پیونگ یانگ تهدید به از سرگیری آزمایش موشک‌های هسته‌ای و دوربرد کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 53 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کره شمالی آمریکا را تهدید به آزمایش موشک‌های دوربرد و هسته‌ای کرد و گفت که باید برای رویارویی طولانی‌ مدت با آمریکای امپریالیست‌ آمادگی بیشتری داشته باشیم.

کره شمالی امروز پنج‌شنبه تهدید به از سرگیری آزمایش موشک‌های هسته‌ای و دوربرد برای مقابله با آمریکا کرد. تهدید‌های امروز کره‌ شمالی پس از ان صورت می‌گیرد که ایالات متحده تحریم‌هایی در پاسخ به فعالیت‌های موشکی کره شمالی اعلام کرده بود.

هفته گذشته که ایالات متحده یک رشته تحریم علیه فعالیت‌های موشکی کره شمالی اعلام کرد، مقامات کره شمالی این اقدام را خصمانه ارزیابی کردند و قول دادند تا در برابر این اقدام آمریکا پاسخی «قوی‌تر و مطمئن‌تر» بدهند.در گزارشی که روز پنجشنبه از نشست دفتر سیاسی این کشور در رسانه دولتی کره شمالی منتشر شد، آمده است: «سیاست خصمانه و تهدید نظامی آمریکا به نقطه‌ای رسیده است که دیگر نمی‌توان آن را نادیده گرفت».

در گزارش رسانه دولتی کره شمالی تاکید شده است که این تصمیم شامل بررسی راه اندازی مجدد تمام فعالیت هایی است که در چند سال اخیر معلق شده بود.از سرگیری احتمالی آزمایش‌های تسلیحات هسته‌ای و موشک‌های بالستیک دوربردی که می‌توانند قاره آمریکا را هدف قرار دهند، در شرایط زمانی حساسی در منطقه شرق آسیا رخ می‌دهد، زیرا چین، متحد کره شمالی، میزبان بازی‌های المپیک زمستانی در ماه آینده خواهد بود و کره جنوبی نیز آماده برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ماه مارس می شود.

آنکیت پاندا از بنیاد کارنگی برای صلح بین المللی پیش بینی می‌کند که بعید است کره شمالی به آزمایش هسته‌ای روی بیاورد اما آزمایش موشک های دوربرد دوباره روی میز است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

یانگ

اگر مردم جهان چینی ها و روس ها رو به زانو در نیارن و فاز روشنفکری و انسان دوستی بردارن دنیا به نابودی خواهد رفت. بدون تعارف/... چین روسیه سازمان_ملل آزادی ایران

پیونگ یانگ بودا 🤔 پیونگ بانگ من رو یادِ بانگ صادرات یا بانگ ملی می‌اندازه 😄

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

محاکمه ۴ مخالف اردوغان در سوئيس به اتهام تهدید به قتل رئيس جمهوری ترکیهاین چهار نفر چهار سال پیش در تظاهراتی مقابل پارلمان سوئیس که علیه رجب طیب اردوغان سازماندهی شده بود شرکت داشتند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حوثی‌ها: از موشک‌های ساخت ایران برای حمله به ابوظبی استفاده کردیمشبه‌نظامیان حوثی‌ اعلام کردند که در حمله روز گذشته به ابوظبی از موشک‌های بالستیک قدس-2 و ذوالفقار ساخت ایران استفاده کرده‌اند. - خبرگزاری آناتولی 👌💪✌🇮🇷 لعنت بر شما، اما عمارت به زودی از شما دفاع خواهد کرد و به شما پاسخ خواهد داد، ای تروریست ها🤬🤬🤬
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جنجال بر سر «برچسب سبز» اروپا برای نیروگاه‌های هسته‌ای؛ اتریش تهدید به شکایت حقوقی کرددر حالی که اتحادیه اروپا در تلاش است که «تحت شرایطی» به انرژی تولیدی در نیروگاههای هسته‌ای و گازی برچسب سبز محیط زیست بدهد، اتریش خود را برای مبارزه با این طرح آنهم از همه راههای ممکن حتی شکایت به مراجع قانونی آماده می‌کند. BrusselsBureau
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روسیه غرب را به استقرار پایگاه‌های موشکی در آمریکای لاتین تهدید کردبه دنبال بالا گرفتن تنش‌ها میان روسیه و غرب بر سر عضویت اوکراین در پیمان آتلانتیک شمالی موسوم به «ناتو» و افزایش نیروهای نظامی روسی در مرز اوکراین، روسیه روسی - این تهدیدمطلقا توخالی وپرت وپلا محسوب میشود . - پوتین بالشکر کشی مسخره وتوخالی ونمایشی به مرزهای اوکراین ،نتوانست برای پرونده_اتمی آخوندهای تروریست ایران ، باجگیری کند و بدطوری توی دهانش ودهان خامنئي‌ خورد. حالامیخواهداین شکست فضاحت باررابااین تهدیداحمقانه بپوشاند. آمریکا -روسیه غرب را به استقرار پایگاه‌های موشکی در آمریکای_لاتین تهدید کرد ... -جیک_سالیوان، مشاور امنیت ملی ایالات متحده، اظهارات مقامات روسی را «بلوف» خواند. -جیک سالیوان،: «اگر روسیه به آن سمت برود، قاطعانه با آن برخوردخواهیم کرد». العربیة_فارسی : جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی ایالات متحده، اظهارات مقامات روسی را «بلوف» خواند . نسیم : پول این بلوف ها را خامنئي‌ میدهد. سرنوشتی بدتر از چاوشسکو در رومانی ، درانتظار خامنئي و دیکتاتور پوتین است ...
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دبیرکل سازمان جهانی بهداشت: به هیچ وجه به پایان همه‌گیری کووید نزدیک نیستیمدبیر کل سازمان جهانی بهداشت به کشورهای جهان هشدار داد که همچنان موارد بهداشتی لازم برای مقابله و کنترل ویروس کرونا را جدی بگیرند و اجازه گسترش بیشتر این ویروس را ندهند. بله... مولتی میلیاردها.. ببخشید مولتی تریلیاردرها هنوز سیر نشده اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اف‌بی‌آی یک شهروند ایرانی- آمریکایی را به اتهام ارسال کالا و فناوری به ایران بازداشت کردپلیس فدرال آمریکا، اف‌بی‌آی، یک شهروند دوتابعیتی ایرانی-آمریکایی را به اتهام تلاش برای دور زدن تحریم‌های صادراتی ایالات متحده علیه ایران بازداشت کرد. وزارت دادگستری ایالات...
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »