چشم‌انداز صداوسیما روی قله انحصار

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

چشم‌انداز صداوسیما روی قله انحصار | مدیران صدا و سیما با ارائه تفسیری از قانون کوشیدند تا اداره شبکه نمایش‌های خانگی را نیز به انحصارات خود اضافه کنند

انحصار در صدا و سیما به عنوان سازمانی با کارویژه‌های مهم فرهنگی و هنری، از دید بسیاری از کارشناسان مسئله‌ای آسیب‌زا است. گزارش‌های متعدد رسمی و پژوهش‌های متفاوت دانشگاهی و علمی نشان می‌دهد که رویکرد انحصارطلبانه در صدا و سیما، نه تنها موجب پیشرفت این سازمان نشده است که اکنون رسانه‌ای که باید ملی باشد، با مسئله کاهش مخاطبان روبرو است. از همین رو تلاش این سازمان برای ایجاد انحصار بر شبکه‌های نمایش خانگی را می‌توان در همین راستا مورد بررسی قرار داد.

اما این تنها مشکلات موجود در سازمان صدا و سیما نیست.

از سوی دیگر شبکه نمایش خانگی تبدیل به رقیبی جدی برای برنامه‌های صدا و سیما شده است. اکنون در محافل عمومی و یا در گفتگوهای خانوادگی، کسی چندان درباره سریال‌های تلویزیونی سخن نمی‌گوید؛ بلکه همه درباره آخرین قسمت فلان سریال شبکه نمایش خانگی یا احتمال آغاز فصل جدید یک سریال محبوب دیگر این شبکه حرف می‌زنند. شبکه‌های نمایش خانگی هر روز گسترش بیشتری پیدا می‌کنند و در حال تبدیل شدن به انتخاب اول خانواده‌های ایرانی هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مینه روفی؛ از تحصیل مخفیانه در حکومت طالبان تا اشتغال در رسانه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آغاز جشنواره ونیز؛ از ماسک‌های کرونایی تا ماسک‌های ونیزیزدن ماسک‌های سنتی ونیزی که شهرتی جهانی دارد به برخی هنرپیشگان مانند تیلدا سوینتن جذابیت بیشتری بخشیده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مینه روفی؛ از تحصیل مخفیانه در حکومت طالبان تا اشتغال در رسانه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سازمان جهانی بهداشت امیدی به توزیع واکسن کرونا تا قبل از اواسط ۲۰۲۱ نداردسازمان جهانی بهداشت امیدی به توزیع واکسن کرونا تا قبل از اواسط ۲۰۲۱ ندارد سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد که به رغم انتظارات آمریکا برای پخش واکسن کرونا طی چند هفته آینده،انتظار انجام واکسیناسیون گسترده در برابر کرونا را دستکم تا اواسط سال ۲۰۲۱ میلادی ندارد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سم زنبور عسل بعضی از سلول‌های سرطانی پستان را 'از بین می‌برد' - BBC News فارسیدانشمندان استرالیایی می‌گویند در شرایط آزمایشگاهی سم زنبور عسل، سلول‌های مهاجم سرطان پستان را از بین می‌برد. آنها این سم و ترکیب موجود در آن به نام ملیتین را، برای دو نوع سرطان پستان که درمانشان سخت است به کار گرفتند. این یافته 'مهیج' توصیف شده است ولی دانشمندان هشدار می‌دهند که به پژوهش‌های بیشتری نیاز است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

درآمد بیش از 2 میلیارد دلاری ترکیه از صادرات فندقاتحادیه صادرکنندگان فندق منطقه دریای سیاه ترکیه اعلام کرد که از اول سپتامبر 2019 تا 31 اوت سال‌جاری به 126 کشور 343 هزار و 561 تن مغز فندق صادر کرده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »