چرا حماقت دشمن را نمی‌بینیم؟

29/05/1399 10:44 ق.ظ

روحانی: *فضای کشور از شنبه باید حسینی شود *کنکور برای ما مهم و عزاداری‌ها هم برای ما مقدس است *طرح فروش نفت کاملا به نفع مردم است *اگر روسای دو قوه دیگر هم موافقت کردند ما این طرح را اجرا می‌کنیم *اگر از برجام خارج می‌شدیم همه هزینه‌ها با ما بود

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در جلسه امروز هیات دولت با بیان اینکه هر امت و ملتی روزهای سختی دارد و در همان روزها جوهرهای انسانی مشخص می‌شود، اظهار کرد: این ماجرا را می‌شود از حرکت ابی‌عبدالله الحسین هم دید. ما امسال در محرم مثل هر سال عشق به ایشان و خانواده‌شان را باید نشان دهیم. شکل عزاداری ممکن است مقداری تغییر کند.

رییس جمهور تأکید کرد: هفته دولت هفته درس‌آموزی است. ما سختی‌ها را که می‌بینیم گاهی از سختی‌های اول انقلاب غافل می‌شویم. در هفت تیر بزرگترین شخصیت‌های ما را ترور کردند و گفتند دیگر قوای کشور تعطیل شد، اما امام نگذاشت مجلس یک روز هم تعطیل شود. حتی ما از بیمارستان تعدادی را با برانکارد به مجلس آوردیم که مجلس از رسمیت نیفتد.

روحانی گفت: کسی برای شماها که از مرداد ۳۲ تا امروز علیه این کشور و آن قدرت قانونی کودتا کردید و یک جبار را بر مردم حاکم کردید و علیه دموکراسی و قدرت قانونی عمل کردید و هنوز دارید ادامه می‌دهید، فرش قرمز پهن نخواهد کرد. آن ۲۸ مرداد بود که دشمن به ظاهر موفقیتی به دست آورد هرچند در باطن راه غلط بود. اما در ۲۴ مرداد امسال در شورای امنیت حتی همان موفقیت ظاهری را هم به دست نیاوردید. headtopics.com

روحانی تاکید کرد: مردم بدانند دولت با همه توان برابر این ابرقدرت ایستادگی می‌کند. برخی می‌گویند برجام اگر پایه‌هایش محکم نبود آمریکا نمی‌توانست چنین کند. آمریکا از پیمان اقلیمی پاریس خارج شد، پایه‌های آن هم محکم نبود؟ از سازمان بهداشت جهانی خارج شد آن هم پایه‌هایش محکم نبود؟ او از هرچه پیمان مفید بوده خارج شده، باور کنید که اگر دولت را حمایت کنیم نظام حمایت می‌شود.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

سایت بلژیکی: ایران جریمه را پرداخت نکند شاید جام جهانی را از دست بدهدسایت بلژیکی: ایران جریمه را پرداخت نکند شاید جام جهانی را از دست بدهد یک سایت بلژیکی نوشت: در صورتی که فدراسیون فوتبال ایران جریمه مصوب شده از سوی فیفا را به مارک ویلموتس پرداخت نکند ممکن است از حضور در جام جهانی محروم شود.

فرانسه صدور ویزا برای لبنانی‌ها را با هدف اعلام «همبستگی» از سر گرفتتصمیم اخیر دولت فرانسه از آن رو اهمیت دارد که بسیاری از کنسولگری‌های این کشور، به دلیل نگرانی‌ها از شیوع ویروس کرونا، بخش صدور ویزا را موقتا تعطیل کرده‌اند.

آیا باید وبکم خود را بپوشانید؟ ۵ توصیه برای حفاظت از حریم شخصیدر دنیای امروز که وسائل و تجهیزات الکترونیکی اغلب همراه ما هستند، محافظت از حریم شخصی اهمیتی دوچندان پیدا کرده است. اما آیا پوشاندن دوربین کامپیوترها ضروری است؟ چه راهکارهایی برای محافظت از حریم شخصی وجود دارند؟

لوکاشنکو:پس از رفراندوم قانون اساسی حاضرم قدرت را تحویل دهم | DW | 17.08.2020اتحادیه اروپا برای بررسی اوضاع بلاروس اجلاس ویژه‌ای برگزار می‌کند. لوکاشنکو، رئیس جمهور بلاروس نیز از تقسیم مشروط قدرت سخن گفته است. تظاهرات و اعتصابات در این کشور ادامه دارد.

اعتراضات بلاروس؛ کارگران لوکاشنکو را به هنگام بازدید از کارخانه هو کردند - BBC News فارسیالکساندر لوکاشنکو، رئیس‌جمهوری بلاروس که امیدوار بود با حضور در یک کارخانه و تصاویر استقبال کارگران از او پاسخی به افزایش دامنه اعتراضات به نتایج انتخابات ۹ اوت بدهد، با هو کردن کارگران و شعارهای آنها که خواستار استعفای رئیس‌جمهوری شدند روبرو شد. معترضان آقای لوکاشنکو را که از سال ۱۹۹۴ در قدرت بوده، متهم به تقلب انتخاباتی می‌کنند.

مجلس مصر توافق‌نامه دریایی با یونان را تصویب کرد