چرا روحانی می‌گوید واقعیت‌ها را به مردم بگوییم

  • 📰 PadDolat
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

چرا روحانی می‌گوید واقعیت‌ها را به مردم بگوییم علیرضا معزی/ معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهوری

ایران اخبار, ایران سرفصلها

روز گــــذشته، رئیس ‌جمهوری روحــــــانی از استانداران و البته از تمام ارکان دولت خواست تا «سفیران حقیقت» باشـــــــند. روحانی معتقد است که وقتی توصیف شرایط از شعارزدگی‌های بدبینانه و تبلیغات خوش‌بینانه عبور کند و به تشریح واقعیت‌های دقیق و ملموس برسد، راه برای اقناع افکار عمومی گشوده‌تر است.

رئیس ‌جمهوری روحانی بسان هر سیاستمدار عملگرای دیگری، برنامه‌ خود را برای اداره‌ کشور، بر اساس واقعیت‌های غیرقابل انکار ایران 95، واقعیت کشوری با رشد اقتصادی خیره‌کننده، تورمی تک‌رقمی و چشم‌انداز اقتصادی روشن حاصل از برجام، پایه‌ریزی کرد. این رویکرد خصمانه با هدف تسلیم ایران و مستقل از اینکه چه دولتی در تهران بر سر کار باشد اعمال شد و طبیعی است که در این وضعیت هر دولتی در جمهوری اسلامی ایران، اهداف و برنامه‌های خود را بر اساس این کارزار فشار حداکثری، بازطراحی کند و ایستادگی و تاب‌آوری را راهبرد خود بداند. قضاوت روحانی یا دولت دوازدهم، زمانی منصفانه خواهد بود که تفاوت ایران 95 با سال‌های پسین‌اش لحاظ شود چراکه ما با دو وضعیت دگرگون شده و طبعاً با دو شیوه‌ حکمرانی متفاوت روبه‌رو خواهیم بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چرا در شورای امنیت به ایران کرسی عضویت نمی‌دهند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

چرا مدیریت فدراسیون و باشگاه‌های فوتبال ایران به اهالی فوتبال واگذار نمی‌شود؟ | DW | 23.06.2020رسوایی‌های فراوان در مدیریت فوتبال ملی و باشگاهی ایران با افشای جزئیات قرارداد با ولیموتس، بدهی‌های میلیون دلاری باشگاه‌ها به بازیکنان و مربیان و همچنین دخالت دولت در امور فدراسیون، فوتبال ایران را با خطر فروپاشی روبرو کرده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

چرا پول ویلموتس را دادند، پاداش بانوان را نه؟واکنش معاون وزیر ورزش به پرداخت نشدن پاداش تیم ملی فوتسال بانوان: *چرا پول ویلموتس را دادند، پاداش بانوان را نه؟ *از فدراسیون بپرسید چرا پاداش‌ها را نمی‌دهند *بودجه داشته باشیم برای پرداخت پاداش کمک می‌کنیم *دختران خود را با ویلموتس مقایسه نمی‌کنند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

'بازی تخت و تاج اسلامی'؛ چرا ارطغرل در پاکستان جنجالی شدسریال تاریخی قیام ارطغرل، ساخت ترکیه، از ماه آوریل در تلویزیون دولتی پاکستان روی آنتن رفته است و در این مدت طرفداران بسیاری پیدا کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

نشست استانداران سراسر کشور با روحانی برگزار شد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimنشست استانداران سراسر کشور با روحانی معاون اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور: امروز روحانی همه استاندارانش را به تهران فراخوانده تا با آنها از عزم دولت برای تحقق جهش تولید بگوید کرونا
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

روحانی: افزایش قیمت ارز موقتی استرئیس جمهوری ایران در جلسه ستاد اقتصادی افزایش بی سابقه قیمت ارز در ایران را موقتی خواند و خواستار بازگشت تعادل به بازار شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »