چرا یک داعشی با پرچم استقلال وارد ورزشگاه آزادی شد؟

21/12/2020 03:20:00 ب.ظ

ورزشگاه آزادی, استقلال تهران

پاسخ کارگردان سریال خانه امن به قسمت جنجالی: چرا یک داعشی با پرچم استقلال وارد ورزشگاه آزادی شد؟

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، فوتبال به عنوان محبوبترین پدیده اجتماعی در کشورمان همیشه از موارد جذاب و البته حساسی بوده که ورود حوزه‌های مختلف فرهنگی و هنری به آن مورد توجه قرار گرفته است. این موضوع با توجه به حساسیت بالایی که برای علاقه مندانش دارد بارها به سو تفاهماتی منجر شده که واکنش‌های مختلفی را برانگیخته است و تجربه چنین موضوعی نشان می‌دهد باید در مورد آن با احتیاط بیشتری عمل شود.

سریال خانه امن که به عنوان یک اثر معمایی - پلیسی - سیاسی با موضوع پرونده‌های امنیتی - ترورسیتی این روزها روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود در قسمت اخیر خود یک ماجرای نزدیک به فوتبال را به نمایش در آورده که جنجال زیادی در فضای مجازی به پا کرده است. ماجرا از آن قرار است که یک تروریست داعشی تحت پوشش هوادار فوتبال وارد استادیوم آزادی می‌شود تا عملیاتی که برای آن برنامه ریزی شده است را پیاده کند. این تروریست با پرچم باشگاه استقلال و تحت پوشش هوادار این تیم به تصویر کشیده شده است و این موضوع با اعتراض شدید هواداران استقلال روبرو شده و با پخش شدن قسمت هایی از آن در شبکه های اجتماعی به عوامل سازنده این سریال انتقاد کردند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

سیل و ویرانی در نتیجه طوفان ایان در فلوریدا

طوفان ویرانگر ایان منطقه فورت مایرز ایالت فلوریدا را درنوردید و بسیاری از خیابان‌های این منطقه دچار آب‌گرفتگی شدند. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

ام‌اس؛ یک عارضه با هزار و یک افسانه | DW | 03.03.2021در تازه‌های پزشکی این هفته: باورهای غلط رایج درباره ام‌اس؛ علائم مشابه تب یونجه با کووید−۱۹؛ جلوگیری از مرگ زوردس با مصرف میوه و سبزی و خطرات بلع همزمان برخی داروها و نوشیدنی‌ها.

خامنه‌ای: رای بنده با رای یک پسر ۱۵ ساله یک اندازه وزن داردمگر مردم ایران مرده اند که آمریکا و اسرائیل بخواهند انتخابات ۱۴۰۰ را بی رونق کنند 😉

وداع با یک سال سخت با سالم‌ترین روش‌ها | DW | 30.12.2020در تازه‌های پزشکی این هفته می‌خوانید: خداحافظی از یک سال سخت، با سالم‌ترین روش‌ها. لبخند، درد ناشی از تزریق را کاهش می‌دهد. دیابت؛ بیماری مشترک سگ‌ها و صاحبان آنها. داروها و مکمل‌هایی که هرگز نباید با هم مصرف کرد

یک هفته با خامنه‌ای؛ پوکر با دست‌های خالی؟aidaghajar

اقدامات یک جانبه گرایانه ایران در ارتباط با میدان‌های مشترک نفتی با عراقحسن روحانی رئیس جمهوری ایران، چهارشنبه 3 مارس در سخنانش در نشست هیئت دولت فاش کرد که کشورش، تولید

کارگردان سریال خانه امن به حواشی پیرامون انتشار یک قسمت از این سریال که موجب انتقاد طرفداران تیم استقلال تهران شده است، پاسخ داد.به مناسبت آغاز ماه مارس، ماه آگاهی از بیماری مولتیپل اسکلروزیس یا همان ام‌اس، به افسانه‌ها و باورهای غلطی می‌پردازیم که این بیماری نیز از گزند آنها در امان نمانده است.استان‌وایرـ  علی خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی در سخنرانی خود به مناسبت سال ۱۴۰۰ مدعی اهمیت مقام ریاست جمهوری در ایران شد و گفت همه مراکز مدیریتی کشور تقریبا در اختیار رئیس جمهور است.کارشناسان می‌گویند اگرچه نباید سختی‌های سال ۲۰۲۰ را فراموش کنیم، اما باید با انتخاب روش‌های سالم به استقبال سال جدید میلادی برویم.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، فوتبال به عنوان محبوبترین پدیده اجتماعی در کشورمان همیشه از موارد جذاب و البته حساسی بوده که ورود حوزه‌های مختلف فرهنگی و هنری به آن مورد توجه قرار گرفته است. این موضوع با توجه به حساسیت بالایی که برای علاقه مندانش دارد بارها به سو تفاهماتی منجر شده که واکنش‌های مختلفی را برانگیخته است و تجربه چنین موضوعی نشان می‌دهد باید در مورد آن با احتیاط بیشتری عمل شود. یک بیماری مادام‌العمر که باعث ناتوانی‌های عصبی و طیف وسیعی از علائم می‌شود. سریال خانه امن که به عنوان یک اثر معمایی - پلیسی - سیاسی با موضوع پرونده‌های امنیتی - ترورسیتی این روزها روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود در قسمت اخیر خود یک ماجرای نزدیک به فوتبال را به نمایش در آورده که جنجال زیادی در فضای مجازی به پا کرده است. این که می‌گویند رییس‌جمهور قدرت اجرایی ندارد، صحیح نیست. ماجرا از آن قرار است که یک تروریست داعشی تحت پوشش هوادار فوتبال وارد استادیوم آزادی می‌شود تا عملیاتی که برای آن برنامه ریزی شده است را پیاده کند. اگرچه ممکن است این بیماری در هر سنی ظاهر شود، اما ابتلا به ام‌اس پس از ۵۰ سالگی نسبتاً نادر است. این تروریست با پرچم باشگاه استقلال و تحت پوشش هوادار این تیم به تصویر کشیده شده است و این موضوع با اعتراض شدید هواداران استقلال روبرو شده و با پخش شدن قسمت هایی از آن در شبکه های اجتماعی به عوامل سازنده این سریال انتقاد کردند. زیاد نشستن می‌تواند با افزایش خطر مرگ زودرس ارتباط داشته باشد.

احمد معظمی، کارگردان سریال خانه امن در گفتگو با خبرنگار ایلنا در این خصوص بیان داشت: هواداران عزیز استقلال و پرسپولیس کمی صبور باشند. ورزش باید به عنوان راهی ایمن و موثر برای توانبخشی در بیماران ام‌اس در نظر گرفته شود. وی گفت: «همه کشورهای دنیا فضای مجازی شان را مدیریت میکنند ولی ما افتخار میکنیم که آن را ول کردیم!» ادعای تاثیرگذاری مقام ریاست جمهوری در ایران در حالی از سوی علی خامنه ای بیان می‌شود که بر اساس قانون اساسی کنترل نیروهای مسلح، قوه قضاییه، صدا و سیما و مجموعه‌های بزرگ اقتصادی مانند بنیاد مستضعفان و آستان قدس رضوی در دست رهبر قرار دارد. از نظر من اگر قسمت امشب و فرداشب را تماشا کنند،خیالشان از بابت همه چیز راحت شود. واکنشی که ایجاد شده به این خاطر است که ماجرا هنوز تمام نشده و مردم همه واقعیت را ندیده اند و اگر کمی صبوری به خرج دهند تا ماجرا به طور کامل به نمایش در بیاید ابهامات و سو تفاهم‌هایی که به وجود آمده رفع و رجوع خواهد شد. در صورت علائم جزئی، نیازی به درمان نیست در حال حاضر متخصصان می‌گویند حتی اگر علائم ام‌اس نسبتاً جزئی باشد، درمان مهم است. او ادامه داد: یکسری از طرفداران فوتبال روی پرچم تیمشان تعصب دارند که کاملاً طبیعی است و حق با آنهاست. ما قصد و غرضی نداشته‌ایم و به همه چیز فکر کرده‌ایم و برای همین است که می‌گویم که باید قسمت‌های امشب و فردا شب را تماشا کنند و قطعاً بعد از این دو قسمت نظرشان تغییر خواهد کرد و متوجه می‌شوند ماجرا سو تفاهم بوده است. افراد مبتلا به ام‌اس نباید باردار شوند افسانه رایج دیگر این است که ام‌اس می‌تواند تلاش برای باردار شدن را مختل کند. پس برای بهبود کمی و کیفی خواب، روی برنامه و شیوه زندگی خود تمرکز کنید.

مطمئن باشید همه جوانب کاری که انجام داده‌ایم را سنجیدیم و اینطور نبوده که نسنجیده اقدامی انجام بدهیم. به هیچ عنوان عوامل سریال قصد توهین به پرچم و یا باشگاه استقلال را نداشته‌اند و اگر آنها امشب و فرداشب سریال را دنبال کنند به صورت کامل متوجه می‌شوند. ولی افراد مبتلا به ام‌اس نباید درمان دارویی بیماری را در صورت تمایل به بارداری به تعویق بیندازند. او در پاسخ به این سوال که چرا تیم استقلال برای این قسمت انتخاب شده است گفت: ما قصد داشتیم فردی که در سریال نقش یک داعشی را بازی می‌کند در نقش یکی از طرفداران تیم محبوب استقلال یا پرسپولیس باشد که اصلا ربطی به توهین به هیچکدام از این دو باشگاه و هواداران محترمش را ندارد. استقلال و پرسپولیس دو تیم محبوب ایران هستند و همانطور که گفتم ما روی همه چیز فکر کرده‌ایم. مطالعات نشان داده است که اگر یک دوقلوی همسان به ام‌اس مبتلا شود، ۴۰ درصد احتمال دارد که دوقلوی دیگر نیز به این بیماری مبتلا شود. من به شخصه فوتبالی نیستم اما هر دو تیم تهرانی را دوست دارم و برای آنها آرزوی موفقیت دارم. تحقیقات نشان می‌دهد افرادی که وعده‌های غذایی بیشتری را در خانه می‌پزند، نسبت به دیگران، از کیفیت رژیم غذایی بهتری برخوردار هستند.

حجم ویدئو: 4. این نشان می‌دهد که گرچه ژن‌ها در این امر دخیل هستند، اما این تمام ماجرا نیست.12M .