پیش‌بینی سی‌ان‌ان درباره رقابت بایدن و ترامپ

13/08/1399 09:31:00 ب.ظ

شبکه خبری سی‌ان‌ان نمودار و نقشه‌ای تهیه کرده که بر اساس آن بایدن به صورت پیش‌فرض و بالقوه دارای ۲۰۳ رای و ترامپ دارای ۱۲۵ رای الکترال است و رقابت این دو بر سر ۲۱۰ رای الکترال باقیمانده در ایالت‌های سرنوشت‌ساز خواهد بود

شبکه خبری سی‌ان‌ان نمودار و نقشه‌ای تهیه کرده که بر اساس آن بایدن به صورت پیش‌فرض و بالقوه دارای ۲۰۳ رای و ترامپ دارای ۱۲۵ رای الکترال است و رقابت این دو بر سر ۲۱۰ رای الکترال باقیمانده در ایالت‌های سرنوشت‌ساز خواهد بود. با این پیش فرض می‌توان آرای الکترال ایالت‌های قرمز را برای ترامپ و ایالت‌های آبی را برای بایدن در نظر گرفت و تنها ۲۱۰ رای الکترال برای رقابت می‌مانند که هر کدام از کاندیداها بتواند در مجموع ۲۷۰ رای الکترال را به دست آورد، رییس جمهور خواهد بود.

با این پیش فرض می‌توان آرای الکترال ایالت‌های قرمز را برای ترامپ و ایالت‌های آبی را برای بایدن در نظر گرفت و تنها ۲۱۰ رای الکترال برای رقابت می‌مانند که هر کدام از کاندیداها بتواند در مجموع ۲۷۰ رای الکترال را به دست آورد، رییس جمهور خواهد بود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

مرگ_بر_آمریکا بیست سی صد شرف داره به CNN پیروز انتخابات آمریکا هرکه باشد بسود استمرار تشگیلات شئونیزم فارسی این و آنروی شرکای اشرار فرقه فارسیسم تبهکار غاصب اشغالگر ایرانست.هتوز در انتخابات آمریکا کسی پیدا نشده بگوید طرفدار براندازی بساط فرقه فارسیسم و بنیان حکومت حقیقی با هویت و مدنیت بزرگ مشترک علوم اصل ایرانیانست.

سی ان ان.رسانه چپ و مثل آخوندا خدا خدا میکنه بایدن انتخاب بشه .بنابراین گوه خورد.ولی وجدانا اگه ترامپ تو انتخابات ایران شرکت می کرد چهل میلیون رای داشت. رسانه های جمهوری داعش همچنان التماس و دعا که ترامپ نیاد😂😂😂 چقدر این وضع خفت بارشون دیدنیه که برای نیمدن ترامپ هم به یک رسانه غربی(که تا قبل از این نامعتبر،دروغگو بودند) دخیل میبندند و استناد میکنند.

به پایان سلام کنید ترامپ trump2020

انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا؛ ۱۰۰ میلیون نفر رای دادند، رقابت تنگاتنگ ترامپ و بایدن ادامه دارداز بامداد سه‌شنبه و از ساعت ۷ صبح به وقت محلی، مراکز رای‌گیری در چندین ایالت شرقی آمریکا به طور رسمی آغاز به کار کرده‌اند. در جریان این روز، درب شعبه‌های رای‌گیری به نوبت و بر اساس تفاوت زمانی مناطق ایالات متحده از شرق تا غرب این کشور به روی رای‌دهنگان باز خواهد شد.

چه کسانی به ترامپ و چه کسانی به بایدن رای می‌دهند؟ | DW | 01.11.2020همه می‌پرسند آمریکایی‌ها به چه کسی رای می‌دهند، اما باید گفت سخن از کدام آمریکایی ‌در میان است: سفیدپوستان، سیاهپوستان، لاتین‌تباران یا زنان؟ در انتخابات پیشین اینان چه کسی را برگزیدند و این بار به چه کسی رای می‌دهند؟ چقدر توئیتتون کثیف و نژادپرستانه و سکسیسته man khodam dirooz be biden ray dadam, alaki masalan manam amrikaiam 😁😁 انقدر گوساله اید که فکر می‌کنید معیار و سلیقه رای دادن تو امریکا به این چیزها بستگی داره. مصداق اینکه اگه خر رو ببری آکسفورد بازم خره.

الجزایر می‌گوید رای دهندگان در همه‌پرسی از تغییر قانون اساسی حمایت کردندالجزایر می‌گوید رای دهندگان در همه‌پرسی از تغییر قانون اساسی حمایت کردند در همه‌پرسی روز یکشنبه در الجزایر اکثر رای‌دهندگان به تغییرات پیشنهادی در قانون اساسی رای مثبت دادند و به ترتیب این تغییرات پیشنهادی به قانون تبدیل خواهد شد.

انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا؛ ۱۰۰ میلیون نفر رای دادند، رقابت تنگاتنگ ترامپ و بایدن ادامه دارداز بامداد سه‌شنبه و از ساعت ۷ صبح به وقت محلی، مراکز رای‌گیری در چندین ایالت شرقی آمریکا به طور رسمی آغاز به کار کرده‌اند. در جریان این روز، درب شعبه‌های رای‌گیری به نوبت و بر اساس تفاوت زمانی مناطق ایالات متحده از شرق تا غرب این کشور به روی رای‌دهنگان باز خواهد شد.

اینفوگرافی| منطقه خلیج‌فارس از نگاه 2 نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکادونالد ترامپ و جو بایدن، 2 نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، درباره منطقه خلیج‌فارس چه نظری دارند و در صورت پیروزی ممکن است چه برنامه‌هایی را دنبال کنند؟ Good

دوستداران ترامپ و بایدن در دونبگ و بالینادونبگ و بالینا دو شهر کوچک از جمهوری ایرلند هستند که شهروندانش به ترتیب و به دلایلی نسبتا متفاوت از دونالد ترامپ و رقیب دموکراتش جو بایدن حمایت می‌کنند.