چالش بازگشایی مدارس در ایالات متحده در بحران همه‌گیری کرونا

29/04/1399 07:33 ب.ظ

چالش بازگشایی مدارس در ایالات متحده در بحران همه‌گیری کرونا در حالی که بازگشایی مدارس در پائیز به جدیدترین مبارزه سیاسی دولت پرزیدنت ترامپ تبدیل شده است، پرسش این نیست که آیا این یک ایده خوب است، بلکه این است که آیا می‌توان از طریق امن انجام شود.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. در حالی که بازگشایی مدارس در پائیز به جدیدترین مبارزه سیاسی دولت پرزیدنت ترامپ تبدیل شده است، پرسش این نیست که آیا این یک ایده خوب است، بلکه این است که آیا می‌توان از طریق امن انجام شود.

هر چند بودجه فدرال سهم اندکی در تامین بودجه سالانه مدارس در آمریکآ دارد، اما پرزیدنت ترامپ تهدید کرده است که اگر دانش‌آموزان به کلاس‌های درس باز نگردند، ممکن است بودجه نواحی قطع شود.

آموزگاران نیز همین را می‌خواهند. پزشکان هم موافق هستند. دو اتحادیه بزرگ معلمان در ایالات متحده و همچنین آکادمی پزشکان اطفال پیشتر گفته‌اند: «ما تصدیق می‌کنیم که کودکان با حضور فیزیکی در کلاس‌های درس، بهترین میزان یادگیری را دارند.»

آموزگاران و پزشکان آمریکایی در بیانیه مشترک خود خاطرنشان کرده‌اند: «با این حال، ما باید بازگشایی [مدارس] را به طریقی انجام دهیم که برای همه دانش‌آموزان، آموزگاران، و کارکنان ایمن باشد.» متخصصان حوزه بهداشت عمومی می‌گویند بازگشایی مدارس بسیاری از همان خطراتی را در پی خواهد داشت که بازگشایی شتابزده مشاغل به دنبال داشت و موارد ابتلا به کووید۱را افزایش داد. headtopics.com

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

تجمعی در ماهشهر برگزار نشده است/ فیلم منتشر شده در فضای مجازی کذب است🔻تجمعی در ماهشهر برگزار نشده است/ فیلم منتشر شده در فضای مجازی کذب است 🔹فرماندار بندر ماهشهر تاکید کرد که روز جمعه هیچ‌گونه تجمع اعتراض‌آمیزی در این شهرستان برگزار نشده و فیلم منتشر شده در خصوص تجمع در این شهرستان در فضای مجازی کذب است.

ارتش آلمان در جستجوی تجهیزاتی که از انبار ناپدید شده است | DW | 17.07.2020بنا به گزارش‌های تازه مقدار فراوانی از تجهیزات رزمی ارتش آلمان ناپدید شده است. ارتش و کمیسیون امور دفاع در پارلمان آلمان نگران هستند و تحقیقاتی را آغاز کرده‌اند. احزاب گوناگون از ولنگاری احتمالی در ارتش انتقاد کرده‌اند.

افزایش بستری بیماران جوان و میانسال در مازندران نگران کننده استمعاون درمان وزارت بهداشت: *افزایش بستری بیماران جوان و میانسال در مازندران نگران کننده است *در حال حاضر اطفال بسیاری با این بیماری درگیر شده‌اند *کادر درمان حدود ۵ ماه با این بیماری درگیر هستند و زندگی بسیار سختی را می‌گذرانند

بازرسی‌های سختگیرانه‌تر در گرمخانه‌های پایتخت/ ابتلای چندین مددکار به کرونا/ مشکلات بودجه‌ای نگران‌کننده استمدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران گفت: رشد هزینه‌های نگهداری از گرمخانه‌ها یک چالش جدی است و نیازمند حمایت و بهره‌مندی از منابعی هستیم که برای شرایط خاص کرونا در نظر گرفته شده است.

تعطیلی احتمالی دانشگاه‌ها در اختیار روسای این مراکز استتهران- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: تعطیلی مراکز آموزش عالی در اختیار روسای دانشگاه‌ها است و در صورت اعلام برنامه‌ای مبنی بر تعطیل شدن یا کاهش نیروهای مراکز از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزارت بهداشت، آنها نیز در مورد توقف یا کاهش فعالیت حضوری مراکز تحت امر خود تصمیم‌گیری خواهند کرد.

رضازاده: هیچ وقت واگذاری کیش به چین در قرارداد ۲۵ ساله وجود نداشته استیک عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه واگذاری جزیره کیش در قرارداد ایران و چین صحت ندارد، گفت: از ابتدا هم قرار نبوده که کیش و یا هر نقطه ای از کشور ما در این قرارداد به چین واگذار شود. این حرف ها تبلیغات بیگانگان به خصوص آمریکا و اسرائیل است.

صدای آمریکا - همه موافق هستند کودکان باید در مدرسه باشند.

در حالی که بازگشایی مدارس در پائیز به جدیدترین مبارزه سیاسی دولت پرزیدنت ترامپ تبدیل شده است، پرسش این نیست که آیا این یک ایده خوب است، بلکه این است که آیا می‌توان از طریق امن انجام شود.

هر چند بودجه فدرال سهم اندکی در تامین بودجه سالانه مدارس در آمریکآ دارد، اما پرزیدنت ترامپ تهدید کرده است که اگر دانش‌آموزان به کلاس‌های درس باز نگردند، ممکن است بودجه نواحی قطع شود.

آموزگاران نیز همین را می‌خواهند. پزشکان هم موافق هستند.

دو اتحادیه بزرگ معلمان در ایالات متحده و همچنین آکادمی پزشکان اطفال پیشتر گفته‌اند: «ما تصدیق می‌کنیم که کودکان با حضور فیزیکی در کلاس‌های درس، بهترین میزان یادگیری را دارند.»

آموزگاران و پزشکان آمریکایی در بیانیه مشترک خود خاطرنشان کرده‌اند: «با این حال، ما باید بازگشایی [مدارس] را به طریقی انجام دهیم که برای همه دانش‌آموزان، آموزگاران، و کارکنان ایمن باشد.»

متخصصان حوزه بهداشت عمومی می‌گویند بازگشایی مدارس بسیاری از همان خطراتی را در پی خواهد داشت که بازگشایی شتابزده مشاغل به دنبال داشت و موارد ابتلا به کووید۱را افزایش داد.

پژوهشگران دانشگاه جانز هاپکینز تخمین زده‌اند آماده‌سازی مدارس آمریکا برای تامین ایمنی دانش‌آموزان در میانه همه‌گیری ویروس جدید کرونا کووید۱