چرا باید خطر "اُزن" را برای هوای تابستان تهران جدی گرفت؟!- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

چرا هوای تهران در تابستان هم آلوده است؟ در ۴ سال اخیر هوای شهر تهران در تابستان نیز مانند زمستان در برخی مناطق به سطح هشدار رسیده است این بار هوای تهران نه به دلیل غلظت ذرات کمتر از ۲.۵ میکرون بلکه به دلیل گاز اُزُن ناسالم است آلودگى_هوا

؛ هوای شهر تهران زمستان هر سال به دلایل مختلف از جمله افزایش غلظت مونوکسید کربن یا ذرات با قطر کمتر از 2.5 میکرون روزهای آلوده ای را سپری می‌کند و در فصل سرد سال، تعطیلی‌های فراوانی را در کلانشهر تهران شاهد هستیم.

اُزُنِ خوب از ورود اشعه ماوراء بنفش نور خورشید به زمین جلوگیری می‌کند و ازون در سطح زمین یا ازن بد که به عنوان آلاینده از آن یاد می‌شود، جزو آلاینده های ثانویه است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خطر کرونا برای گوریل‌های در معرض انقراض در آفریقا - BBC News فارسیبیماری همه‌گیر کرونا، تاثیرات مخرب زیادی داشته‌است. حتی زندگی گوریل‌های در خطر انقراض کنگو را هم مختل کرده‌است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

یارانه ۵۳۶ میلیون دلاری توکیو به شرکت‌های ژاپنی برای کاهش اتکا به چینبا افزایش تنش‌های تجاری میان ایالات متحده آمریکا و چین، کشورهایی که روابط نزدیکی با آمریکا دارند هم در این جنگ تجاری وارد می‌شوند. تصمیم ژاپن مشابه اقداماتی است که تایوان در سال ۲۰۱۹ میلادی برای بازگرداندن سرمایه‌های خود از چین اتخاذ کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پاسخ به یک پرسش: آیا رفتن به باشگاه‌های ورزشی در طول همه‌گیری کرونا امن است🔺پاسخ به یک پرسش: آیا رفتن به باشگاه‌های ورزشی در طول همه‌گیری کرونا امن است ⚡️با کاهش محدودیت‌های قرنطینه اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کرونا، بسیاری از افراد تشنه بازگشت به روند عادی و انجام زندگی معمول خود، از جمله فعالیت‌های ورزشی‌شان، هستند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آغاز اعتصاب غذا در کنتاکی و اعتصابات سراسری در اعتراض به خشونت پلیس آمریکامعترضان در کنتاکی آمریکا خواستار اخراج دو مامور پلیس که در کشته شدن بریونا تایلر، زن جوان آفریقایی تباری که ماه مارس گذشته با شلیک پلیس در آپارتمان خود کشته شده، هستند. همزمان در چند ایالت دیگر از جمله نیویورک معترضان به نابرابری نژادی و تبعیض در محل کار اعتراض کرده‌اند و اعتصابات و تحصن‌های متعددی هم در میسوری و دیگر ایالات آمریکا برگزار می‌شود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ هشدار عضو ستاد ملی کرونا در مورد نسل‌کشی کرونا در ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

۱۹ سال زندان برای شش بهایی در شیراز
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »