پیش‌بینی‌ تازه از قیمت آتی طلا؛ سکه با وجود ثبات دلار گران شد

22/05/1398 05:18 ب.ظ

🔷پیشبینی تازه از قیمت آتی طلا؛ سکه با وجود ثبات دلار گران شد این گزارش را بخوانید 🔽

همزمان با انتشار پیش‌ بینی‌ تازه در مورد ادامه صعود نرخ جهانی طلا با وجود ثبات نسبی قیمت دلار در بازار تهران قیمت هر قطعه تمام سکه طلا افزایش یافت. معاملات روز سه‌شنبه بازار جهانی طلا با ادامه افزایش قیمت هر اونس فلز زرد همراه بود. به طوری که بهای جهانی هر اونس طلا با نزدیک به ۲۰ دلار افزایش تا هزار و ۵۳۴ دلار صعود کرد. نرخی که از اواخر ماه مارس سال ۲۰۱۳ میلادی تا کنون بی‌سابقه است.

هر چند طی مبادلات بعدازظهر بازار جهانی طلا نرخ هر اونس تا هزار و ۵۲۰ دلار کاهش یافت ولی تازه‌ترین پیش‌بینی‌ها از ادامه روند فزاینده این نرخ حکایت دارد. بانک سرمایه‌گذاری گلدمن ساکس با اصلاح برآورد پیشین خود در مورد آینده قیمت طلا اعلام کرد که نرخ فلز گرانبهای زرد تا ۳ ماه آینده حدود هزار و ۵۷۵ دلار خواهد بود ولی این نرخ تا ۶ ماه آینده تا هزار و ۶۰۰ دلار افزایش خواهد یافت.

پیش‌تر پیش‌بینی این بانک در مورد قیمت طلا در معاملات ۳ و ۶ ماه آینده به ترتیب هزار و ۴۵۰ و هزار و ۴۷۵ دلار اعلام شده بود. گلدمن ساکس دلیل اصلی اصلاح پیش‌بینی خود را شدت‌گیری ابعاد جنگ تجاری میان آمریکا و چین عنوان کرده است. headtopics.com

خب انس جهانی داره میره بالا فعلاً طلا 👆

همزمان با افزایش بهای جهانی طلا و با وجود برقراری ثبات نسبی در بازار ارز تهران، بهای هر قطعه تمام سکه طلا حدود ۳۸ هزارتومان افزایش یافت و به ۴ میلیون و ۲۲۵ هزار تومان رسید و هر گرم طلای ۱۸ عیار هم نزدیک به ۴۱۸ هزار تومان فروخته شد.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

عضو اتحادیه پوشاک ایران: قیمت پوشاک 30درصد گران شدعضو اتحادیه پوشاک ایران، حذف ارز نیمایی برای خرید مواد اولیه پوشاک را باعث افزایش 30 درصدی قیمت العربیه؛ چرا در بالای صفحه تان تاریخ ایرانی را نمی نویسید ؟ مگر صفحه شما برای ایران و به فارسی نیست ؟ خبری بجز گرانی و اختلاس که ندارید

کاهش قیمت نفت خام برنت در بازارهای جهانی

قیمت نفت برنت به 58.12 دلار رسید

روسیه با برد ایران المپیکی شد/ شاگردان کولاکوویچ در انتظار مرحله دوم انتخابی المپیکتیم ملی والیبال_ایران به روسیه باخت تیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی خود از رقابت‌های انتخابی المپیک به مصاف تیم ملی روسیه رفت و با نتیجه سه بر صفر مغلوب شد تا شاگردان کولاکوویچ برای صعود به المپیک در انتظار مرحله دوم رقابت‌های انتخابی المپیک باشند افتضاح

دختر ۱۷ ساله‌ای که با سمبوسه روی پای خودش ایستادهسمبوسه‌هایی را که خودش پخته است، عصرها برای فروش به نزدیک‌ترین پارک حوالی خانه‌شان می‌آورد. هر سمبوسه را سه هزار تومان می‌فروشد. حالا که مدرسه‌ها تعطیل شده‌اند، او به فکر کسب و کاری افتاده تا از تعطیلات تابستانی‌اش پول دربیاورد. اونی که از شنیدن این خبر باید خجالت بکشه همیشه خوابه، اکثر اونهایی هم که اینجا بیدارند به وجود همچین شیرزنان افتخار میکنند، و خوشحال میشن دمش گرم ما از زندگی و ادعا کردن و منت گذاشتن بلدیم خدایا ما را ادم کن کاش این وامثال این تو این کشور کاره ای بودن نه یه مشت دزد تروریست

اعتراض پزشکان ایران به نصب کارتخوان در مبارزه با فرار مالیاتی | DW | 11.08.2019کارشناسان رشته‌‌های مختلف جامعه پزشکی به اقدام سازمان امور مالیاتی در ملزم کردن آنان به استفاده از دستگاه کارتخوان بانکی به شدت اعتراض کرده و این اقدام را 'مغایر قانون' و 'تبعیض‌‌آمیز' خواندند. قصاب ها باز ناراحت شدن!! تف تو روی دولت و سازمان مالیاتی اگر پافشاری نکنن و مجبورشون نکنن به نصب دستگاه ها تا به امروز کارمندان و کارگران سرسختانه مالیات از حسابشوون کسر میشد، تمایز نبود؟ اینگونه هم اعتراض نمیکردند که جامعه پزشکی نسبت به نصب دستگاه کارت خوان و جلوگیری از فرار مالیاتی واکنش نشون میدن و اعتراض میکنند.. امروز جامعه پزشکی باشه فردا نوبت وکلا و سایر گروه ها باید باشه.. مگه خونشون از بقیه صنوف رنگین تره.این حداقل کاره برای این قشر که دوبله سوبله میگیرن ادمهای سالمو به ازمایشگاه،سی اتی اسکن و...میفرستن تا پورسانتشونو بگیرن.راه فرار هم دارن به قیمت تعرفه بیمار پوز میکشه الباقیشو نقد میده.تازه همون پوز هم از هر ده تا بیمار چهارتا میکشن

همزمان با انتشار پیش‌بینی‌ تازه در مورد ادامه صعود نرخ جهانی طلا با وجود ثبات نسبی قیمت دلار در بازار تهران قیمت هر قطعه تمام سکه طلا افزایش یافت.

معاملات روز سه‌شنبه بازار جهانی طلا با ادامه افزایش قیمت هر اونس فلز زرد همراه بود. به طوری که بهای جهانی هر اونس طلا با نزدیک به ۲۰ دلار افزایش تا هزار و ۵۳۴ دلار صعود کرد. نرخی که از اواخر ماه مارس سال ۲۰۱۳ میلادی تا کنون بی‌سابقه است.

هر چند طی مبادلات بعدازظهر بازار جهانی طلا نرخ هر اونس تا هزار و ۵۲۰ دلار کاهش یافت ولی تازه‌ترین پیش‌بینی‌ها از ادامه روند فزاینده این نرخ حکایت دارد.

بانک سرمایه‌گذاری گلدمن ساکس با اصلاح برآورد پیشین خود در مورد آینده قیمت طلا اعلام کرد که نرخ فلز گرانبهای زرد تا ۳ ماه آینده حدود هزار و ۵۷۵ دلار خواهد بود ولی این نرخ تا ۶ ماه آینده تا هزار و ۶۰۰ دلار افزایش خواهد یافت.

پیش‌تر پیش‌بینی این بانک در مورد قیمت طلا در معاملات ۳ و ۶ ماه آینده به ترتیب هزار و ۴۵۰ و هزار و ۴۷۵ دلار اعلام شده بود.

گلدمن ساکس دلیل اصلی اصلاح پیش‌بینی خود را شدت‌گیری ابعاد جنگ تجاری میان آمریکا و چین عنوان کرده است.

همزمان با افزایش بهای جهانی طلا و با وجود برقراری ثبات نسبی در بازار ارز تهران، بهای هر قطعه تمام سکه طلا حدود ۳۸ هزارتومان افزایش یافت و به ۴ میلیون و ۲۲۵ هزار تومان رسید و هر گرم طلای ۱۸ عیار هم نزدیک به ۴۱۸ هزار تومان فروخته شد.

بازار ارز تهران نیز همزمان با ثبات نرخ عرضه ارز توسط بانک مرکزی در سامانه رسمی سنا شاهد تغییر محدود قیمت ها بود، به طوری که قیمت فروش دلار با نوسان در دامنه ۱۱ هزار و ۷۰۰ تا ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان در نهایت میانه این دامنه متوقف شد. قیمت فروش هر یورو نیز در پایان معاملات روز سه‌شنبه به ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان نزدیک شد.