پیکر سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس وارد کاظمین شد

14/10/1398 10:09 ق.ظ

تشییع پیکر سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس به سمت کاظمین منابع عراقی از آغاز مراسم تشییع پیکر سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و شهدای حشد شعبی از فرودگاه المثنی در بغداد به سمت کاظمین خبر دادند.

پیکر شهیدان سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و دیگر شهدای حشد شعبی برای برگزاری مراسم تشییع مردمی وارد شهر مقدس کاظمین شد. منابع عراقی اعلام کردند پیکر این شهیدان قرار است بعد از کاظمین توسط تشییع کنندگان به سمت میدان الحسنین در الجادریه بغداد منتقل شود. تعداد زیادی از ساکنان بغداد در میدان الحسنین و همچنین ساکنان شهر کاظمین برای استقبال از پیکر شهدا تجمع کردند.

تعداد زیادی از رهبران حشد شعبی و مسؤولان سیاسی در میدان الحسنین منتظر استقبال از پیکر شهیدان هستند. بعد از آن پیکر شهیدان به کربلا و نجف اشرف منتقل می‌شود. پیکر شهدای حشد شعبی در وادی السلام در نجف اشرف به خاک سپرده می‌شوند.

پیکر قاسم سلیمانی نیز به مشهد مقدس منتقل و از آنجا به تهران منتقل می‌شود تا در زادگاهش شهر کرمان به خاک سپرده شود. پیکر شهدا در اطراف حرمین امامین کاظمین طواف داده می‌شود. زمان‌بندی مراسم تشییع بدین شرح است، در کاظمین تا ساعت ۱۰ به وقت محلی ادامه خواهد یافت، بعد از آن به میدان الحریه در منطقه الجادریه، سپس راس ساعت دو بعد از ظهر به وقت محلی به کربلا خواهد رسید و بعد از آن راس ساعت پنج عصر در نجف خواهد بود. headtopics.com

اداره اطلاع رسانی حشد شعبی اعلام کرد، پیکر شهدای دیگر حمله آمریکا نظیر پیکر محمد رضا، مدیر اداره روابط عمومی حشد شعبی در کنار پیکرهای شهیدان سلیمانی و المهندس در حال تشییع است.

Loading news...
Failed to load news.
ادامه مطلب:
isna_farsi »
Loading news...
Failed to load news.

پیکر حاج قاسم سلیمانی در زادگاهش کرمان آرام می‌گیردپیکر حاج قاسم سلیمانی، به وصیت ایشان، در گلزار شهدای شهر کرمان و زادگاهش به خاک سپرده می شود.

پیکر سپهبد شهید سلیمانی دوشنبه در تهران تشییع می‌شودبرنامه بدرقه شهید سلیمانی اعلام شد | روابط عمومی کل سپاه با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که پیکر سپهبد شهید سردار قاسم سلیمانی روز دوشنبه در تهران تشییع می‌شود کارناوال بازی و اربعین بازی شروع شد تا باشه از این بازیا 🤣🤣 پيش نماز گيه؟ خامنه اى

رییس جمهوری در منزل سردار شهید سپهبد سلیمانی حضور یافتتهران- ایرنا- حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس‌جمهوری صبح امروز در منزل شهید سپهبد قاسم سلیمانی حضور یافت.

با ترور سردار سلیمانی از جنگ با ایران جلوگیری کردیم!دونالد ترامپ به بیان گزافه‌گویی‌های تازه در مورد ایران پرداخت و مدعی شد: ترور سردار سلیمانی با هدف جلوگیری از وقوع جنگ صورت گرفت، نه با هدف آغاز آن. اتفاقا احمقانه ترین اقدام بود که باعث روشن شدن جرقه جنگ شد تمام فتنه های جهان زیر سر توست

ترامپ هدف از ترور سردار سلیمانی را جلوگیری از جنگ خواندرئیس جمهور آمریکا امشب در سخنانی حمله جنایتکارانه پهپادهای این کشور به بغداد را که به شهادت سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده نیروهای قدس سپاه پاسداران ایران انجامید تایید و اعلام کرد این حمله به دستور وی صورت گرفته است. آقای پرزیدنت، دوستت داریم ❤️ realDonaldTrump TnxPOTUS4Soleimani مش قاسم به جهان بی باقی در ناکجاآباد شتافتنش... قاعش سید علی شاه ترامپ گوه خورد .

مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی ترور سردار قاسم سلیمانی را محکوم کردمولوی عبدالحمید اسماعیل زهی-امام جمعه اهل سنت زاهدان-ترور سردار قاسم سلیمانی توسط آمریکا را محکوم کرد و شهادت ایشان را به مقام معظم رهبری و ملت ایران تسلیت گفت. تو خودت ي جنايتكاري عجیبه! مولوی گە خورد .