چالش‌های حقوقی ترامپ پس از ترک کاخ سفید

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

چالش‌های حقوقی رئیس جمهور آمریکا پس از ترک کاخ سفید؛ آیا ترامپ تحت تعقیب قرار خواهد گرفت؟ این گزارش را بخوانید 🔽

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده پس از ترک کاخ سفید با چندین پرونده کیفری دست و پنجه نرم خواهد کرد. اگرچه رسوایی‌های پیاپی آقای رئیس جمهور در چهار سال گذشته با مصونیت قضایی وی، راه به جایی نبرده است، دو ماه دیگر و زمانی که وی مجبور به ترک منصب کنونی شود، باید در برابر دادستانان و احتمالا قضات پاسخگو باشد.

با این حال اگر دادستانی بتواند اثبات کند که دستکاری مدارک تجاری با هدف ارتکاب جرم مهمتری نظیر فرار مالیاتی صورت گرفته، این اتهام دیگر مشمول مرور زمان نخواهد شد. مایکل کوهن، وکیل و کارچاق‌کن پیشین دونالد ترامپ در جریان تحقیقات کنگره، به نمایندگان ایالات متحده گفته بود که موکلش در بیشتر موارد دارایی‌های خود را برای گرفتن وام یا شراکت بیش از حد واقعی نشان می‌دهد اما در اظهارنامه‌های مالیاتی، دارایی‌ و حساب‌های خود را کمتر از این اعلام می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این گزارش رو حسین شریعتمداری روزنامه کیهان نوشته !؟

ابله هنوز تا ماه ژانویه تو کاخ سفیده. چرا چرت و پرت میگی. یک روز شماها رو پایین خواهیم کشید

چرا ترامپ ،،کسی که تقلب کرده جوبایدن وستاد انتخاباتی اش هست نه ترامپ ،،بنظرم اگر کاندیدی در چند شهر تقلبش ثابت شود هرچند کم هم باشد صلاحیت ریاست جمهوری آمریکارا ندارد...

کس شر 👍

شما خبر راست و درست هم ميزارين؟!.. بايدن و كمپينش از ترس رسوايي سكوت كردن و درخواست كمك مالي كردن، شما فيك نيوزها دست بردار نيستين؟!

یه مشت آدم احمقم اینجا و تو ایران دنبال کونه این راه افتادن هی میگن آخوندا برن این بیاد. همونایی که سال ۵۷ میگفتن شاه بره آخوند بیاد. واقعا ما یکی از خنگ ترین ملت های دنیا هستیم!

این مردک باید پراسکیوت بشه حتما. با تحریم ایران باعث مرگ خیلی از آدمهای بیگناه ایران بر اثر کوویدشد. لعنت به این آدم کثیف!

گزارشهاتون ارزش شاشیدن هم نداره چه برسه به خوندن😂😂😂😂کص ننه بایدن و یورو نیوز

ترامپ خواهر همه تونو میگا........ید 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

چرا کسشعر تیتر میزنی ؟؟؟ خجالت بکشین مادر جندهای چپول. کونتون پارس ترامپ بمونه کاخ سفید.

البته بعد از ۴ سال دیگه

ترامپ بابت خيلي موضوع ها محاكمه بشه

دوستان این رسانه های کثیف رو فقط آنفالو کنید. بر پدرومادر هرچی رسانه و خبرنگار جهتدار و آیت الله پروره لعنت.

بابا شماها که رفیق گرمابه و گلستان بودین چی شد یه هو اینطور باهاش چپ افتادین

هر وقت فیک نیوزها بر علیه ترامپ خبر میزارن یعنی ترامپ پیروز میدان

کیر خمینی تو گلوبالیستها

اینا دیگه حرف مفته، ترامپو یکبار دموکراتا محاکمه کردن، هرچیزی هم که در توان داشتن رو کردن، تبرئه شد. حالا این خبرا که هیچ ارزش خبری نداره، فقط به خاطر پرونده های تخلفات انتخاباتی پخش میشن، ترامپ رئیس جمهور نمیشه، ولی این هم نکته مهمیه هر لحظه تخلف فاحشی پیدا

این رسانه دروغ را فالو نکنید لطفا

فیک نیوز

گوه اضافی نخورید یورونیوز فیک... ترامپ پرزیدنت خواهد بود تا 4 ساله دیگر.

😂 این خنده از نع خندهای جولیانی بود در مقابل فیک نیوز ها 😂

اون بایدن و معاون جنده اش هستند که تحت تعقیب قرار میگیرن! چپول کثافت! گوه بگیرن به هیکل هر چی جهان وطنه! پدرسگای دزد نکبت!

شش پرونده قضائی دست به نقد منتظر عالجناب است . برای همین داره جر میزنه تو کاخ صورتی بمونه

بحث سره تقلبهای جو بایدن که روز بروز آبروی دمکراتها لگد مال میشه اتفاقا بحث دستگیری جو بایدن و عوامل متقلبش

قطعا محکومیت و زندان در انتظارشه و به شدت ازین قضیه میترسه.بنده خدا آخر عمری هم مفتضحانه با ۶ میلیون اختلاف باخت هم با خفت و خاری باید کاخ سفیدو ترک کنه هم خار و ذلیل شد و هم محکومیت و زندان در انتظارشه.دیکتاتور حقیر خودشیفته سیلی محکمی خورد.

جنست عوض کن چرا ترامپ تحت تعقیب باشه؟!؟حتما مثل بایدن لپ تابش کلی فاجعه بوده؟شایدم مثل ایمیلهای هیلاری که رسوایی ست داشته؟؟شایدم پسراش مثل هانتر معتاد به مواد و در معاملات غیر قانونی با چین و روسیه ،،!!!شایدم تقلب کرده که رای بیاره 🤔🥺در ایران رانتخوارن آزادن و افشاکران توییخ

البته شما بهتر دیدگاه های داخل آمریکا رو می بینید و می شناسید .... اما با کمال احترامی که برای شما قائلم، استنباط شما در مورد جامعه ایران با توجه به شواهد موجود خیلی هم درست به نظر نمیرسه ....

خفه لطفا

حالت خیلی خرابه ایت اله نیوز😂😂😂😂

بله دونالد ترامپِ احمق باید بخاطر اتهامات بی پایه ای که به سیستم انتخاباتی 50 ایالت در امریکا وارد می کند و رفتار خلاف امنیت امریکا،محاکمه شود این احمق،لحظه ای به این فکر نمی کند که خود او نیز با این سیستم بقدرت رسیده است چرا در مورد همین سیستم در ایالت های قرمز تشکیک نمی کند؟!

کیر ترامپ از پهنا و درازا تو کس ننه مدیر فیک یورو نیوز

زنتونو گاییدم فیک نیوز

خیلی غلط کردین رسانه ی جعلی

گوه زیادی نخورید

اگر کسی بخواد تحت تعقیب قرار بگیره بایدن عوضیه به چند دلیل 1 زیر پا گزاشتن قانون لوگان 2 داشتن پرونده مجرمانه در کشور اوکراین 3 تقلب گسترده در انتخابات با همراهی آلمان و ونزوئلا و هزاران دلیل دیگه ... پس فاک آف فیک مدیا 🤫🤫

رسانه شما دقیقا شبیه صدا و سیمای ایرانه😂😂😂 خب بروید ایران و در سایه امن دیکتاتوری پول بیشتری بگیرید چرا خودتون رو گرفتار دموکراسی پر از چالش کرده اید؟!😂😂😂

پرزیدنت میمونه رسانه فیک

فعلا که بایدن تحت تعقیبه😂😂😂

فاک د لفت مدیا

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.