پیگیری نماینده زرتشتیان در مورد حادثه رخ داده برای موبد زرتشتی در کرمان

05/05/1399 08:00:00 ب.ظ

نماینده زرتشتیان در مجلس: قتل یک موبد زرتشتی در کرمان را پیگیری می‌کنیم

نماینده زرتشتیان در مجلس: قتل یک موبد زرتشتی در کرمان را پیگیری می‌کنیم

نماینده زرتشتیان در مجلس از پیگیری خود در مورد حادثه رخ داده برای یک موبد زرتشتی در کرمان خبر داد.

وی افزود: سرهنگ فدا نیز با بیان اینکه آگاهی کرمان پیگیر این موضوع هست، تاکید کرد که با دقت و پیگیری ویژه، این پرونده را دنبال خواهند کرد تا هر چه سریعتر به نتیجه برسد.به گزارش ایسنا، پیکر بی جان موبد آرش کسروی به همراه دو نفر از همراهان وی که ناپدید شده بودند، بعد از سه روز در شهر ماهان پیدا شد. موبد آرش خسروی از حدود ۱۰ سال گذشته ساکن آمریکا بوده و در سال گذشته به دنبال درگذشت پدرش به ایران بازگشت.

دادستان کرمان نیز امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به پیگیری موضوع در دستگاه قضایی، انگیزه مالی در وقوع این قتل را محتمل عنوان کرده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

وضعیت روانی جامعه‌ای که به دولتش اعتماد ندارد

جلالی ندوشن در این گفت‌وگو به تشریح روحی و روانی جامعه در اعتراضات اخیر پرداخته است. ادامه مطلب >>

جسد موبد زرتشتیان کالیفرنیا و دو همراهش در کرمان پیدا شدرسانه‌های خبری زرتشتیان، از پیدا شدن جسد آرش کسروی، موبد زرتشتیان کالیفرنیای آمریکا و دو دوست همراهش در کرمان خبر داده‌اند. این سه نفر چند روز پیش ناپدید شده بودند.

نماینده مجلس: آشفتگی کنونی بازار ایران در 40 سال گذشته بی‌سابقه استمصطفی طاهری، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ایران گفت که آشفتگی کنونی بازار این کشور در 40 سال گذشته بی‌سابقه است. - خبرگزاری آناتولی

شکست ناباورانه وفایی در اسنوکر قهرمانی جهان/ حذف هر دو نماینده ایرانحسین وفایی اسنوکرباز ایرانی در مسابقات قهرمانی جهان درحالی که از حریفش پیش بود، شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.

کرونا طی شبانه‌روز گذشته در برزیل 1211 و در هند 705 قربانی گرفتشمار قربانیان کرونا در برزیل طی 24 ساعت گذشته 1211 و در هند 705 مورد افزایش یافت

فرد نفوذی طالبان در پاسگاهی در افغانستان 4 همکار خود را به قتل رساندیک فرد نفوذی گروه طالبان در پاسگاه منطقه چنارک ولایت ارزگان افغانستان، 4 نفر از همکاران خود را به ضرب گلوله کشت. - خبرگزاری آناتولی

بازتاب اقامه نماز در ایاصوفیه در رسانه‌های آمریکارسانه‌های مختلف آمریکا٬ اقامه اولین نماز جمعه در ایاصوفیه پس از 86 سال را به یکی از تیترهای اصلی خود تبدیل کردند. - خبرگزاری آناتولی

اسفندیار اختیاری در گفت‌وگو با ایسنا گفت: در صحبتی که با فرمانده نیروی انتظامی کرمان داشتم خواستار پیگیری دقیق حادثه رخ داده برای موبد آرش کسروی و برخورد با مسببین آن شدم.Image caption آرش کسروی متولد ۱۳۴۶ بود و در معبد درمهر کالیفرنیا در آمریکا فعالیت می‌کرد رسانه‌های خبری زرتشتیان، از پیدا شدن جسد آرش کسروی، موبد زرتشتیان کالیفرنیای آمریکا، در کرمان خبر داده‌اند.مصطفی طاهری، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ایران گفت که آشفتگی کنونی بازار این کشور در 40 سال گذشته بی‌سابقه است.به گزارش ایسنا، رقابت های انتخابی اسنوکر قهرمانی جهان در بخش حرفه ای ها از ۳۱ تیرماه در شفیلد انگلستان آغاز شده و تا هفتم مردادماه پیگیری خواهد شد.

وی افزود: سرهنگ فدا نیز با بیان اینکه آگاهی کرمان پیگیر این موضوع هست، تاکید کرد که با دقت و پیگیری ویژه، این پرونده را دنبال خواهند کرد تا هر چه سریعتر به نتیجه برسد. به گزارش ایسنا، پیکر بی جان موبد آرش کسروی به همراه دو نفر از همراهان وی که ناپدید شده بودند، بعد از سه روز در شهر ماهان پیدا شد. به گزارش این سایت، آقای کسروی سال گذشته برای برگزاری مراسم درگذشت پدرش از کالیفرنیا به کرمان سفر کرده و برای رسیدگی به کارهای انحصار وراثت در کرمان سکونت داشت. موبد آرش خسروی از حدود ۱۰ سال گذشته ساکن آمریکا بوده و در سال گذشته به دنبال درگذشت پدرش به ایران بازگشت.2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی مصطفی طاهری، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ایران تصریح کرد: آشفتگی کنونی بازار در 40 سال گذشته بی سابقه است و قیمت‌ها افسارگسیخته افزایش می‌یابد بنابراین دولت باید هرچه سریعتر وزیر پیشنهادی را به مجلس معرفی کند. دادستان کرمان نیز امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به پیگیری موضوع در دستگاه قضایی، انگیزه مالی در وقوع این قتل را محتمل عنوان کرده است. جسد آقای کسروی به همراه دو دوستش بعد از سه روز در ماهان کرمان پیدا شده است. انتهای پیام . حریف او موفق شد در این بازی کامبک زده و نماینده اسنوکر ایران را با نتیجه شش بر پنج شکست دهد.