چرا نرخ رسمی دلار با وجود افت تقاضا سقوط نمی‌کند؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بازارساز بانک مرکزی ایران پس از آن که با شروع اسفند ماه نرخ عرضه رسمی دلار را در سامانه صرافی‌های رسمی تحت مدیریت خود به بالای ۱۵ هزار تومان رساند، با شروع هفته کاری جدید نیز در برابر عقب نشینی نرخ فروش دلار از مرز ۱۵ هزار تومان مقاومت کرد.

بازارساز بانک مرکزی ایران پس از آن که با شروع اسفند ماه نرخ عرضه رسمی دلار را در سامانه رسمی صرافی‌های به بالای ۱۵ هزار تومان رساند، روز شنبه و با شروع هفته کاری جدید نیز در برابر عقب‌نشینی نرخ فروش دلار از مرز ۱۵ هزار تومان مقاومت کرد.

به گفته آنها با وجود این که برخلاف روزهای پایانی سال‌های گذشته، تقاضای ارز در بازار ایران سیر نزولی به خود گرفته، بازارساز بانک مرکزی تلاش دارد تا با عرضه محدود خود مانع از افت محسوس نرخ ارز و کاهش عایدی ریالی خود شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ما همچنان نرخ را هر گونه که به نفعمان باشد،تکان تکانش میدهیم یا ی لنگه پا نگهش میداریم🤑

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادامه اعتراضات در شیلی با وجود رسیدن ویروس کروناادامه اعتراضات در شیلی با وجود رسیدن ویروس کرونا این ویدئو را ببینید🔽 milani213
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر بهداشت مسیر اشتباهی را درخصوص گیلان در پیش گرفت/ مردم مصوبه «بازگشت ساعت کاری ادارات به روال عادی» را اجرا نمی‌کنندنماینده مردم رشت در مجلس، گفت: آقایانی که در گذشته بعد از هر اتفاقی با هواپیما و هلی‌کوپتر به صورت هوایی از گیلان بازدید می‌کردند، اکنون چرا به گیلان نمی‌آیند؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کمک 50میلیارددلاری صندوق بین‌المللی پول به اقتصادهای نوظهور درگیر کرونا- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimکمک ۵۰ میلیارد دلاری صندوق بین المللی پول به اقتصادهای نوظهور درگیر کرونا صندوق بین المللی پول ۵۰ میلیارد دلار به کشورهای نوظهور دارای درآمد پایین برای مقابله با ویروس جدید کرونا کمک می کند گربه ها دارند برای رضای خدا موش می‌گیرند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

صداوسیما پیام‌رسان سروش را به مزایده گذاشتتهران- ایرناپلاس- با وجود تبلیغات و تلاشهای گسترده برای جا انداختن پیام‌رسان سروش به جای تلگرام، صداوسیما برای نوبت دوم فراخوان مزایده این پیام‌رسان را آگهی کرده است. بذارنش دم‌ در، نون‌خشکی بیاد ببره. :))))))) مفتی بدید گروه های تروریستی تون حزب الله ها استفاده کنن بابت ش میلیادر ها تومن وام گرفتید اون پولها االان کجاست؟ کجا خرج شد؟ کی برد؟ کی خورد؟
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

وقتی نمازجمعه هم لغو شده، چرا برنامه 'دورهمی' با حضور مردم اجرا می‌شود؟!/ حضور در تجمعات تعرض به حقوق دیگران و تضییع حق‌الناس استکمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در واکنش به حضور مردم در برنامه دورهمی با توجه به هشدارهای داده شده درباره عدم حضور در تجمعات گفت: گویا هیچ احساس خطری از این بابت وجود ندارد، یا میان مردم و دولت اعتمادی نیست یا مردم به سلامتی خوشان بی‌توجه هستند. این برنامه تلویزیونی البته با رعایت تمام موارد بهداشتی ، میلیون ها نفر را در خانه ها پای تلویزیون نگاه داشته و مانع بیرون رفتن عده زیادی یا برپایی میهمانی های خانوادگی و ... می شود ! اندکی بصیرت ... چیو با چی مقایسه می‌کنی ؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

جای خالی مهارت‌های روان‌شناختی برای مقابله با کروناتهران - ایرنا - یک روانشناس بالینی معتقد است، به منظور کاهش و رفع تنش روانی ناشی از شیوع کرونا در کشور و برخورد صحیح با این ویروس باید مقابله روان‌شناختی آموزش داده شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »