چرا سند جامع همکاری‌ ایران و چین محرمانه است؟

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پس از انتقادات فراوان به محرمانه بودن سند جامع همکاری‌های چین و ایران که شنبه 7 فروردین بین دو کشور امضا شد، وزارت خارجه ایران وادار به واکنش شد. ادامه خبر در سایت العربیه_فارسی:

رضا زبیب، مدیر کل شرق وزارت خارجه ایران، برای پاسخ به موج انتقادات بی‌شمار کاربران رسانه‌های اجتماعی و مخالفان جمهوری اسلامی از سند مذکور گفت: «در سند جامع همکاری‌های 25 ساله ایران و چین اصولا امتیازی مبادله نشده است.»

این مدیر وزارت خارجه ایران اشاره می‌کند که سند جامع امضا شده بین دو کشور «اراده سیاسی را به نمایش گذاشته و حوزه‌های همکاری را هم مشخص کرده است.» این مقام وزارت خارجه ایران در پاسخ به پرسش فوق گفته است: «انتشار موافقتنامه‌ها، الزامی قانونی دارد اما انتشار اسناد غیر تعهدآور چندان متداول نیست. تحریم هم مانع دو چندان است.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چون دارن مملکت رو میفروشن

ایران رسما یکی از استان های چین شد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ایران و چین سند «جامع همکاری 25 ساله» امضا کردندوزرای امور خارجه ایران و چین امروز در تهران سند جامع همکاری‌های دو کشور، موسوم به «برنامه 25 ساله» را امضا کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تاملاتی درباره سند همکاری جامع ایران و چیناقا سید علی به کارگزاران نظام دستور فرمودند عزت و مصلحت کشور در کنار بازدارندگی از اصول کلی حکومت اسلامی و مبنای تدوین و اجرای سیاست های اجرایی تلقی می گردد ar_moezi ایرنا به وقت محمد رضا نوروز پور، وارث برحق ضیا هاشمی و محمد خدادی. رونوشت به دولت، رسانه های پرشمار دولتی، وزارت اسلامی ارشاد و هرکه دست در جیب مردم دارد تا محتوای مغز و سفره‌ی فرودست ها را بدزدد و از وقاحت باکی ندارد. ایران برای ۴اختلاس ده هزار میلیاردی فروختید به چین.غارت چین و آخوند را از ماهیگیر های جنوبی و کشتی ترال چینی بپرسید
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

سند جامع همکاری‌های ۲۵ سالۀ ایران و چین روز شنبه به امضای دو کشور می‌رسدبه گفته وزارت خارجه ایران، در چهارچوب این سند به موضوع همکاری‌های اقتصادی دو کشور بویژه «مشارکت ایران در ایده کمربند راه چین» پرداخته شده و انتظار می‌رود امضای آن «در تعمیق روابط دو کشور بسیار موثر و تاثیرگذار باشد». نه_به_قرارداد_۲۵ساله نه_به_جمهوري_اسلامي بعداز واگذاری فروش خلیج جنوب ایران به ۳ کشور صلیبچی(فرانسه و انگلستان و امریکا) و فروش خزر به روسیه،شورای امنیت استعمار جهانی اکنون ایرانفروشی دیگری به چین در آستانه ی امضاء است یعنی حکومت ایران قبلاً مشترک با انگلستان بوده اکنون حکومت ایران مشترک با ۵کشور استعمارجهانی میشود! قرارداد ۲۵ساله ایران و چین یعنی سرازیر شدن میلیاردها دلار و تتر به ایران.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سند همکاری جامع ۲۵ ساله ایران و چین در تهران امضا شد | DW | 27.03.2021وزرای امور خارجه ایران و چین سند برنامه همکاری جامع و بلندمدت میان دو کشور را امضا کردند. از سوی ایران محمدجواد ظریف سند را امضا کرد، اما بنا به گزارش‌ها علی لاریجانی، مشاور رهبر جمهوری اسلامی نقش اصلی را داشته است. JZarif varan froosh arab parast استمرار بخشیدن به هویت دروغین من منیت مندرآوردی و علوم جاهلیت تحمیلی و تشگیلات شئونیزم فارسی ایرانشهری نژادپرستی شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران با ایرانفروشی به ۵ کشور شورای امنیت، بیخردانه و جاهلانه و نهایت نادانی و دهنگجی به ملتهای ایرانیانست.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

روز شنبه سند جامع همکاری‌های ۲۵ ساله ایران و چین امضا می‌شودبه گفته سخنگوی وزارت امور خارجه روز شنبه سند جامع همکاری‌های ۲۵ ساله ایران و چین امضا می‌شود. ترکمنچای _چینی خبر بسیار خوبی است سندمستعمره گی ایران توسط ظریف خیانتکار
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »