پیش‌بینی گرد و خاک برای خوزستان

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش‌بینی برخاستن گرد و خاک در سطح استان از فردا خبر داد.

محمد سبزه‌زاری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: از اواسط وقت فردا تا اواسط روز دوشنبه هفته آینده به ویژه روز یکشنبه وزش بادها در برخی مناطق به ویژه مناطق غربی، جنوبی و مرکزی متوسط گاهی شدید پیش‌بینی می‌شود و احتمال برخاستن گرد و خاک در این مناطق وجود خواهد داشت.

وی افزود: در این ایام شمال خلیج فارس مواج است. امروز و فردا تغییرات محسوس دمایی نخواهیم داشت و روز یکشنیه کاهش ۲ تا ۳ درجه‌ای دما مورد انتظار است. مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در شبانه‌روز گذشته شوش با ۴۲.۳ و ایذه با ۱۵.۸ سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنکترین نقاط استان خوزستان گزارش شده‌اند. در این مدت تغییرات دمای اهواز بین ۴۲ و ۲۱ درجه سانتیگراد رسیده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

😢💔

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هشدار درباره خطر ناآرامی و تنش آبی در 282 شهر ایراندر پی اعتراضات اخیر مردم خوزستان علیه بی‌آبی، خشکاندن رودخانه‌ها، که به رغم موج خشونت و سرکوب شدید ماموران امنیتی برای مدتی ادامه یافته و به دیگر استان‌ها
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دو سازمان مردم‌نهاد علیه گمرک فرانسه به دلیل صادرات سلاح شکایت کردند«این نبود شفافیت، مانعی بزرگ برای کنترل پارلمانی، قضایی و دموکراتیک بر صادرات تسلیحات فرانسه است.» چه حرکت خوبی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نهاد آمریکایی استفاده از دز تکمیلی و سوم واکسن فایزر را برای افراد بالای ۶۵ سال تصویب کرد♦️ نهاد آمریکایی استفاده از دز تکمیلی و سوم واکسن فایزر را برای افراد بالای ۶۵ سال تصویب کرد ▪️ واکسن فایزر که حدود یک سال پیش عرضه شد دو دز دارد اما از مدتی پیش این مساله مطرح شد که افراد دارای ایمنی کم، شاید نیاز به یک دز تکمیلی و سوم داشته باشند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تصویب مجوز دوز سوم واکسن فایزر برای افراد بالای 65 سال در آمریکاسازمان غذا و داروی آمریکا مجوز تزریق سومین دوز تکمیلی واکسن کرونای فایزر را برای افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند و افراد بالای 65 سال تصویب کرد.بنا بر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نخست وزیر بریتانیا نشست آب و هوایی گلاسگو را «آخرین فرصت برای بشریت» خواندآقای جانسون با بیان اینکه نباید با کره زمین به عنوان یک «اسباب بازی نابود نشدنی» رفتار کرد گفت: «ما این سیاره زیبا را عملاً نه فقط برای خودمان بلکه برای بسیاری از گونه های دیگر غیرقابل سکونت کرده‌ایم.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ماکرون و بایدن برای حل بحران دیپلماتیک واشنگتن-پاریس تلفنی گفتگو کردندشش روز پس از آغاز بحران سفارش زیر دریایی های اتمی توسط استرالیا، جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا و امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه بر تعهد هر دو کشور برای اعتمادسازی و بازگشت به حال عادی تأکید کردند. بحران هم بحرانهای قدیم فقط گلوله جواب بود فسخ قرارداد۱۰۰ میلیارد دلاری احتمالا رمزبازنگری درعملیات ( استراتژی وکنترل مهارایران) بین آمریکا واروپا به رهبری باند جنایتکارمحمدکریم خلیلی است وشاید درصدد خاتمه عملیات های مخفی آمریکا درایران وجهان با محوریت این مردک است. آیا این شبکه قراردادچندهزارمیلیاردی باایران بسته است؟ باهم بخورید!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »