چراغ سبز ترامپ مجدد برای دیدار با روحانی

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا احتمال دیدارش با همتای ایرانی خود در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل را ممکن دانست. - خبرگزاری آناتولی

رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا احتمال دیدارش با همتای ایرانی خود در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل را ممکن دانست.دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در جمع خبرنگاران در کاخ سفید در پاسخ به سوالی پیرامون احتمال دیدارش با روحانی در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک گفت: «نمی‌دانم. همه چیز ممکن است».

ترامپ افزود: « می خواهند مشکلات خود را حل کنند. وضعیت مالی آنها نیز بدتر می‌شود. ما می‌توانیم این مشکلات را ظرف 24 ساعت حل کنیم».«این اقدام ماکرون قابل تقدیر است، ولی ما نه با وساطت او، بلکه بطور مستقیم با مقامات مربوط گفتگو می‌کنیم. برای دستیابی به توافق نیازی به میانجی‌گری نداریم و می‌توانیم بطور مستقیم این کار را انجام دهیم».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نماینده ایالات متحده در امور افغانستان: صلح با طالبان منتظر تائید پرزیدنت ترامپ است♦️ نماینده ایالات متحده در امور افغانستان: صلح با طالبان منتظر تائید پرزیدنت ترامپ است ⚡️ زلمی خلیلزاد گفت براساس این توافق، ایالات متحده پنج هزار نیروی خود را از پنج پایگاه در طول ۱۳۵ روز بعد از امضای توافق، خارج خواهد کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ باید بدون توجه به نگرانی اسرائیلی‌ها، مسیر دیپلماسی با ایران را در پیش گیردلوبلاگ: ترامپ باید بدون توجه به نگرانی اسرائیلی‌ها، مسیر دیپلماسی با ایران را در پیش گیرد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ترامپ: دیدار با روحانی ممکن است!ترامپ روز چهارشنبه در پاسخ به سوال خبرنگار کاخ سفید که در خصوص دیدار روسای جمهوری ایران و آمریکا در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل سوال می‌کرد، گفت: هر چیزی ممکن است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مقام برزیلی: ماکرون دلقک با خوابیدن با اژدهای زشت متخصص آتشسوزی نمیشود«رنزو گراسیه» سفیر گردشگری برزیل، ضمن «دلقک» توصیف کردن آقای ماکرون، تهدید کرده که اگر رئیس جمهوری فرانسه به برزیل قدم بگذارد، گردنش را که به باریکی گردن جوجه مرغ است، سخت خواهد فشرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

احمدی‌نژاد در گفت‌وگو با آناتولی: اگر من بودم هرگز برجام را امضا نمی‌کردممحمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور سابق ایران در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرگزاری «آناتولی» ترکیه تصریح کرد: اگر من بودم هرگز برجام را امضا نمی‌کردم. من هرگز زیر بار امضای چنین چیزی نمی‌رفتم. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رایزنی نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در امور سوریه با ظریف«گیر او پترسون» نماینده ویژه دبیر کل سازمان ملل متحد در امور سوریه امروز با وزیر امور خارجه کشورمان در تهران دیدار و در خصوص آخرین تحولات سوریه و زمینه های همکاری در این زمینه گفت و گو و رایزنی کرد .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »