چاووش‌اوغلو انتخاب یک تُرک به عنوان شهردار منطقه «انفیلد» لندن را تبریک گفت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 6 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر خارجه ترکیه طی تماس تلفنی با صبری اوزآیدین، انتخاب وی را به عنوان شهردار منطقه انفیلد لندن تبریک گفت. - خبرگزاری آناتولی

وزیر خارجه ترکیه طی تماس تلفنی با صبری اوزآیدین، انتخاب وی را به عنوان شهردار منطقه انفیلد لندن تبریک گفت.مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه طی تماس تلفنی با صبری اوزآیدین، انتخاب وی را به عنوان شهردار منطقه «انفیلد» لندن تبریک گفت.

صبری اوزآیدین از سوی شورای شهر منطقه انفیلد شعر لندن پایتخت انگلستان به عنوان شهردار این ناحیه انتخاب شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بحران مهاجران در لامپدوزای ایتالیا؛ شهردار جزیره دست به اعتصاب زدشهردار جزیره لامپدوزا در اعتراض به وضعیت بحرانی برای پذیرش مهاجران، در بیانیه‌ای اعلام کرد که او و همکارانش دست از کار می‌کشند تا دولت مرکزی ایتالیا پاسخگو باشد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جهانگیری: عدم ترخیص کالاهای اساسی از گمرکات به هیچ عنوان قابل قبول نیستتهران-ایرنا-معاون اول رییس جمهوری گفت: در شرایط محدودیت‌های ارزی، به هیچ عنوان قابل قبول نیست که برخی شرکت‌های وارداتی که برای واردات کالاهای اساسی ارز ۴۲۰۰ تومانی دریافت کرده‌اند، ترخیص کالا از گمرکات را به تاخیر بیاندازند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

تاکید جهانگیری بر اهمیت تامین غذا و دارو به عنوان اولویت سال جاریجهانگیری: در سال ۹۹ هیچ موضوعی مهمتر از تامین دارو و کالاهای اساسی مورد نیاز کشور وجود نداشته و ندارد ترخیص نشدن کالاهای اساسی از گمرک به هیچ عنوان قابل قبول نیست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مصطفی ادیب به عنوان نخست وزیر جدید لبنان معرفی شدمصطفی_ادیب، به عنوان نخست وزیر جدید لبنان معرفی شد این سیاستمدار ۴۸ ساله، زاده شهر طرابلس است، مدرک دکترای حقوق و علوم سیاسی دارد و در دانشگاه‌های لبنان و فرانسه تدریس کرده است. او از سال ۲۰۱۳، به عنوان سفیر لبنان در آلمان مشغول فعالیت شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دانش آموزان در ایران به جز مناطق قرمز به مدرسه می‌روندوزیر آموزش و پرورش ایران اعلام کرد سال تحصیلی در ایران از روز شنبه آغاز خواهد شد و به جز مناطق با وضعیت قرمز شیوع کرونا، آموزش به صورت حضوری خواهد بود. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تصمیم مرکل به بازکردن مرزهای آلمان به روی پناهجویان؛ پنج سال بعد - BBC News فارسیپنج سال پیش آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان درهای آلمان بروی صدها هزار پناهجو باز کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »