پیش‌بینی افزایش 2 میلیون نفری زائران اربعین نسبت به سال گذشته

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر اطلاعات: پیش‌بینی شده است امسال دو میلیون زائر نسبت به سال گذشته به شمار زائران اربعین افزوده شود

به گزارش ایسنا، سید محمود علوی امروز، 22 مهرماه در حاشیه بازدید از مرز شلمچه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با همت همه دستگاه‌های خدمت‌رسان در استان خوزستان نسبت به سال گذشته مشکلات کمتر شده است و شاهد شرایط مطلوب تردد زائران از مرزها هستیم.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: پیش‌بینی شده است امسال 2 میلیون زائر نسبت به سال گذشته به شمار زائران اربعین حسینی افزوده شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

لبيك_ياحسين

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گزارش به زائران «سفر عشق»
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

قطارهای حومه‌ای برای افزایش ظرفیت بازگشت زائران در ایام اربعین به میدان می‌آیندمدیرعامل شرکت راه‌آهن از تمهیدات این شرکت برای ایام بازگشت زائران اربعین حسینی خبر داد و گفت: مقرر شد پس از بررسی‌ به صورت موقت از قطارهای حومه‌ای با هدف افزایش ظرفیت جابه‌جایی زائران در شبکه حمل‌ونقل ریلی برای ایام اوج سفرهای اربعین استفاده شود. اگه بر نگردن خیلی بهتره برای ایران زمین. خرافاتی کمتر، ایران کشوری بهتر. جمع کنین این هسن و هسین رو. آخوند این جفنگیات عربی رو برای خر کردن مردم رواج میده. نکبتها! 💩💩
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

گزارش وزارتخانه‌های کشور و راه از خدمات ارائه‌شده به زائران در ایام اربعینگزارش وزارتخانه‌های کشور و راه و شهرسازی از خدمات ارائه‌شده به زائران در ایام اربعین حسینی در جلسه هیات دولت به ریاست معاون اول رئیس جمهوری ارائه شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پیاده روی زائران اربعین حسینی در مسیر نجف به کربلاتصاویر/پیاده روی زائران اربعین حسینی در مسیر نجف به کربلا
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

نیاز کشور به راه‌اندازی ۴ هزار کلانتری جدید/ استفاده از کلانتری‌های سیار به جای استقراریرییس پلیس پیشگیری ناجا از نیاز کشور به راه‌اندازی ۴ هزار کلانتری جدید خبر داد و گفت: در برنامه ششم توسعه راه‌اندازی هزار کلانتری سیار در نظر گرفته شده است، اما در حال حاضر تنها توانسته‌ایم یک کلانتری سیار ایجاد کنیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

واکنش ترکیه به بیانیه پایانی نشست اتحادیه عرب درباره حمله به شمال سوریهسخنگوی وزارت خارجه ترکیه: اشغالگر خواندن ترکیه از سوی دبیرکل اتحادیه عرب به جای 'گروه تروریستی' که تمامیت ارضی سوریه را مورد تجاوز قرار می‌دهد، به معنای مشارکت در جنایت‌های تروریستی این گروه و خیانت به جهان عرب است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »