چرا میزان مهاجرت اروپایی‌ها به بریتانیا کاهش یافته است؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

موج جدید مهاجرت‌ها یک پشتوانه مهم کاری و اقتصادی برای این کشور بود تا جایی که در سال ۲۰۱۲ دولت بریتانیا مهاجرت را یکی از مهم‌ترین عوامل پویایی و رشد اقتصادی این کشور عنوان کرد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

با این حال، بوریس جانسون، نخست وزیر کنونی می گوید قصد دارد تا سیاست های مهاجرتی همچون استرالیا و کانادا را در دستور کار قراردهد. سیاست های مهاجرتی انتخابی که با بررسی سوء پیشینه متقاضیان نیز همراه خواهد بود.

با این حال، بوریس جانسون، نخست وزیر کنونی می گوید قصد دارد تا سیاست های مهاجرتی همچون استرالیا و کانادا را در دستور کار قراردهد. سیاست های مهاجرتی انتخابی که با بررسی سوء پیشینه متقاضیان نیز همراه خواهد بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاکید سویلو بر مبارزه با مهاجرت غیرقانونی در ترکیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روزی 1.78 پزشک از ایران مهاجرت می‌کنندرئیس بیست و یکمین کنگره بین‌المللی تازه‌های قلب و عروق در مراسم افتتاحیه کنگره تازه‌های قلب و عروق،
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

رییس کنگره قلب و عروق: سالانه ۳۵۰ پزشک عمومی و ۳۰۰ پزشک متخصص، از ایران مهاجرت می‌کنندمسعود قاسمی، رییس کنگره بین‌المللی تازه‌های قلب و عروق با تاکید براینکه «پزشک کم داریم اما این کمبود فقط با افزایش پذیرش دانشجوی پزشکی قابل جبران نیست»، گفت: «در سال، ۳۵۰ پزشک عمومی و ۳۰۰ پزشک متخصص، از ایران مهاجرت می‌کنند.» بیشتر بخوانید:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

رئیس کنگره قلب و عروق:سالانه ۳۵۰ پزشک عمومی و ۳۰۰ پزشک متخصص، از ایران مهاجرت می‌کنندمسعود_قاسمی، رییس کنگره بین المللی تازه‌های قلب و عروق، شامگاه سه‌شنبه ۲۹ مرداد طی سخنانی در افتتاحیه این کنگره در برج میلاد تهران، با اشاره به موج مهاجرت_پزشکان، گفت: «در سال،۳۵۰ پزشک عمومی و ۳۰۰ پزشک متخصص، از ایران مهاجرت می‌کنند.» parisasadeghi0 خوب چرا توی ایران کسی این موضوع فرار مغزها را آسیب شناسی نمی کنه ؟!!!
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ارتش سوریه به سوی یک پایگاه دیده‌بانی ترکیه در ادلب آتش گشوداین دومین حمله به نیروهای ترکیه در مناطق کاهش تنش در استان ادلب در این هفته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

«شهر آشوب» با صدای رضا صادقی+صوترضا صادقی به تازگی تک‌آهنگ «شهرآشوب» را با ترانه‌‌ای از نیلوفر منصوری منتشر کرده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »