چشمه‌های آبگرم ترکیه؛ میزبان 4 میلیون گردشگر روس

14/05/1399 02:56 ب.ظ

رئيس انجمن گردشگری سلامت و آبگرم درمانی ترکیه گفت انتظار می رود تا پایان اکتبر میزبان حدود 4 میلیون گردشگر روس باشیم. 04.08.

04.08.2020 آنکارا/خبرگزاری آناتولی یاووز یلیک، رئيس انجمن گردشگری سلامت و آبگرم درمانی ترکیه در گفتگو با خبرگزاری آناتولی گفت: چشمه های آب گرم معدنی ترکیه ظرفیتی بی نظیر برای جذب گردشگران خارجی دارد.

انتظار می رود تا پایان اکتبر میزبان حدود 4 میلیون گردشگر روسی باشیم.

وی با اشاره به استقبال گردشگران روسی از مراکز چشمه‌های آبگرم در ترکیه گفت: رزرواسیون ها به صورت چشمگیری افزایش یافته است. تاسیسات آب گرم کشورمان"مجوز گردشگری ایمن" را دریافت کرده اند و اطمینانی که ترکیه در زمینه گردشگری به توریستها ارائه داده است سبب افزایش درخواستها شده است.

یلیک افزود: با شروع پروازهای روسیه به ترکیه٬ شاهد استقبال بسیاری از سوی آژانس‌های گردشگری این کشور هستیم. تاسیسات و هتلهای کشور آماده میزبانی از این گردشگران است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

گردشگران تعطیلات عید قربان را در سواحل آیوالیک می‌گذرانندپلاژهای شهر توریستی بالیک‌اسیر با فرا رسیدن تعطیلات عید قربان در ترکیه میزبان شمار زیادی از گردشگران است. - خبرگزاری آناتولی

آغاز کوچ سالانهٔ هزاران گونۀ جانوری در آفریقا دور از چشم گردشگرانامسال با توجه به کمبود گردشگر، زندگی بر مردم و محیط‌بانان این منطقه دشوار شده است.

آمار جهانی کرونا/ آمریکا با 4.8 میلیون مبتلا در صدر +جدول آخرین تغییرات- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimطبق آخرین آمار جهانی تاکنون 18 میلیون و 446 هزار نفر به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند؛ کشور آمریکا با 4 میلیون و 826 هزار مبتلا در رده نخست جهان قرار دارد.

بیش از سه میلیون دانش‌آموز در ایران به دلیل نداشتن گوشی و تبلت از آموزش مجازی محرومندرضوان حکیم‌زاده، معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش، اعلام کرد سه میلیون و ۲۲۵ هزار دانش‌آموز در سراسر کشور به علت نداشتن دستگاه هوشمند و عدم دسترسی به گوشی و تبلت، امکان استفاده از آموزش‌های مجازی را نداشتند

'عدم دسترسی به تبلت و گوشی' علت عدم عضویت ۴ میلیون و ۷۱۸ هزار دانش‌آموز در شبکه شاد/ نگرانی از پیوستن دانش‌آموزان به زمره بازماندگان از تحصیلمعاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش 'عدم دسترسی به تبلت و گوشی' را علت عدم عضویت ۴ میلیون و ۷۱۸ هزار دانش‌آموز در شبکه شاد اعلام کرد.

افزایش 11.5 درصدی میزان صادرات ترکیه در ماه ژوئیهافزایش 11.5 درصدی میزان صادرات ترکیه در ماه ژوئیه پکجان: در ماه جولای سال جاری به بالاترین میزان ارزش صادرات بدون طلا دست یافته و میزان نسبت صادرات بر واردات مان 93.9 درصد بوده است وزیر تجارت ترکیه: پس از ماه ژوئن٬ ارقام صادرات ترکیه در ماه جولای نیز امید ما به کارایی قوی اقتصاد کشور در طول شیوع ویروس کرونا را تقویت کرد