چرا کامرون دیاز دیگر فیلم بازی نمی‌کند - BBC News فارسی

18/05/1399 10:04 ق.ظ

چرا کامرون دیاز دیگر فیلم بازی نمی‌کند

کامرون دیاز که دو سال پیش بازیگری را رها کرد، گفته است 'روح و روانش به آرامش رسیده است.' کامرون دیاز که یکی از درآمدزاترین بازیگران هالیوود در دو دهه گذشته بوده، گفت 'تصمیم گرفتم که چیزهای دیگری را در زندگی‌ام می‌خواهم.' کامرون دیاز برای ۲۰ سال در هالیوود حضور داشته و در فیلم‌هایی چون "جان مالکوویچ بودن"، "فرشتگان چارلی" و "آسمان وانیلی" بازی کرده است. آخرین بازی او در سال ۲۰۱۴ در فیلم "آنی" به کارگردانی ویل گلوک بود.

کامرون دیاز ۴۷ ساله به پادکست گویینت پالترو، هنرپیشه آمریکایی گفته است "به آرامش رسیدم، چون بالاخره توانستم به خودم برسم.""این حرف عجیبی است که می‌زنم، می‌دانم خیلی‌ها آن را درک نخواهند کرد، اما کار کردن در آن سطح بسیار شدید است، آنقدر در چشم باشی و در ملا عام."

او گفته است آنقدر خودم را وقف بازیگری کرده بودم که متوجه شدم "هیچ جایی برای زندگی شخصی خودم باقی نگذاشته‌ام." کامرون دیاز که یکی از درآمدزاترین بازیگران هالیوود در دو دهه گذشته بوده، گفت "تصمیم گرفتم که چیزهای دیگری را در زندگی‌ام می‌خواهم."Getty Imagesاز چپ به راست لوسی لو، درو بریمور و کامرون دیاز که در فیلم فرشتگان چارلی بازی کردند

شهرت کامرون دیاز با فیلم ماسک در سال ۱۹۹۴ آغاز شد که در آن با جیم کری هم‌بازی بود. او می‌گوید فشار مسئولیت برای فیلم‌های چند میلیون دلاری می‌تواند "بیش از حد" باشد.کامرون دیاز در بخش دیگری گفت "من به زندگی خودم نگاهی کردم.

ادامه مطلب:
bbcpersian »

اختلاف حل شده؛ اعضای پارلمان در لویه جرگه مشورتی صلح شرکت می‌کنند - BBC News فارسیهیات اداری پارلمان افغانستان می‌گوید که نکات اختلافی این نهاد با ارگ بر سر برگزاری لویه جرگه/جرگه بزرگ مشورتی حل شده و قرار است اکثریت اعضای مجلس فردا در این جرگه شرکت کنند. این تصمیم امروز در نشست کمیته روسای پارلمان و پس از دیدار اعضای مجلس با سرپرست ریاست امنیت ملی افغانستان و وزیر دولت در امور پارلمانی اتخاذ شده است.

خمودگی سیاسی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری تاجیکستان - BBC News فارسیانتخابات ریاست جمهوری تاجیکستان بحث‌برانگیز شده است و اعلام روز برگزاری انتخابات آتی به این بحث بیشتر دامن زده است. این موضوع بهانه‌ای شد که عبدالقیوم قیومزاد، روزنامه‌نگار یادداشتی برای صفحه ناظران بنویسد.

آلبوم عکس؛ رقابت‌های انتخابی دوچرخه‌سواری دختران در بامیان - BBC News فارسیرقابتها چهارشنبه ۱۵ اسد/مرداد برای دو روز برگزار شد. دراین مسابقه حدود ۳۵ نفر از ولایات کابل، بامیان، دایکندی، مزارشریف، هرات شرکت کردهاند. در دومین روز از این مسابقه قرار است امروز ۱۲ نفر از این دختران برای عضویت در تیم ملی دوچرخهسواری دختران افغانستان انتخاب شوند.

آغاز کارزار مبارزه با مهاجرت‌های غیر قانونی در افغانستان - BBC News فارسیدر پی حوادث مرگبار غرق شدن پناهجویان افغان در رودخانه هریرود و کشته شدن سه پناهجوی دیگر در اثر آتش‌سوزی در ایران، دولت افغانستان کارزاری را مبارزه با مهاجرت‌های غیرقانونی آغاز کرده است. مسئولان وزارت مهاجرین افغانستان می‌گویند که این کمپین با نشر و پخش پیام‌هایی در مورد خطرات مهاجرت‌های غیر قانونی از طریق رسانه‌های تصویری و چاپی دولتی و خصوصی، شبکه‌های اجتماعی، نصب تابلوهای تبلیغاتی در شهرها و نمایش فیلم‌های مستند پیرامون مهاجرت عملی می‌شود.

شنا در آب سرد به امید جلب توجه به تهدید محیط زیست - BBC News فارسییک گروه از فعالان محیط زیست در روسیه تن خود را به آبهای سرد دریاچه بایکال سیبری زده‌اند تا توجه مردم جهان را به تهدیدهای زیست محیطی که این منطقه با آن روبرو است جلب کنند.

ویروس کرونا؛ راستی‌آزمایی سه ادعای جو بایدن درباره دونالد ترامپ - BBC News فارسیجو بایدن، نامزد احتمالی حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری، چندین ادعا درباره برخورد دونالد ترامپ با بحران ویروس کرونا مطرح کرده است.