چاووش‌اوغلو با همتای کانادایی خود تلفنی گفت‌وگو کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مولود چاوش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه طی تماس تلفنی با فرانسوا فیلیپ شامپانی، وزیر امور خارجه کانادا در خصوص سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی و سایر موضوعات مورد علاقه گفت‌وگو و تبادل نظر کرد.

وزیر امور خارجه ترکیه طی تماس تلفنی با همتای کانادایی خود جان باختن مسافران هواپیمای اوکراینی در ایران را به وی تسلیت گفت.

گفتنی است بوئینگ 737 شرکت هواپیمایی اوکراین بامداد چهارشنبه 8 ژانویه که از تهران عازم کی‌یف بود، ساعاتی پس از حملات موشکی ایران به پایگاههای آمریکا در عراق سقوط کرد و تمام 179سرنشین آن از جمله 63 تبعه کانادایی جان باختند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توصیه کارشناس بازار سرمایه به سهامداران: با رفتار هیجانی ارزش سرمایه خود را کم نکنیدتهران- ایرناپلاس- یک کارشناس بازار سرمایه توصیه کرد: سهامداران خیلی اسیر این هیجانات زودگذر نشوند، چون از نظر ذاتی هیچ یک از دارایی‌ها در دوران بحران تفاوتی با دیگری ندارد، از همین رو بهتر است با این هیجانات موجب کاهش ارزش سرمایه خود نشوند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

برای تشویق مذاکره با تهران؛ واشنگتن ارتباط با 6 گروه مخالف رژیم ایران را ممنوع کردپس از آرامش نظامی نسبی به وجود آمده میان ایران و آمریکا در پی قتل قاسم سلیمانی و حمله موشکی به مردم آمریکا هم به صف کسایی که ملت ایران هزینه هاشون رو میده اضافه شدن. hich9922 دوتاش زیر نظر و‌ مشورت مستقیم عربستان هدایت میشن hich9922 اینا که اصلا تو ایران جایی ندارند نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران رضا شاه روحت شاد مرگ بر خامنه ای رو به مهین پشت به دشمن شعار های مردم بوده کجاش اشاره شده به این شش تا
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

چاووش اوغلو: جهت پشت سر گذاشتن روزهای سخت با عراق با هم تلاش خواهیم کردچاووش اوغلو: جهت پشت سر گذاشتن روزهای سخت با عراق با هم تلاش خواهیم کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

باید با تمام ابزار خود در مقابل دشمن به میدان بیاییم/ از راه‌های دیپلماتیک نباید غافل شدوزیر پیشین دادگستری با بیان اینکه مروز جنگ واقعی قدرت است و با تمام ابزار و ظرفیت‌ها باید به میدان بیاییم تاکید کرد: اما از همه راه‌ و ساز و برگ‌های دیپلماتیک نیز نباید غافل باشیم. جناب پور محمدی اینکه نباید از راههای دیپلماتیک غافل شد درست وقبول اما کشوری که بجز زور چیزی نمیفهمد را چکار میکنید و میشه بفرمایید این چندسال کدام مشکل را از راه دیپلماتیک حل کردید بقول خودشان سایه جنگ را برداشتن یا میوه برجام راچیدن
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پمپئو در گفت‌وگو با عبدالمهدی نقض حاکمیت عراق از سوی ایران را محکوم کردسخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده اعلام کرد، مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا، پنج‌شنبه 9 ژانویه 2020، در شرم بر شما! آیا ترور یک مقام عالیرتبه نظامی که میهمان دولت عراق بوده است،و ترور شهروندان عراقی در خاک عراق،نقض حاکمیت عراق نیست؟! چقدر وقیح و پررو هستید شما! الان هم که پارلمان عراق رای به خروج شما گردن کلفت ها داده است چرا هنوز آنجائید؟!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: ما آماده ورود در جنگ با ایران بودیم اما...دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز جمعه 10 ژانویه اعلام کرد زمانی که تهران 16 موشک را به سوی 😂😂😂😂😂😂 بگذار امایش را من برایتان توضیح بدهم آماده جنگ با ایران بودیم اما از شما چه پنهان دیدیم توانش را نداریم. همه پایگاه هایمان زیر موشک های ایرانیها بود. But they did not dare attack Iran.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »