چشمی: به حمایت بیشتر نیاز داریم/ نوجوانان ایران کار بزرگی کردند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

هافبک تیم استقلال گفت: بازیکنان و کادر فنی استقلال به حمایت‌های بیشتری نیاز دارند، هر چند که همه اعضای باشگاه در تلاش هستند تا شرایط بهتر شود.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، روزبه چشمی هافبک دفاعی تیم استقلال درباره برد ۲ بر صفر این تیم مقابل تراکتور گفت: در ابتدا از هواداران خودمان، بازیکنان و کادر فنی تشکر می‌کنم که برای بازی امروز خیلی زحمت کشیدند و سنگ تمام گذاشتند. بازی را خوب شروع کردیم و می‌شد حتی در نیمه نخست از موقعیت‌های خود بیشتر و بهتر استفاده کنیم تا فاصله افزایش یابد. مهم این است که سه امتیاز را گرفتیم و بازی هفته قبل را جبران کردیم.

هافبک استقلال درباره روند خوب این تیم در هفته‌های اخیر نیز گفت: ما بازی به بازی پیش می‌رویم و همه تلاش خود را می‌کنیم تا در هر مسابقه سه امتیاز را بگیریم و برای آنها می‌جنگیم. نتیجه خوبی بود و خوشبختانه سه امتیاز این بازی مهم را گرفتیم. امیدوارم بعد از تعطیلات هم خوب نتیجه بگیریم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تولد میمونی با چشمان سبز و انگشتان فلورسنت با روش مهندسی ژنتیکمحققان چینی با موفقیت به یک میمون کمک کردند تا نوزادی را به دنیا بیاورد که بدنش از بخش بزرگی از سلول‌های بنیادی تشکیل شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شاهکار بزرگ نوجوانان ایران برابر برزیل/ شکست قهرمان جهان با کامبک ۲۰ دقیقه ایملی‌پوشان نوجوان فوتبال کشورمان در نخستین بازی خود در جام جهانی زیر ۱۷ سال، مقابل قهرمان جهان دست به کار بزرگی زدند و بازی باخته را با قدرت بردند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا در حال بحث درباره تشدید تحریم‌ها علیه ایران به دلیل حمایت از حماساتحادیه اروپا در ادامه سیاست‌های خود علیه ایران در حال بررسی تشدید تحریم‌های ایران به بهانه حمایت از حماس در جریان جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

اختلاف‌نظر گسترده در اتحادیه اروپا بر سر تحریم‌های ایراناتحادیه اروپا در ادامه سیاست‌های خود علیه ایران در حال بررسی تشدید تحریم‌های ایران به بهانه حمایت از حماس در جریان جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سفیر ایران در ریاض: آماده همکاری با عربستان در حمایت از فلسطین هستیمسفیر جمهوری اسلامی ایران در ریاض با اشاره به سفر رئیسی به عربستان تاکید کرد که تهران آماده همکاری با ریاض در چارچوب حمایت از ملت فلسطین است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایران در یونسکو جنایت‌های رژیم صهیونیستی را محکوم کردنماینده جمهوری اسلامی ایران در اجلاس عمومی یونسکو، جنایات رژیم صهیونیستی را به‌شدت محکوم و بر نیاز فوری بر رسیدگی به این اقدمات تاکید کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »