چرا پزشکان قصد دارند نام سرطان را از برخی انواع آن بردارند؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

چرا پزشکان قصد دارند نام سرطان را از برخی انواع آن بردارند؟ جزئیات بیشتر🔽

گروهی از پزشکان آمریکایی می‌گویند که برای جلوگیری از هراس بیماران از سرطان زمان آن فرا رسیده است که نام برخی از انواع خفیف سرطان پروستات را تغییر داد.

ابتلا به سرطان برای بسیاری از بیماران ترسناک است و پزشکان آمریکایی بر این باور هستند که با تغییر نام انواع خفیف سرطان پروستات در مردان می‌توان از جراحی‌ و پرتودرمانی غیرضروری جلوگیری کرد. به گفته دانشمندان با افزایش سن در پروستات همه مردان سلول‌های سرطانی شکل می‌گیرد اما اغلب انواع سرطان پروستات بی‌خطر است. اسکات اگنر از محققان دانشگاه شیکاگو در ایالات متحده می‌گوید: «نوعی از سرطان پروستات وجود دارد که خفیف‌ترین است و کمترین میزان تهاجم را دارد. این نوع از سرطان در عمل نمی‌تواند منجر به بروز علائم در فرد مبتلا یا گسترش بیماری به دیگر بخش‌های بدن شود.»او تاکید می‌کند که جمله «شما به سرطان مبتلا هستید» تاثیر روانی عمیقی بر روی بیماران می‌گذارد.

وی می‌افزاید که بیماران با شنیدن نام سرطان به این نتیجه می‌رسند که حتما باید آن را درمان کنند حتی اگر آن نوع سرطان نیازی به درمان نداشته باشد.هم‌رسانی این مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پیام یکی از معترضان آبان از زندان: ما آبانی‌ها را فراموش نکنیدوحید باقری، یکی از زندانیان سیاسی بازداشت شده در آبان ۱۳۹۸ با انتشار یک فایل صوتی به تداوم حبس خود اعتراض کرد. او که در دادگاه انقلاب به پنج سال حبس قطعی محکوم شده، به رغم گذشت نزدیک به سه سال، کماکان در زندان تهران بزرگ نگهداری می‌شود. اخبار_ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ادامه تنش در مسجدالاقصی؛ پلیس اسرائیل گروه دیگری از فلسطینی‌ها را بازداشت کردتنش جاری در حالی تشدید شده است که ماه رمضان به نیمه خود نزدیک می‌شود، یهودیان عید پسح را آغاز کرده و مسیحیان در اماکن مقدسه شرق اورشلیم آیین‌های عید پاک را برگزار می‌کنند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

شبکه «العربیه» رتبه دوم جهان در شمار بازدیدکنندگان را از آن خود کردوب‌سایت بین‌المللی «Topolar Lab» در آخرین رتبه‌بندی خود شبکه «العربیه» را در رده اخبار و سیاست به عنوان رتبه دوم پربیننده‌ترین تولیدکننده محتوا در شبکه‌های
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اپراتورها بسته‌های ارزان‌قیمتی را حذف‌ کردند که از ابتدا نباید ارائه می‌شدمعاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه اپراتورها در تعیین قیمت بسته‌های اینترنتی موظف هستند کف و سقف مصوبات را رعایت کنند و در زمان حذف و اضافه کردن بسته‌ها، موافقت ما را نیز دریافت کنند، گفت: هم اکنون اپراتورها برخی بسته‌های ارزان‌قیمت خود را که زیر قیمت کف ارائه می‌کردند، حذف کرده‌اند که قانوناً از همان ابتدا هم نباید این بسته‌ها عرضه می‌شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اسرائیل راکت پرتاب شده از نوار غزه را رهگیری کردهمزمان با ادامه تلاش‌ها برای متوقف ساختن تنش‌ها در شهر قدس، اسرائیل یک راکت پرتاب شده از سوی نوار غزه به سوی خاک این کشور را رهگیری کرد.ارتش اسرائیل شامگاه فلسطین 🇵🇸✌
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بانک جهانی ارزیابی خود از نرخ رشد اقتصادی جهان در سال جاری را تغییر دادبه گفته دیوید مالپاس، رئیس بانک جهانی، رشد اقتصاد جهان که پیش از این ۴.۱ درصد پیش‌بینی شده بود به ۳.۲ درصد کاهش خواهد یافت.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »