چرا ماموران پلیس آمریکا به ندرت به خاطر قتل محکوم می‌شوند

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

کشته شدن جورج فلوید: چرا ماموران پلیس آمریکا به ندرت به خاطر قتل محکوم می‌شوند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

کلارک نیلی، معاون رئیس موسسه عدالت کیفری در موسسه کاتو در واشنگتن به خبرنگار بی‌بی‌سی گفته است که"موارد ایراد اتهام جنایی علیه ماموران پلیس به شکلی که در مورد پرونده جورج فلوید شاهد بوده‌ایم بسیار نادر است."

براساس این اصل، اگر ماموران دولتی هنگام اجرای ماموریت"مرتکب اقدامی معقول اما شامل خطا در تفسیر موازین قطعی حقوقی" شوند تحت پیگرد کیفری قرار نمی‌گیرند مگر اینکه عمدا مرتکب این اقدام شده باشند. ناگهان بروس، سگ خانم کوربیت، به داخل حیاط دوید و یک مامور پلیس در واکنش به ظاهر شدن سگ، بدون هشدار قبلی دو گلوله به سوی آن شلیک کرد در حالیکه براساس مدارک تسلیم شده به دادگاه، سگ تهدیدی برای ماموران محسوب نمی‌شد.

دلیل بازداشت این زن رانندگی با سرعت ۵۱ کیلومتر در منطقه محدودیت ۳۰ کیلومتری سرعت و امتناع از امضای برگ جریمه بود به این دلیل که امضای آن را به منزله قبول جرم می‌دانست.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

احتمالا به همان دلیلی که خامنه ای و طرفداران اوباش و بی ناموسش محاکمه نمی شوند! در آمریکا قانون حاکم است نه تفکرات یک عده ملا و ساندیس خور ابله که قانون را پای منبر برای منافع خودشان وضع می کنند .

به همون دلیلی که هیچ پلیس و بسیجی در ایران به خاطر کشتار مردم در سال ۸۸ و آبان خو نین و... محاکمه نشده

INFACT The main disease will always remain with the top USA personnel planners and not at the individual police officer levels, thats why USA police must always act wild-ish to ensure Dollar stays above human lives

برای اینکه قتل نمیکنند. اولا دفاع میکنند دوما. نظم درست در کشور بر قرار میکنند. کثیف ترین مردمان را از اجتماع جمع آوری میکنند. سوم. اینکه میخواهند ببینند BBC. چقدر دو به هم زن کشورهاست و فضولی میکنه.

و چرا عمله های عن گلیس خبیس به ندرت بخاطر وطن فروشی محکوم می‌شوند ؟!

Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.

از خاشقچی کشیدین بیرون کردین تو جورج فلوید دیگه نه؟

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتراضات به کشتن یک فلسطینی مبتلا به اوتیسم توسط پلیس اسرائیل | DW | 03.06.2020کشتن یک مرد فلسطینی به دست ماموران پلیس اسرائیل موجی از اعتراضات را برانگیخته است. علاوه بر تظاهرات اعتراضی و موضع‌گیری سیاستمداران و کمیساریای حقوق بشر سازمان ملل، خاخام اورشلیم هم به دیدار خانواده قربانی رفته است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ویدیو؛ هزاران نفر در لندن در اعتراض به قتل جرج فلوید به خیابان آمدندتظاهرکنندگان در پایتخت بریتانیا پیش از حرکت به سوی خیابان‌های مرکزی لندن در هاید پارک تجمع کرده بودند. پروپاگاندای رسانه های غربی چرا اینهه آدم تو خاورمیانه کشته میشن صداشون درنمیاد ولی واسه ی یه امریکایی دارن جورواجر میکننن خودشونو
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

عملیات پلیس آلمان علیه نفرت‌پراکنی در ارتباط با قتل یک فرماندار | DW | 04.06.2020ژوئن ۲۰۱۹ والتر لوبکه، فرماندار شهر کاسل به ضرب گلوله قتل رسید. متهم این قتل یک افراطی راست‌گراست. پلیس آلمان اکنون عاملانی را که پیشتر دست به نفرت‌پراکنی علیه او در فضای مجازی زده بودند، تحت پیگرد قرار داده است. دقیقا مثل خیلی از جاها که میگویند اگر نمیتوانید بروید. خوب بروید.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پلیس فرانسه از سوی مقام «مدافع حقوق شهروندی» به تبعیض ساختاری متهم شدژاک توبون، وزیر پیشین دادگستری فرانسه که در حال حاضر در موقعیت مهم «مدافع حقوق شهروندی» قراردارد، پلیس فرانسه را به «تبعیض ساختاری علیه شهروندان سیاه پوست و عرب» محکوم کرد. Iran
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تائید خبر تیراندازی پلیس به خودروی حامل افغان‌ها در یزدمهم نیست ..وقتی اینقدر احمق حرامیند جواب هميشگى مسئولين در قبال فاجعه آفرينيهاشون: من نبودم دستم بود، تقصير آستينم بود، آستينمم …!!!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

رومینا اشرفی که بود و چرا به قتل رسید؟رومینا مثل بسیاری از هم سن و سالانش دوست داشت لباس‌های مختلف بپوشد، آرایش کند و عکس بگیرد. اما پدرش 'اجازه نمی‌داد' او تلفن داشته باشد، مهمانی برود و هر لباسی می‌خواهد بپوشد. رومینا اشرفی که بود، و چرا پدرش او را به قتل رساند؟ چون پسره بی شرف عکس خودشو دختری ک هنوزه زنش نشده پخش کرد اینکار باعث تحریک شدید پدر مقتول شد پسره یه داعشی وهابی سنی بوده که باید نسلشون و باید از ایران کند
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »