روز شنبه ۲۳ شهریور اعلام شد که تاسیسات «بقیق» و «خریص» متعلق به شرکت نفت دولتی «آرامکو» در شرق عربستان هدف حمله قرار گرفته‌‌اند. مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، همان زمان تهران را پشت این حملات دانست و عصر شنبه ۲۳ شهریور headtopics.com

در تاریخ پیدایش و گسترش موتور جستجوی گوگل اشاره ای به داستان نشده و در زمان این رخداد گوگل مدتها بوده که به وجود آمده بوده

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

YouTube

ساداتیان:سازمان‌های نامرئی ابزار قدرت‌ها برای سرکوب صلح هستند/ مفاد کنفرانس وین توسط آمریکا دفن شده استتحلیلگر مسائل سیاسی گفت: نفوذ آمریکا باعث شد سازمان ملل بعد از ۱۹۴۵ در محاصره ایالات متحده قرار بگیرد و امروزه مهمترین نهادِ بین‌المللی جهان به ابزار سرکوب صلح تبدیل شده است.

فوران آتشفشان ساکوراجیما در ژاپن؛ پخش وسیع خاکستر در شهر کاگوشیمافوران آتشفشان ساکوراجیما در ژاپن؛ پخش وسیع خاکستر در شهر کاگوشیما این ویدئو را ببینید🔽

الجزایر؛ ۲ کشته در درگیری بین پلیس و معترضان در منطقه «غلیزان»اعتراضان در این شهر پس از آن آغاز شد که یک نوجوان در جریان تعقیب و گریز یک خودرو از سوی پلیس کشته شد.

پنج دارنده نوبل در جستجوی صلح برای جهان | DW | 21.09.2019خوان مانوئل سانتوس، لخ والسا، دیوید تریمبل، جودی ویلیامز و شیرین عبادی که برای شرکت در نشست برندگان نوبل صلح به مکزیک سفر کرده‌اند، تجارت اسلحه، تغییرات آب‌وهوایی و اجبار به مهاجرت را مانع رسیدن به صلح در جهان می‌دانند. Wie Süß!

«ظریف» عازم نیویورک شد«ظریف» برای شرکت در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد عازم نیویورک شد. مقامات دولت آمریکا روز پنجشنبه ویزای مقامات ایران را برای سفر به نیویورک جهت شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل صادر کردند. الله اکبر