چرا وگان‌ها رابطه جنسی لذت‌بخش‌تری دارند؟

02/12/1400 08:13:00 ب.ظ

چرا وگان‌ها رابطه جنسی لذت‌بخش‌تری دارند؟ این گزارش را بخوانید 🔽

فواید خوردن بیشتر میوه و سبزیجات به جای مصرف بیشتر گوشت، به ویژه گوشت قرمز موضوع بسیاری از تحقیقات پزشکی بوده ولی این روزها عده‌ای مدعی هستند که با گیاه‌خواری مطلق یا وگانیسم موفق شده‌اند سطح رضایت از رابطه جنسی را چه برای خود و چه برای شریک جنسی‌شان افزایش دهند. ۲۱/۰۲/۲۰۲۲ - ۱۸:۱۲ نتایج یک که در سال ۲۰۲۰ منتشر شد، نشان می‌داد که ۸۴ درصد از گیاه‌خواران از کیفیت رابطه جنسی خود رضایت داشتند، در حالی که تنها ۵۹ درصد از گوشت‌خواران رابطه جنسی خود را مطلوب دانسته بودند.

اما نکته مهم‌تر در نتایج این نظرسنجی، این بود که ۹۵ درصد از شرکت‌کنندگان در آن که گیاه‌خوار مطلق یا وگان بودند، از کیفیت رابطه جنسی خود اعلام رضایت کرده بودند.

گیاهخواری تحقیقات شش شهر برتر اروپا برای گیاهخواران کدامند؟ بنابراین، با خوردن کمتر گوشت و ماهی و مصرف متوسط لبنیات، نوشیدن مقادیر کمی شراب قرمز و صرف بیشتر غذاهای گیاهی، مطمئنا همه چیز در اتاق خواب بهتر از گذشته پیش خواهد رفت.

وگان‌‌ها معتقدند که رابطه جنسی بهتری نسبت به بقیه دارند ما با سه وگان به طور ناشناس گفتگو کردیم تا متوجه شویم که آیا کیفیت رابطه جنسی آنها از زمانی که به گیاه‌خواری مطلق روی آورده‌اند، بهبود یافته است یا خیر. headtopics.com

این کسشعر محضه! وگان‌ها اصلا راست نمی‌کنند که بخوان سکس داشته باشند😏 احمق‌های چپ

مگه خیار گوجه و موز اینام سکس میکنن؟؟

اون موزه رو با اون هلوئه تنها نذارید

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

گوز رو ب شقیقه ربط دادید 👏👏👏👏👏

از روان‌شناس بپرس؛ چه زمانی باید از رابطه خارج شد؟

رئیس جمهوری فرانسه: بایدن و پوتین با برگزاری نشستی درباره اوکراین موافقت کردنددفتر امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه، اعلام کرد که جو بایدن و ولادیمیر پوتین، روسای جمهور آمریکا و روسیه، به‌طور اصولی بر سر برگزاری نشستی در رابطه با اوکراین موافقت کرده‌اند.

از روان‌شناس بپرس؛ چه زمانی باید از رابطه خارج شد؟

طرح توزیع یارانه بنزین در کیش آغاز شدقیمت بزین در کیش تغییر نکرده، تمام افرادی که کارت کیشوند دارند ۲۰ لیتر بنزین گرفته‌اند و کسانی که ماشین ندارند می‌توانند بنزین خود را بفروشند

مردان تمایلی به صحبت درباره «سلامت روان» خود ندارند/ سلامت روان رو به «افول» پدرانرئیس انجمن روانشناسی تربیتی ایران، نگرانی نسبت به غربالگری سلامت روان مردان را امری جهانی دانست و با تاکید بر اینکه باید به طور جدی‌تری به سلامت روان مردان بپردازیم، گفت: بسیاری از مردان احساسات خود را سرکوب کرده و تمایلی به صحبت درباره سلامت روان خود به صورت آشکارا ندارند. این در حالی است که به طور خاص مردان و پدران امروزی برای سلامت­ روان خود نیاز به کمک بیشتری دارند.

ویدیو؛ تمرین‌های آمادگی جسمانی سربازان اوکراین در خط مقدمدر نوولوهانسک، در خط مقدم بین نیروهای اوکراینی و جدایی‌طلبان تحت حمایت روسیه در شرق، سربازان تحت امر کی‌یف با انجام تمرین‌های مختلف سعی دارند تا همچنان آمادگی جسمانی خود را برای رویارویی با حمله نظامی احتمالی روسیه حفظ کنند.