چرا رابطه جنسی در کشورهای اسلامی به تابو تبدیل شده است؟ | DW | 04.08.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

صحبت درباره رابطه جنسی در کشورهای اسلامی ساده نیست. علی غندور، الهی‌دان و نویسنده ساکن آلمان، در کتاب جدیدش به موضوع سکس می‌پردازد و اینکه نقش کشورهای استعمارگر در تبدیل رابطه جنسی به تابو در کشورهای اسلامی چه بوده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

علی غندور، الهی‌دان، اسلام‌شناس و نویسنده ساکن آلمان، در کتابی که به تازگی با عنوان"عشق، سکس و خدا" منتشر کرده به موضوع رابطه جنسی در کشورهای اسلامی و علت تبدیل شدن آن به مبحثی تابو در این کشورها پرداخته است.

غندور معتقد است که در زبان عربی کلاسیک نام اندام‌های جنسی انسان بدون"ارزش‌گذاری خاص" بیان می‌شود و استفاده از نام اندام جنسی زن به عنوان واژه‌ای"کثیف" یا به عنوان"دشنام" در فرهنگ اغلب کشورهای اسلامی وجود نداشته است. او این امر را منحصر به اسلام نمی‌داند و بر این نظر است که این"ویژگی جوامع اسلامی نیست بلکه از ویژگی جوامع مردسالار" است.

در ادامه غندور در کتاب خود به این امر اشاره می‌کند که امروزه رده‌بندی‌های مشخصی در جوامع اسلامی موجود است و این که"چه امری مجاز و چه چیز غیرمجاز است". او از این روند به عنوان"سرکوب میراث فرهنگی" یاد می‌کند. غندور در توضیح علل تغییر روند گفت‌وگوی آزادانه درباره روابط جنسی و موضوع تابو شدن سکس در این جوامع به نقش نفوذ فرهنگی امپریالیسم اشاره می‌کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

فارسیش کی منتشر میشه ؟

It is crucial matter that prevent youth to have relationship without understanding the side effects

چی میگی عمو ، ۴۰ ساله ک توو ایران آخوندا فقط دارن حرف از زیر شکم میزنن ، باور نداری برو کتابای مزخرفشونو بخون ، متوجه میشی .

مسائل جنسی در هر جامعه ای فرهنگ و دیدگاه خاص خودشو داره و مدام در حال تغییر هست. در دنیای امروز هم این تفاوت فرهنگی بین جوامع کمتر شده.وضعیت امروز جهان هم پایدار نیست و نگاهها به مسائل دوباره تغییرخواهد کرد

این مسلمونا درباره هرچیزی حرف بزنن خرابش میکنن ، الهی دان چیه دیگه 🤢

یک دادگاه مردمی بوسیله خارج کشوری ها تشکیل بشه و سران و کارگذاران و هر آنکه به نحوی با حکومت در غارت و چپاول و زندان و شکنجه مردم دست داشته ان غیابٱ محکوم نماید، همانطوریکه اینها با قوه قصابیه برای همه مردم ایران حکم صادر می کنند.

تابو نیست سکس و سوراخها و اعضای جنسی اساس و بنیان اسلام هستند و ۹۵% قانون و مقررات شرع مزخرف اسلام در باره سوراخهای آدمیزاد است فقط هر کاری در این حوزه باید مخفیانه انجام شود همین! از همینجا میتوانید متوجه حساسیت آخوندهای پست فطرت روی حجاب بشوید

از دینی که رایج هست سرچشمه میگیره میگن یهودیهای متعصب زیر لحاف سکس میکنن تا خدا نبینه

3a-با اینکه محمد وحی هایی را دریافت کرده، اما سلمان فارسی در این موارد نفوظ بسیاری بر محمد داشته. این نفوظ موضع را تغیر و مسله را مشکلتر و پیچیده تر کرده. یعنی میشود گفت که سلمان فارسی هم ملا صفت بوده!؟

7-اکنون سه نسل از ملت ایرانی که چهل سال در این رژیم کثیف مذهب اسلامی بزرگ شدند. و حتی از دوران صفوی و به بعد این افکار در ذهن ملت بوده که همچنین انقلابی را راه انداختند! بنابراین نتیجهگیری من، به اینگونه هست که ملت ایرانی در مجموع بسیار عقب افتاده و ملا صفت هستند.

6-جناب علی غندور، از الهیات چیزی سرشان نمیشود. اینجانب هم که کتابی نخواهد نوشت، وگمانم نیست که احتمال سخنرانی از من، باشد!؟

5-در واقع اسلام سکس را میخواهد و قبول دارد، لیکن به نوعی کثیف آنرا به اجراع گذاشته و نه بنوع درست! اسلام میخواهد مخفیانه کثافتکاری کند و در اسلام مسله تسلیم بحث بزرگیست!؟ لیکن تسلیم فقط اهریمن میتواند باشد و نه اهورامذدایی!

4-حتی به نوعی که امکان فریب محمد از سلمان فارسی و کلکهای سلمان هست. خود محمد در اصلیت اجدای در نظریه اینجانب پارس بوده که بدست نداندکاری های سلمان، به یک فارس تبدیل شده!

3-با اینکه محمد وحی هایی را دریافت کرده، اما سلمان فارسی در این موارد نفوظ بسیاری بر محمد داشته. این نفوظ موضع را تغیر و مسله را مشکلتر و پیچیده تر کرده. یعنی میشود گفت که سلمان فارسی هم ملا صفت بوده!؟

3-بنابراین شاید که بشود گفت ملا صفتی از همان هخامنشی وارد اجتماع و باعث نفرت و تنفر یونانیان و رومی ها شده!؟ مسله اسلام هم از ضوابط همین افکار شروع شده. البته مسائل بسیار پیچیده ای باعث این نوع روابط شده که اینجا نمیشود ابراز و بیان نمود!؟

2-گمانم یکی از مشکلات بزرگ یونان و روم با پرسیا در همیمن موضوع بوده. که پرسینها اگر در تخت جمیشید هم بنگربد و یا آثار آنها زنی را نخواهید دید، اگر زنی را را اصلا ببینید. البته من، یک آثار زن را در تخت جمشید یافتم! لیکن در نظریه اینجانب در تاریخ قبل از هخامنشی اینگونه نبوده!؟

1-در پژوهش و نظریه اینجانب اینگونه نیست.

برای اینکه شرافت وانسانیت هنوز که هنوزاست دراسلام زنده است وزن رایک موجودی اللهی مینگرد نه یک بازی چه عروسک

در دولت های اسلامی مثل داعش, سکس حالت بردگی و تجاوز داره. چند همسری و کنیز گرفتن. یعنی نگاه جنسی تا دوستی و عشق مالکیت مرد بر زن در اسلام اینها باعث شده یک حس منفی در اون بیشتر باشه تا حس عاشقانه. جدایی جنسیتی فضای جامعه اسلامی هم دامن زده به اون. به اروپا چه ربطی داره؟ از اسلامه

شما اجازاه میدید اسلام در کشور شما به صورت کامل اجرا بشه؟ کامل نه 50%درصدش ؟مشخصن نمیزارید و مشخص پاسخ پرسش تونم میدونید. اسلام و شامورتی بازی هاش که الان دختر بچه المانی رو با دست پا قطع شده تحویل خانوادش داده

یه چپول عوضی پشت این اکانته. فردا به دویچه‌وله زنگ میزنم.

کشورهای استعمارگر باعث رعب فرهنگی در کشورهای اسلامی شدند که بزرگترین تاثیر را در فرهنگ جنسی جوامع مسلمان گذاشته اما تابو های جنسی بیشتر ناشی از جهل رهبران دینی و خوانش متحجر انها از اسلام بود .

Lizzat Al-Nisa’ or ‘Pleasures of Women’ (Arabic: لذّتُ النّسا , persian: لذت زن) was written by Ziya' al-Din Nakhshabi, a Persian physician( 14th ). It depicts the art of sex, erotic writing as literature, and pornography as aphrodisiac.

این انگلیس است که اسلام را زنده نگاه داشته

برای اینکه بزرگ‌ترین فکر در جامعه ‌های اسلامی اول سکس است ‌بعد دروغ

کی همچین حرفی رو زده؟ آخوندا صبح تا شب دارن بالا و پایین مسایل جنسی رو رو منبر درمیارن توجهی هم به مخاطبشون که ممکنه کم سن و سال باشه ندارن ! اسلام از اول تا اخر داره تبلیغ سکس میکنه

حالا از بدروزگار مقدار سکسیم که تو کشورهای اسلامی میشه با دیگر نقاط جهان قابل مقایسه نیست کلا در جهان اسلام یا کشورهای خاور میانه ای زندگی دوگانه ای جاریه در همه امور، سکس هم جزو همون دوگانه هستن کردنش خوب است و لی صحبت کردنش جرم😂😂😂

چون شماها شرافتتون خیلی وقت پیش، در کمال حقارت ازتون گرفتن برای همین براتون عادی شده.!

یعنی قبل از استعمار نمیگفتن پس کی ننه‌ت رو میاری؟

چرا همه چیزو به استعمار وافراد بیگانه ربط میدید!بعضی از مسائل به عقل وحیای ادم مربوطه!هر ادم عاقلی میدونه رابطه جنسی جزو حریم خصوصیه و نباید در مورد اون با کسی جز شریک خود حرف بزنه!

قرار است انسان با حیوان یک تفاوت داشته باشد حیوانات در هر حالتی مرتکب چنین کاری میشوند اما یک فرد مذهبی برای خود احترام و حرمت قائل است و مثل حیوان رفتار نمیکند

تابو نیست جزو عقاید مذهبی است و یک فرد مذهبی خودش رعایت میکند

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمستردام؛ برگزاری یکی از بزرگترین رژه‌‌های سالانۀ دگرباشان جنسیبیش از پانصد نفر از سراسر جهان در اجرای این برنامه مشارکت داشتند. این دگر باشها کار و زندگی ندارن احیاناً ؟؟؟؟ ما که هر وخ دیدیم اینها تو فستیوال و رژه هستند که 😂 با این فرمون برن اونایی که دگر باش نیستن باید یه چند سال دیگه برای احیای حقوقشون کمپین بزنند😁 وقتیکه کثافت خوری افتخار آمیز میشه.! اُبنه ای باشان! 😂😂😂😁🤪🤪🤪
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سازمان ملل: یک ماه گذشته، مرگبارترین ماه برای غیر نظامیان در افغانستان بودنمایندگی سیاسی سازمان ملل در افغانستان (یوناما) اعلام کرده که تلفات غیر نظامیان در ماه گذشته میلادی (ژوئیه) به بلندترین سطح خود در مقایسه ۲۶ ماه گذشته رسیده است. در گزارش سازمان ملل که امروز منتشر شد، آمده است که در ماه ژوئیه سال جاری میلادی بیش از یک‌هزار و ۵۰۰ غیرنظامی در افغانستان کشته و زخمی شده‌اند. این نهاد آمار جداگانه‌ای از تعداد کشته‌ شده‌ها و زخمیان در ماه گذشته نداده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ تیراندازی «ال‌پاسو» را وحشتناک نامید؛ ۲۰ کشته، ۲۶ مجروح♦️ پرزیدنت ترامپ تیراندازی ال‌پاسو را وحشتناک نامید؛ ۲۰ کشته، ۲۶ مجروح ⚡️مایک پنس معاون رئیس جمهوری آمریکا نیز در توئیتر به تیراندازی تگزاس اشاره کرد و نوشت برای قربانیان و خانواده آنها نیایش می‌کند. ترامپ خودیک نژاپرست هست،نیایش یک نژادپرست،یعنی اتهامی تازه علیه عده ای بیگناه اگه خوب بررسی کنن مطمعنم پای جمهوری_اسلامی در این تیراندازیهای اخیر آمریکا میاد وسط' بلخره توو این چهل_سال هرچی از شکم ما مردم ایران زدن خرج گروههای تروریستی سراسر جهان شده... جهان_ناامن_با_جمهوری_اسلامی جنگله یا کشور؟ چه خر تو خریه!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اعتصاب غذای گروهی در لندن برای اعتراض به حملات رژیم اسد در ادلبگروهی با تجمع مقابل دفتر نخست وزیری انگلستان در لندن برای اعتراض به حملات رژیم اسد در ادلب دست اعتصاب غذا زدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تخریب سد در بریتانیا؛ عملیات برای خارج کردن آب در جریان استهمزمان با ادامه کار برای جلوگیری از تخریب سدی در دربی شر در شرق انگلستان، اداره هواشناسی نسبت به بارش باران‌های شدید و احتمال وقوع سیل هشدار داده است. در حال حاضر خارج کردن آب از این سد در جریان است. بارش شدید باران باعث تخریب بخشی از پایه سد شده است. خاک تو سرشون با این پایش باید از پتروس فداکار کمک بگیرند
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بازداشت بیش از ۷۰۰ نفر در تظاهرات ضد دولتی در مسکو | DW | 03.08.2019پلیس روسیه صدها تظاهر‌کننده را در مسکو بازداشت کرد. مخالفان خواستار رفع محدودیت‌ از نمایندگان اپوزیسیون در انتخابات محلی مسکو هستند. همزمان قوه قضائیه روسیه از آغاز تحقیقات علیه نووالنی به اتهام پولشویی خبر داده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »