چطور با بچه‌ها درباره نژاد و نژادپرستی حرف بزنیم - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 83 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 36%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

چطور با بچه‌ها درباره نژاد و نژادپرستی حرف بزنیم

۲. گفتگوهای سخت را اول با خودتان تمرین کنید

پراگیا می‌گوید: " والدین به طور معمول تمایلی به گفتگو در مورد نژاد با فرزندان خود ندارند چون فکر می‌کنند در این زمینه اطلاعات کافی ندارند و کم می‌دانند و ممکن است اشتباه کنند. این مسئولیت فردی هر یک از ماست که یاد بگیریم و از سوگیری‌ها و پیش‌داوری‌های ذهنی که بر کلام و رفتار ما در حضور بچه‌ها اثر می‌گذارد، آگاه باشیم. بچه‌ها این نشانه‌های نهفته را به سرعت جذب می‌کنند".

فردی می‌گوید: "اول باید از خودتان شروع کنید، از ترس‌ها و ناامنی‌های خودتان، از سوگیری‌ها و تعصبات، از نگرانی‌ها. من فکر می‌کنم بیشتر افراد حتی از گفتگو با خودشان هم وحشت دارند چون نمی‌خواهند چیزهایی بیابند که نشان می‌دهد آنها آدم‌های خوبی نیستند. اگر در این زمینه احساس ناراحتی می‌کنید از خودتان بپرسید چرا؟ تلاش کنید دریابید چه چیزی باعث ناراحتی شما می‌شود، آن بدترین حس نخواستنی بودن، احساس نامناسب و نابجا بودن را پیدا کنید. این به شما سرنخی برای شروع می‌دهد.

"من در مدارسی درس خواندم که تنها دختر سیاه‌پوست کلاس بودم، برای من مهم این است که حالا، ۳۰ سال بعد، پسرم احساس تنهایی نمی‌کند و دیگران به او نمی‌گویند که قیافه‌ات عجیب‌و‌غریب است و با آن محدودیت‌ها هم روبرو نیست. من دلم نمی‌خواهد تاریخ تکرار شود، تمام تلاشم همین است".

فردی می‌گوید: "خیلی مهم است که محیط مناسبی در اطراف خود ایجاد کنید. ما چنین فضایی در اطراف پسر خود ایجاد کردیم و همین به ما کمک می‌کند راحت‌تر با او در مورد موضوعات مختلف گفتگو کنیم".پراگیا می‌گوید: "ما می‌توانیم به فرزندان خود کمک کنیم تا بدانند که می‌توانند بخشی از راه‌حل باشند نه بخشی از مشکل. با آنها در مورد افراد و سازمان‌هایی که با نژادپرستی مبارزه و دگرگونی‌های مثبتی ایجاد کردند، حرف بزنید".فردی می‌‌گوید:"خیلی مهم است که همه نسبت به این موضوع حساس باشند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

همونطور که در مورد وقاحت و بی شرفی بی بی سی باهاشون حرف میزنیم .

بهتره گوه نخوری، این نباید به بچه ها معرفی بشه، شما آمادگی داشته باش اگر بچه بنوعی چنین بویی از محیط حس کرد از محیط دور نکه داشته بشه

مطمئنا بی‌بی‌سی و کارکنان نژادپرستش، میتونن بهترین راهکار رو ارائه بدن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتقاد ترکیه از بیانیه مشترک آمریکا، روسیه و فرانسه درباره قره‌باغانتقاد ترکیه از بیانیه مشترک آمریکا، روسیه و فرانسه درباره قره‌باغ رئیس جمهوری ترکیه: یک آتش بس دائمی تنها زمانی دست می‌یابد که 'اشغالگران ارمنستانی' از قره باغ خارج شوند خفه شو آخوند کراواتی رهبر مفنگیان جهان خفه خون گرفته در حالیکه ترکیه در حال تجاوز به منافع ملی ایران است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کنترل ها در تهران با توجه به شیوع شدیدتر کرونا، با جدیت بیشتری دنبال شودرئیس جمهور، نظارت های گسترده تر و وضع جرائم بر اساس مطالبه عمومی و درخواست دستگاه‌های مسئول و نظارتی را برای تضمین رعایت دقیق و همگانی دستورالعمل های بهداشتی و مهار روند شیوع بیماری کرونا در جامعه، ضروری خواند و از روسای کمیته های امنیتی - اجتماعی و درمانی ستاد ملی مقابله با کرونا خواست تا دستورالعمل تدوین شده در این عرصه را برای تصویب در جلسه روز شنبه ستاد ملی ارائه کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اردوغان: صلح دائمی در منطقه با عقب‌نشینی ارمنستان از سرزمین‌های اشغال شده آذربایجان میسر می‌شوداردوغان: با نگرش یک ملت و دو دولت و با تمامی امکانات خود به حمایت از برادران آذربایجانی ادامه خواهیم داد اردوغان: به کسانی که از این دولت یاغی و راهزن (ارمنستان) حمایت می‌کنند هشدار می‌دهم که وجدان مشترک بشری روزی آنها را مورد مواخذه قرار خواهد داد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

صدای سحرانگیز «جوناس کافمن» با موضوع عشق همراه با فیلارمونیک وینجوناس کافمن: «انرژیی که روی صحنه احساس می کنیم بخاطر وقفه طولانی مدتی است که داشته‌ایم. چاه احساسات خالی است و اشتیاق سیری‌ناپذیری برای پر شدن وجود دارد. به همین دلیل همه با حسی چند برابر خودشان را روی صحنه وقف کرده‌اند.» Musica
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حضور قاضی در دفتر وکیل و کارشناس، زمینه روابط ناسالم را فراهم می‌کند/ برخی با استفاده از قوانین موجود امکان آزادی از زندان‌ را دارندرییس قوه قضاییه گفت: لازم است صیانت از سلامت دستگاه قضایی و همکاران، با جدیت دنبال شود؛ حضور یک نیروی ناسالم در مجموعه قضایی دغدغه آفرین است و قبل از اینکه غصه‌دار محروم شدن از یک همکار شویم، باید برای صیانت از او تدبیر کنیم. روابط ناسالم همون زنا میشه؟ قاضی که به دفتر وکیل رفت قاضی نیست صلواتیه
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

توضیحات مدیر اجرایی ستاد مرکزی اربعین درباره اعزام زائر به عراقمدیر اجرایی ستاد مرکزی اربعین با تاکید بر اینکه تاکنون هیچ اطلاعیه و دعوتنامه از سوی دولت عراق جهت حضور زائران ایرانی در مراسم اربعین حسینی در عتبات عالیات به دست این ستاد و وزارت امور خارجه نرسیده است خاطرنشان کرد: چنانچه تغییری در برنامه‌ی اعزام باید به عراق اعمال شود با توجه به شیوع ویروس کرونا مراتب را به اطلاع ستاد ملی کرونا می رسانیم و جهت تعیین تکلیف در این خصوص از آن ستاد استعلام می‌کنیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »