پیکر آیت‌ الله فاطمی‌نیا از مقابل مسجد دانشگاه تهران تشییع شد/ خاکسپاری در قم

27/02/1401 10:52 ق.ظ

مراسم تشییع پیکر مرحوم آیت الله سید عبدالله فاطمی‌نیا صبح امروز از مقابل مسجد دانشگاه تهران برگزار و برای خاکسپاری به شهر قم منتقل شد.

مراسم تشییع پیکر مرحوم آیت الله سید عبدالله فاطمی‌نیا صبح امروز از مقابل مسجد دانشگاه تهران برگزار و برای خاکسپاری به شهر قم منتقل شد. در ابتدای این مراسم که از ساعت ۹ صبح آغاز شد، پیام تسلیت رهبر انقلاب برای حاضرین قرائت شد. سپس زیارت عاشورا و مراسم عزاداری با ذکر مصائب سرور و سالار شهیدان برگزار شد. در ادامه آیت الله صدیقی امام جمعه موقت تهران بر پیکر این عالم ربانی نماز خواند.

همچنین پیکر این عالم ربانی تا خیابان ولیعصر تهران تشییع و سپس برای خاکسپاری به شهر قم منتقل شد. گفتنی است مراسم خاکسپاری در قم رأس ساعت ۱۷ امروز از مسجد امام حسن عسکری (ع) به سمت حرم مطهر حضرت معصومه (س) خواهد بود.

حداد عادل، مسعود پزشکیان، حمید شاه‌آبادی، سیدمحمود علوی، علی اکبر صالحی، سیدمحمود رضوی و سیدمهدی جوادی از جمله حاضران در این مراسم بودند.

ادامه مطلب:
ilnanews »

ائتلاف حزب الله و احزاب مسیحی اکثریت در مجلس لبنان را از دست دادندائتلاف حزب الله و احزاب مسیحی اکثریت در مجلس لبنان را از دست دادند

انتخابات لبنان؛ ارزیابی‌های اولیه از کاهش کرسی‌های حزب الله و متحدانش حکایت دارددر این انتخابات حزب سمیر جعجع موفق‌تر از حزب رقیب خود به رهبری میشل عون - متحد حزب الله لبنان - ظاهر شده است. ارزیابی از کجا آوردی؟ 🤣🤣🤣 یورونیوز یا فیکونیوز؟

چتر رنگین‌کمانی اجرای نمایش رابینسون کروزو را متوقف کرداجرای نمایش «رابینسون کروزو» به کارگردانی «علیرضا کوشک‌جلالی» در شهر قم بعد از اولین شب اجرا متوقف شد. «سعید برجعلی»، بازیگر و دستیار کارگردان این نمایش دلیل توقیف را حجاب تماشاگران و رنگ چتری که جزو آکسسوار کار است، بیان کرد. رنگین‌کمانی

خطیب‌زاده: امیرعبداللهیان به امارات می‌رود/ منتظر تصمیم سیاسی واشنگتن درباره مذاکرات وین هستیمسخنگوی وزارت امور خارجه: *نقش روسیه در مذاکرات وین، سازنده بوده است *منتظر تصمیم سیاسی واشنگتن هستیم *در جریان سفر انریکه مورا به تهران گفت‌وگوهای جدی انجام شد *مذاکرات در تهران همراه با ابتکارات ویژه ایران بود گرانی مرغ و ماکارونی و نان فانتزی و روغن نباتی کُلاً اخبار مربوط به جنگ روسیه و اوکراین را از رسانه های داخلی و خارجی ایران از بین بُرد ؛؛ مرحبا به قدرت مرغ و ماکارونی😄😄😄✋✋✋✋

کاپیتان تیم استقلال در واکنش به اعتراض‌های مردمی: «مسئولان شرمنده نیستند؟»وریا غفوری، کاپیتان تیم استقلال تهران بعد از بازی تیم‌اش مقابل فولاد خوزستان در واکنش به اعتراض‌های مردمی اخیر گفت که «این حق مردم ایران است که سعادتمند زندگی کنند.» این سعادتمندی شامل مسکن و آموزش و بهداشت و امنیت فردی و اجتماعی هم می‌شود؟! درود بر شرفت 🌹 بله حق مردم ایران است اما.......

اعتراضات سراسری؛ بازداشت ۷۴ شهروند معترض تنها در سوسنگردمنابع حقوق بشری از آزادی احمد صیاحی یکی از بازداشت‌شدگان اعتراضاتی که در ۱۵ اردیبهشت در خوزستان آغاز شد و همچنان ادامه دارد،خبر داده‌اند. منابع محلی می‌گویند جو اغلب شهرهای خوزستان همچنان امنیتی و اختلال در شبکه اینترنت موبایل برقرار است. اعتراضات_سراسری

به گزارش خبرنگار ایلنا، مراسم تشییع آیت الله سید عبدالله فاطمی‌نیا صبح امروز (سه شنبه ۲۷ اردیبهشت) از مقابل مسجد دانشگاه تهران با حضور خیل عظیم شاگردان و دوستداران این عارف و علامه برجسته اخلاق و معرفت برگزار شد.

در ابتدای این مراسم که از ساعت ۹ صبح آغاز شد، پیام تسلیت رهبر انقلاب برای حاضرین قرائت شد. سپس زیارت عاشورا و مراسم عزاداری با ذکر مصائب سرور و سالار شهیدان برگزار شد. در ادامه آیت الله صدیقی امام جمعه موقت تهران بر پیکر این عالم ربانی نماز خواند.

همچنین پیکر این عالم ربانی تا خیابان ولیعصر تهران تشییع و سپس برای خاکسپاری به شهر قم منتقل شد.

گفتنی است مراسم خاکسپاری در قم رأس ساعت ۱۷ امروز از مسجد امام حسن عسکری (ع) به سمت حرم مطهر حضرت معصومه (س) خواهد بود.

حداد عادل، مسعود پزشکیان، حمید شاه‌آبادی، سیدمحمود علوی، علی اکبر صالحی، سیدمحمود رضوی و سیدمهدی جوادی از جمله حاضران در این مراسم بودند.

استاد فاطمی نیا خطیب، استاد اخلاق، مورخ اسلامی و کتاب‌شناسی که در زمینه اخلاق و عرفان، حدیث و شعر عربی صاحب نظر و وجاهت علمی بود. این عالم عرفانی پس از پشت سر گذاشتن دوران بیماری، بامداد دوشنبه (۲۶ اردیبهشت) در بیمارستان دار فانی را وداع گفت.