چرا پاکستان در تقابل میان آمریکا و ایران از هیچ طرف جانبداری نمی‌کند

25/01/2020 11:28:00 ب.ظ

بخش انگلیسی صدای آمریکا – تحلیلگران می‌گویند ابتکار پاکستان برای میانجیگری و کاهش تنش بین ایالات متحده و ایران بیشتر به دلیل نگرانی‌هایش از مشاجره احتمالی داخلی ناشی از خصومت دو شریک دیرینه‌اش است.

پاکستان, آمریکا

🔺چرا پاکستان در تقابل میان آمریکا و ایران از هیچ طرف جانبداری نمی‌کند ⚡️تحلیلگران می‌گویند ابتکار پاکستان برای میانجیگری و کاهش تنش بین ایالات متحده و ایران بیشتر به دلیل نگرانی‌هایش از مشاجره احتمالی داخلی ناشی از خصومت دو شریک دیرینه‌اش است.

بخش انگلیسی صدای آمریکا – تحلیلگران می‌گویند ابتکار پاکستان برای میانجیگری و کاهش تنش بین ایالات متحده و ایران بیشتر به دلیل نگرانی‌هایش از مشاجره احتمالی داخلی ناشی از خصومت دو شریک دیرینه‌اش است.

آن چه درباره مراسم «گِرَمی» باید بدانید؛ دو هنرمند ایرانی‌تبار هم در میان نامزدها هستندشصت و دومین مراسم اهدای جوایز «گِرَمی» یکشنبه ۲۶ ژانویه (۶ بهمن) در «استیپل سنتر» شهر لس آنجلس برگزار می شود و صنعت موسیقی از برترین های سال ۲۰۱۹ (سال گذشته) در شاخه‌های گوناگون تجلیل می‌کند.

این مراسم سالانه را آکادمی علوم و هنرهای ضبط برگزار می‌کند و مهمترین رویداد موسیقی جهان محسوب می شود.برندگان با آرای اعضای اصناف حرفه ای هر شاخه انتخاب می‌شوند و این جایزه که به شکل یک گرامافون طلایی است، از ارزش و اعتبار حرفه‌ای زیادی برخوردار است.برنامه امسال را بار دیگر آلیشیا کیز اجرا می‌کند و تعدادی از ستاره‌های بزرگ نیز برای اهدای جوایز برندگان روی صحنه حاضر می‌شوند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

یک‌هفته پس از جان‌ باختن مهسا‌ امینی؛ پلوسی: «صدای شجاعانه مردم ایران در سراسر جهان شنیده شد»

همزمان سپاه پاسداران اعتراض‌ها را «توطئه دشمن» دانسته و از لزوم برخورد قوه قضائیه با «عوامل و گردانندگان» تظاهرات‌های خیابانی خبر داده است. منابع مختلف داخلی تاکنون بازداشت ده‌ها شهروند از جمله چندین فعال و خبرنگار را تائید کرده اند. ادامه مطلب >>

سیاست حکم میکنه:وقتی میان دو کشور تنش وجود داره، کشور میانجی نه اینور باشه نه اونور

شمخانی: تظاهرات میلیونی مردم عراق نشانه‌ای از پیشتازی آن‌ها در مسیر اخراج آمریکا از منطقه استنماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی با صدور پیامی خطاب به مرجعیت عالی، دولت، مجلس و ملت سلحشورعراق، ضمن پاسداشت برپایی تظاهرات میلیونی و تاریخی مخالفت با اشغالگری آمریکا و حمایت از استقلال و حاکمیت ملی عراق، این اقدام ارزنده را نشانه‌ای از پیشتازی و پرچمداری مردم پرافتخار عراق در مسیر اخراج آمریکا از منطقه عنوان کرد. کیر تو اسلام جناب شمخاني احتمالا طبق معمول بقيه مسئولين ميليوني رو ريالي حساب كردن! الله و اعلم زمین خوار بزرگ بیت در لواسان به عبارتی حروم لقمه ی نظام

نظرسنجی: نیمی از افغان‌ها با خروج آمریکا پس از صلح با طالبان موافقندنتیجه یک نظرسنجی نشان می‌دهد که حدود نیمی از شهروندان افغانستان بر این باورند که نیروهای آمریکا یی و ناتو پس از توافق صلح با طالبان باید این کشور را ترک کنند. کی درباره این نظرسنجی مقاله نوشته ! یورونیوزی که اسهال طلبا و لابیهای جمهوری اسهالی درونش نفوذ دارن همشون باید از منطقه برن و کشورای منطقه استقلال داشته باشن درستش هم همینه دیگه افغانها نباید خواهان خروج نیروهای شجاع و دلیر آمریکای بزرگ باشند . آیا افغانها او روزهای سیاه را فراموش کرده اند که قبل از امدن نیروهای آمریکای بزرگ ، داشته اند .

هزاران عراقی خواهان خروج آمریکا از این کشور شدندتظاهراتی که به ابتکار مقتدی صدر در عراق ترتیب داده شده، هزاران عراقی را به میدان التحریر بغداد کشاند. چرا کسی کشته نمیشه در این تظاهرات؟!؟! و ملیونها عراقی هم مقابل این جماعت هستند،اینها دقیقا قاتل فرزندان لراق هستند

برنامه ۷ بندی مقتدی صدر برای خروج آمریکا از عراقرهبر جریان صدر عراق هفت بند را برای تحقق خروج کامل آمریکا از کشورش تعیین کرد. بازم دلار گرفت تا بند بندش بکنه He looks evil and scary. انقدر اومد رفت تا مایرو گرفت

شمخانی: مردم عراق پرچمدار اخراج آمریکا از منطقه هستند- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimشمخانی: مردم عراق پرچمدار اخراج آمریکا از منطقه هستند دبیر شورای عالی امنیت ملی باصدور پیامی خطاب به مرجعیت عالی، دولت، مجلس و ملت سلحشورعراق: شمارش معکوس اخراج آمریکا از منطقه از بامداد جمعه 13 دی ماه آغاز شده است 1/پژواک ناقوس افول اقتدار پوشالی واشنگتن هر روز با طنین بلند تری به گوش می رسد تظاهرات میلیونی مردم عراق نشان داد که تهدید آمریکا مبنی بر تحریم این کشور نمی تواند اراده دولتها و ملت هایی که بدنبال حفظ استقلال و حاکمیت ملی خود هستند را تحت تاثیر قرار دهد.

ایران از نهاد دولتی کانادا برای بررسی جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی دعوت کردبازخوانی جعبه_سیاه_هواپیمای_اوکراینی | روزنامه شیکاگو تریبیون به نقل از هیات امنیت حمل ونقل کانادا نوشت، ایران از این سازمان دعوت کرده تا در بررسی اطلاعات جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی در هر زمان و مکانی که این بررسی ها انجام شود، شرکت داشته باشند.

بهنود مکری آن چه درباره مراسم «گِرَمی» باید بدانید؛ دو هنرمند ایرانی‌تبار هم در میان نامزدها هستند شصت و دومین مراسم اهدای جوایز «گِرَمی» یکشنبه ۲۶ ژانویه (۶ بهمن) در «استیپل سنتر» شهر لس آنجلس برگزار می شود و صنعت موسیقی از برترین های سال ۲۰۱۹ (سال گذشته) در شاخه‌های گوناگون تجلیل می‌کند.به گزارش ایسنا، دریابان علی شمخانی ترور ناجوانمردانه سرداران پر آوازه جبهه مقاومت، شهیدان حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس را خطای راهبردی ترامپ و تیم شرور حاکم بر کاخ سفید عنوان کرد و اظهار داشت: شمارش معکوس اخراج امریکا از منطقه از بامداد جمعه ۱۳ دی ماه آغاز شده و پژواک ناقوس افول اقتدار پوشالی واشنگتن هر روز با طنین بلند تری به گوش می رسد.Aa نتیجه یک نظرسنجی نشان می‌دهد که تقریبا نیمی از افغان‌ها معتقدند، نیروهای آمریکایی پس از صلح با گروه طالبان باید افغانستان را ترک کنند.Aa ده‌ها هزار عراقی در تظاهرات در میدان التحریر بغداد خواهان خروج آمریکا از کشورشان شدند.

این مراسم سالانه را آکادمی علوم و هنرهای ضبط برگزار می‌کند و مهمترین رویداد موسیقی جهان محسوب می شود. برندگان با آرای اعضای اصناف حرفه ای هر شاخه انتخاب می‌شوند و این جایزه که به شکل یک گرامافون طلایی است، از ارزش و اعتبار حرفه‌ای زیادی برخوردار است. دبیر شورای عالی امنیت ملی تظاهرات میلیونی مردم آزاده وسلطه ستیز عراق را آغاز نهضتی فراگیر که ملتهای زخم خورده از تجاوز آمریکا آن را ادامه خواهند داد عنوان کرد و افزود: رویکرد واقعی مردم منطقه نسبت به آمریکا در تشییع میلیونی پیکر رهبران مقاومت و مراسم‌های بزرگداشت کم سابقه در کشورهای مختلف بروز و ظهور یافت و این واقعیت رو به گسترش را نمی توان با شوهای تبلیغاتی و فضاسازی‌های رسانه‌ای کتمان کرد. برنامه امسال را بار دیگر آلیشیا کیز اجرا می‌کند و تعدادی از ستاره‌های بزرگ نیز برای اهدای جوایز برندگان روی صحنه حاضر می‌شوند. این در حالی است که از زمان حضور نیروهای خارجی و آمریکایی ۱۸ سال می‌گذرد و هنوز سایه جنگ و ناآرامی و خشونت بر این کشور سنگینی می‌کند. آلیشیا کیز یکی از بخش‌های جذاب مراسم گرمی، اجرای زنده خواننده‌های مشهور و گروه‌های محبوب در سبک‌های مختلف موسیقی است که در بسیاری از موارد با ابتکار یا نوآوری‌های جالبی همراه می شود. انتهای پیام. امسال شاهد هنرنمایی چهره‌هایی چون آریانا گرانده، کامیلا کابلو، برادران جوناس، چارلی ویلسون، اروسمیت، بیلی آیلیش، دمی لواتو، بلیک شلتون، و گوئن استفانی روی صحنه خواهیم بود. این تظاهرات در حالی برگزار می شود که پیش‌تر پارلمان عراق تصویب کرده بود نیروهای آمریکایی باید این کشور را ترک کنند.

از خواننده‌هایی که نامزد دریافت چند جایزه گرمی هستند می توان به لیزو، لیل ناس ایکس، بیلی آیلیش، و لوئیس کاپالدی اشاره کرد که از ستاره‌های نوظهور موسیقی محسوب می‌شوند و طرفداران زیادی دارند. طالبان به آمریکایی‌ها پیشنهاد آتش‌بس کوتاه مدت داد این نظرسنجی که با مشارکت بیش از ۵ هزار افغان انجام شده در ۳۴ ولایت و از تاریخ ۲۳ نوامبر تا ۲۰ دسامبر (دوم تا ۲۹ آذر/قوس) صورت گرفته است. از نکات جالب توجه امسال، افزایش حضور زنان در بخش‌های مختلف است و آنها حدوداً ۲۱ درصد نامزدها را تشکیل می‌دهند. اما شکایت دبرا دوگان، مدیر برکنار شده آکادمی، از این نهاد هنری در آستانه برگزاری مراسم اهدای جوایز نیز بازتاب زیادی در رسانه‌های خبری داشت. او با مطرح کردن ادعای آزار جنسی از آکادمی شکایت کرده است. همچنین نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهد ۲۰ درصد هم هیچ نظری در این مورد ندارند. خانم دوگان در شکایتی ۴۴ صفحه‌ای، جزئیات اتهاماتی از قبیل آزار جنسی، تعارض منافع، بی نظمی در رأی دادن برای انتخاب برنده‌های جوایز گرمی، و تبعیض جنسیتی در پرداخت دستمزد را ارائه داده است.

آکادمی علوم و هنرهای ضبط ادعاهای مدیر برکنار شده خود را تکذیب کرده است. امسال نام دو هنرمند ایرانی تبار نیز در فهرست نامزدهای گرمی دیده می شود.. رامین جوادی رامین جوادی، هنرمند ایرانی آلمانی، برای ساخت موسیقی فصل پایانی سریال «بازی تاج و تخت» نامزد دریافت جایزه گرمی است. او از پدری ایرانی و مادری آلمان در شهر دویسبوگ متولد شده و در سالهای اخیر با ساخت موسیقی برای فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی به شهرت زیادی رسیده است. ایلیا سلمان زاده، هنرمند ایرانی سوئدی، نیز یکی از نامزدهای امسال است که برای همکاری در تولید آلبوم آریانا گرانده شانس زیادی بریا دریافت گرمی دارد.

ایلیا سلمان زاده متولد استکهلم است و علاوه بر خوانندگی، به عنوان تهیه کننده و ترانه نویس با ستاره‌های بزرگی چون بیانسه یا جنیفر لوپز نیز همکاری می‌کند. سال گذشته حمید سعیدی نوازنده و آهنگساز ایرانی «افیون ماه» همراه با سایر اعضای این گروه بین المللی از اسرائیل، آمریکا وکانادا در بخش موسیقی «نیو ایج» یا موسیقی نوین موفق به دریافت جایزه گرمی شد. آثار افیون ماه تلفیقی و بدون کلام است و با استفاده از اشعار کلاسیک ایرانی تولید می شود؛ نوعی روایت موسیقایی از این اشعار که حال و هوایی شرقی دارد. حمید سعیدی که ساکن لس آنجلس است، پس از دریافت این جایزه در گفتگو با صدای آمریکا خود را نماینده فرهنگ، هنر و موسیقی ایران دانست و این جایزه را به تمامی ایرانیان تقدیم کرد. گروه افیون ماه شصت و دومین دوره مراسم اهدای جوایز گرمی، یکشنبه این هفته ساعت هشت شب به وقت شرق آمریکا از شبکه تلویزیونی «سی بی اس» پخش می‌شود.

.