عملیات, عملیات چشمه صلح

عملیات, عملیات چشمه صلح

چاووش‌اوغلو: مشکل ما تروریست‌ها هستند

10.10.2019

چاووش‌اوغلو: مشکل ما تروریست‌ها هستند

مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه در رابطه با عملیات چشمه صلح در گفتگویی زنده با شبکه «ان.تی.وی » و «آ خبر» اظهار داشت: نگرانی و مشکل ما تروریست ها هستند. هیچ کس نباید با اتکا به مسائل دیگر با این عملیات مخالفت کند. هدف پ.ک.ک/ ی.پ.گ تجزیه سوریه است.

وی همچنین با تاکید بر اینکه ترکیه از نظر حفاظت از غیرنظامیان حساس ترین کشور است گفت: این امر را در عملیات شاخه زیتون و سپر فرات نشان داده ایم.

وی با بیان اینکه تهدیدات تروریستی، به منزله تهدید علیه امنیت ملی ترکیه است تصریح کرد: در راستای منافع ملی و نیز تامین امنیت منطقه تمامی تدابیر لازم انجام خواهد شد.

وی ضمن واکنش نشان دادن به ادعاهای موجود در زمینه هدف قرار گرفتن کردهای منطقه از سوی ترکیه تصریح کرد: آنهایی که به کردها می اندیشند زمانی که که مادران در دیاربکر فریاد می زدند تروریست‌ها فرزندان ما را پس دهند، کجا بودند؟

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی

توپخانه‌های ارتش ترکیه، اهداف تروریست‌ها در تل ابیض را هدف قرار دادنددر چارچوب عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه٬ توپخانه‌های ارتش کشور اهداف تروریست‌ها در تل ابیض را هدف قرار دادند. - خبرگزاری آناتولی

چاووش‌اوغلو: سفیر ایران در ترکیه را در جریان عملیات چشمه صلح قرار دادیمچاووش‌اوغلو: سفیر ایران در ترکیه را در جریان عملیات چشمه صلح قرار دادیم

چاووش‌اوغلو: عملیات چشمه صلح مطابق با قوانین بین‌المللی اجرا می شود

گفتگوی تلفنی چاووش‌اوغلو و پمپئوگفتگوی تلفنی چاووش‌اوغلو و پمپئو

۳۴ درصد بیکاران 'زن' هستند۳۴ درصد بیکاران 'زن' هستند از جمعیت حدود دو میلیون و ۹۰۰ هزار نفری بیکار، ۳۴ درصد زن و ۶۶ درصد مرد هستند؛ بر این اساس مردان دو برابر زنان بیکارند. زني كه شوهرش كار ميكنه بايد راه رو باز كنه كه أفايون كا داشته باشند ويك خانواده حديد بتونه تشكيل بده اين يك لازمه است حالا اگه اضافه اومد كار يا طلبه نداشت بدن خانومهاي محترم

ترامپ: کردها مردمانی خاص و جنگجویانی عالی هستندرئیس جمهوری ایالات متحده در صفحه توئیترش نوشت: «شاید ما در حال ترک سوریه باشیم اما به هیچ وجه کردها را رها نمی کنیم. آنها مردمانی خاص و جنگجویانی عالی هستند. همانطور که رابطه مان با ترکیه به عنوان عضو ناتو و شریک تجاری مان خیلی خوب بوده است.» امپراطوری رو به افول🇺🇸📉🆘️ جراارتش آمریکا استخدامشون نمیکنه . منظورم بطوررسمیه . یعنی می توانند در برابر ارتش ترکیه مقاومت کنند؟ کمتر از چند صد کرد با تجهیزات سبک و نیمه سنگین در برابر ماشین جنگی ترکیه؟ نظر ترامپ عالی است!

نوشتن نظر

Thank you for your comment.
Please try again later.

آخرین اخبار

اخبار

10 اُكتبر 2019, پنجشنبه اخبار

اخبار قبلی

‍'ترکیه، اجازه پر کردن خلاء قدرت به پ.ک.ک /ی.پ.گ را نمی‌دهد'

اخبار بعدی

اینفوگرافی| ترکیه به کدام مناطق سوریه حمله کرد؟
اخبار قبلی اخبار بعدی