پیش‌کسوتان‌ مطبوعات ایران: آقای تاج! تذکر به خبرنگار وظیفه شما نیست

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در پی اظهارنظر «مهدی تاج»، رییس فدراسیون فوتبال مبنی بر این که اگر خبرنگاری پرسش بی‌ربط کند، چهارسال از کار خبری محروم‌ می‌شود، اعضای هیات‌ مدیره «انجمن‌ پیش‌کسوتان‌ مطبوعات» با ارسال نامه‌ای به این اظهارات واکنش نشان دادند. اخبار_ایران خبرنگاری_جرم_نیست

در پی پخش اظهارنظری از «مهدی تاج»، رییس فدراسیون فوتبال مبنی بر این که اگر خبرنگاری پرسش بی‌ربط کند، چهار سال از کار خبری محروم‌ می‌شود، اعضای هیات‌ مدیره «انجمن‌ پیش‌کسوتان‌ مطبوعات» با ارسال نامه‌ای، از او خواستند که بهتر است به مشکلات فوتبال بپردازد و امور مربوط به خبرنگاران را به مرجع ذی‌صلاح بسپارد.

به گزارش ایسنا، در نامه هیات مدیره انجمن پیش‌کسوتان مطبوعات متشکل از «محمد بلوری»، «بهروز بهزادی»، «رضا قوی‌فکر»، «مسعود مهاجر»، «علی اکبر قاضی‌زاده» و «محمود هجرت» خطاب به تاج آمده است: «جناب آقای تاج، ريیس فدراسیون فوتبال! بیانات اخیر جناب‌عالی خطاب به خبرنگاران ورزشی داخلی موجب تعجب و اسباب تاسف فراوان اهالی رسانه‌ها شد.

این پیش‌کسوتان مطبوعات در نامه خود افزوده‌اند: «انصاف دهید. این نظر درست نیست که همکاران‌ جوان ما وقتی شما و همکاران‌تان را در دسترس و پاسخ‌گو نمی‌بینند، هر وقت شما را در برابر خود می‌یابند‌، می‌خواهند برای انبوه پرسش‌های در ذهن‌مانده خود جوابی دریافت کنند. جناب آقای تاج! پرسش حق حرفه‌ای و طبیعی خبرنگار و پاسخ، مسوولیت قانونی و عرفی هر مسوول است؛ اگر چه شما آن را بی‌ربط تلقی کنید. از این گذشته، مسوول رسیدگی به تخلف‌ها، نارسایی‌ها و مشکلات‌ مطبوعات را قانون مشخص کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عراقچی: بعد از دریافت ۱۵میلیارد دلار، ایران آمادگی گفت‌وگو با کشورهای۱+۴ را داردمعاون سیاسی وزیر امورخارجه اظهار کرد: به دنبال تماس‌های تلفنی آقای مکرون رئیس جمهور فرانسه با ایران، به او تاکید شد که یا اروپا می‌بایست از ایران نفت خریداری کند و یا معادل فروش نفت را به صورت خط اعتباری، که با درآمدهای نفتی ایران تضمین می‌شود و در حقیقت به نوعی به معنای پیش فروش نفت است، در اختیار ایران قرار دهد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ظریف عازم بنگلادش شد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim‌«ظریف عازم بنگلادش شد» محمدجواد ظریف وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران دقایقی پیش در صدر هیئتی تهران را به قصد دیدار و گفتگو با مقامات بنگلادش به سوی داکا ترک کرد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا 3 مرکز فضایی ایران را تحریم کرد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimآمریکا ۳ مرکز فضایی ایران را تحریم کرد وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد نام پژوهشگاه هوافضای ایران نیز به فهرست تحریم‌های دفتر کنترل دارایی‌های خارجی (اوفک) از نهادهای زیرمجموعه این وزارتخانه افزوده شده است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

روحانی در مجلس: هیچ تصمیمی برای مذاکره دو جانبه با آمریکا نداریم/به پیشنهاد مذاکره پاسخ منفی دادیم- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimروحانی در جلسه رأی اعتماد مجلس: *ملت ما پیروز جنگ تحمیلی اقتصادی است *شرایط امروز کشور شرایط سخت و پیچیده‌ای است *هیچ تصمیمی برای مذاکره دوجانبه با آمریکا نداریم و نخواهیم داشت رئیس جمهور: *بحث مذاکره دوجانبه به صورت خصوصی مطرح نیست *وقتی می‌گوییم مذاکره، یعنی وقتی تحریم‌ها برداشته شود و شرایطی که در برجام داشتیم، انجام شود *در این کشور اصول سیاست‌های ما را رهبرانقلاب تعیین می‌کنند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

روند دیپلماتیک برای حفظ برجام نباید متوقف شود/ افزایش توان هسته‌ای به تنهایی طرف مقابل را به تجدید نظر وادار نمی‌کندیک کارشناس برجام با اشاره به سفر معاون سیاسی وزیر امور خارجه به فرانسه برای بررسی جزئیات پیشنهادات این کشور برای حفظ برجام گفت: مذاکرات در پاریس هم باید پیش برود و می‌بینیم هم چنان که آقای عراقچی در فرانسه به مذاکرات می‌پردازد، آقای ظریف نیز به روسیه سفر کرده‌اند. این روند دیپلماتیک نباید متوقف شود و با قدرت و قوت باید ادامه پیدا کند؛ چراکه ما باید به دنیا نشان دهیم که ایران اهل گفت‌وگو و تعامل است در عین حال که حقش را نیز دنبال می‌کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا با تحریم ایران به اعتبار دلار به عنوان یک ارز بین‌المللی ضربه زدوزیر امور خارجه روسیه برجام را یک دستاورد مهم دیپلماتیک دانست و گفت: آمریکا با تحریم ایران و ممنوع کردن روابط تجاری با ایران، در واقع به اعتبار دلار آمریکا به عنوان یک ارز بین‌المللی ضربه زده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »