چرا بیل گیتس اندروید را به آیفون ترجیح می‌دهد؟

12/12/1399 03:48 ب.ظ

مدت‌هاست که این سئوال برای کسانی که زندگی شخصیت های برجسته جهان را به دقت دنبال می‌کنند، مطرح بود که

مدت‌هاست که این سئوال برای کسانی که زندگی شخصیت های برجسته جهان را به دقت دنبال می‌کنند، مطرح بود که این میلیاردر آمریکایی در مصاحبه‌ای با اندرو راس سورکین و بنیانگذار کلابهاوس پل دیویدسون توضیح داد که ادغام بین اندروید و مایکروسافت به این معنی است که دستگاههایی که وی استفاده می کند در درجه اول دستگاه‌های اندرویدی هستند.

گیتس افزود: «من در واقع از تلفن اندرویدی استفاده می‌كنم زیرا می‌خواهم همه چیز را ردیابی و دنبال كنم و اغلب از آیفون استفاده می‌كنم اما تلفنی كه دارم اندروید است».

من و دوستانم بنیانگذار مایکروسافت گفت، برخی از تولیدکنندگان اندروید نرم افزار Microsoft را قبلاً به روشی نصب می‌کنند که این کار را برای من راحت‌تر می‌کند و آنها در مورد نحوه ارتباط برنامه با سیستم عامل انعطاف بیشتری دارند و این همان چیزی است که من به آن عادت کرده‌ام و بسیاری از دوستان من آیفون را به همراه دارند.

قابل ذکر است که مایکروسافت تصمیم گرفته بود تلفن خود را با نام Windows Phone راه اندازی کند ، اما به دلیل کمبود برنامه، پروژه را به کلی تعطیل کرد. از آن زمان این غول نرم افزاری با Google همکاری کرده و یک گوشی اندرویدی تاشو با نام Surface Duo تولید کرده است. headtopics.com

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »