چرا پرچم رنگین‌کمانی‌ها در خیابان‌های تهران پهن شده بود؟

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 64 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 29%
  • Publisher: 63%

امسال هم تصاویری از پرچم رنگین‌کمانی‌ها در راهپیمایی ۲۲بهمن در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد؛ تصاویری از پرچم اقلیت‌های جنسی درحالیکه افراد از روی آن رد می‌شوند و علیه جامعه رنگین‌کمانی نفرت‌پراکنی می‌کنند. یادداشتshayagoldoust اخبار_ایران رنگین‌کمان_ایرانی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد؛ تصاویری از پرچم شش‌رنگ اقلیت‌های جنسی و جنسیتی در حالی که افراد از روی آن رد می‌شوند و آن را لگدمال کرده و آشکارا علیه جامعه رنگین‌کمانی نفرت‌پراکنی می‌کنند.

این تصاویر توسط گروهی با عنوان «جنبش مردمی حلال‌زاده‌ها» منتشر شد. آن‌ها در وب‌سایت خود با انتشار این تصاویر با عنوان «رژه مردم روی پرچم هم‌جنس‌بازان در جشن ۲۲بهمن»، مدعی شدند استقبال مردم چشم‌گیر بوده است.

«ملیکا زر»، فعال اقلیت‌های جنسی و جنسیتی و از اعضای شبکه «شش‌رنگ» در این رابطه به «ایران‌وایر» می‌گوید: «این حرکت نشان‌دهنده این است که ما را به عنوان یک قدرت به رسمیت شناخته‌اند و پرچم رنگین‌کمانی را در کنار پرچم اسرائیل و ایالات متحده که از آن‌ها به عنوان بزرگ‌ترین دشمنان‌شان یاد می‌کنند، به زمین انداخته و از روی آن رد می‌شوند. به نظر من آن‌قدر به قدرت ما که روز به روز با فعالیت‌های آشکارمان آن را بیشتر می‌کنیم باور پیدا کرده‌اند، به اینکه مطالبات جامعه رنگین‌کمانی نیز مطالبات سیاسی‌ است، که ما را نیز در کنار کشورهای نام برده شده، دشمن خود تلقی می‌کنند.

سیاست جمهوری اسلامی همیشه در قبال هم‌جنس‌گرایان و در کل جامعه رنگین‌کمانی این بوده که این مسایل را واردات کشورهای غربی و نفوذ فرهنگ غرب نامیده است. ملیکا زر در این باره توضیح می‌دهد«در بسیاری از مواقع با نسبت دادن فیلم‌ها و شخصیت‌های سینمایی مرتبط با جامعه رنگین‌کمانی به اسرائیل، سعی در این دارند نشان دهند این مسایل از سوی دشمن و با هدف نابودی بنیان خانواده و اشاعه فرهنگ غرب است. به همین دلیل تا مدت‌ها منکر ما بودند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تعیین دستمزد در پیمان‌های جمعی/ چرا پیمان‌های دسته جمعی کار در ایران اجرا نمی‌شود؟دستمزدکارگران ساختمانی در جلسات شورایعالی کار مشخص نمی‌شود و به صورت پیمان دست جمعی بین کارگر و کارفرما تعیین می‌شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آغاز رزمایش'پرچم صحرا 2021' در امارات متحده عربیرزمایش 'پرچم صحرا 2021' با حضور 7 کشور در پایگاه هوایی الظفره امارات متحده عربی آغاز شد. - خبرگزاری آناتولی امارات در تلاش است تا خود را در همه زمینه ها توسعه دهد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

چرا وام مسکن در ایران جواب نمی‌دهد؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ویدیو؛ چرا سعودی در مراسم استقبال رسمی از فرش بنفش استفاده می‌کند؟پادشاهی عربی سعودی رنگ بنفش را بعنوان رنگ فرش‌ مراسم استقبال و پذیرایی از میهمانان رسمی این کشور، از جمله روسای جمهوری، نخست وزیران، سفرا و نمایندگان
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

شکاف جنسیتی چیست و چرا ایران همچنان در سرازیری سقوط قرار دارد؟شکاف منظورش مردا زیاد توش کردن؟ ایران وایر خیلی به مسائل جنسی حساسه. بخاطر همین تحرکات جنسی با استفاده از رانت دولتی و پناهنده ها داره.!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »