پیش بینی افزایش ۳ برابری حقوق سربازان در بودجه سال ۱۴۰۰

13/09/1399 01:47 ب.ظ

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: برابر هماهنگی‌های انجام شده با سازمان برنامه و بودجه، در لایحه بودجه ۱۴۰۰ پیش بینی شده است، میانگین حقوق سربازان سه برابر حقوق فعلی افزایش داشته باشد.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: برابر هماهنگی‌های انجام شده با سازمان برنامه و بودجه، در لایحه بودجه ۱۴۰۰ پیش بینی شده است، میانگین حقوق سربازان سه برابر حقوق فعلی افزایش داشته باشد. امیر رحیمی‌پور تصریح کرد: در لایحه بودجه پیش بینی شده است که سربازان در سال بعد سه برابر حقوق دریافت کنند.

در خصوص حقوق سربازان وظیفه مولفه های دیگری نیز موثر هستند مانند درجه، مدرک تحصیلی، محل خدمت و… پس از اینکه قانون بودجه تصویب و ابلاغ شود ما براساس این جزییات جدول حقوق سربازان وظیفه را از دیپلم تا دکتری مشخص و اعلام خواهیم کرد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره وضعیت سربازان در مراکز آموزشی در پیک سوم کرونا گفت: در مراکز آموزشی و پادگان‌ها هیچ مشکلی از نظر بهداشت و درمانی نداشتیم و فراگیری بیماری و شیوع آن در این مراکز نسبت به جامعه خیلی کمتر است و در حوزه سربازان تاکنون مورد فوتی گزارش نشده است.

ادامه مطلب:
ilnanews »

افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارمندان دولت/ اختصاص امسال ۲۰ هزار میلیارد تومان برای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان‌رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه امسال ۲۰ هزار میلیارد تومان برای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان پرداخت شد، گفت: برای افزایش قدرت خرید کارمندان دولت در سال گذشته، ۵۰ درصد به حقوقشان اضافه شد و این باعث شکاف و تبعیض میان دریافتی شاغلین و بازنشستگان شد.

بانک جهانی رشد اقتصادی ترکیه در سال 2021 را 5 درصد پیش بینی کردبانک جهانی، پیش بینی رشد اقتصادی ترکیه در سال 2021 را از 4.5 درصد به 5 درصد افزایش داد. - خبرگزاری آناتولی

پیش بینی توکلی از نتیجه بررسی FATF در مجمعبررسی FATF در دستور کار این هفته مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار گرفته است. فقط همین یکی مانده تا کامل بدبخت شیم

پیش بینی وزیر از بازار سرمایه/ برنامه وزارت اقتصاد برای جذاب‌تر شدن بورسدژپسند: بازار سرمایه می‌تواند راه نجات اقتصاد ما باشد کسانی که تحت تأثیر هیجانات و عدم اشراف درست به بازار سرمایه با نامه نگاری، نطق و مصاحبه، دل مردم را خالی کردند، تا حدی در افت شدید شاخص مسئول هستند، بخشی از این کاهش ناشی از حرکات غیرمنطقی آنها بود

آسمان صاف اغلب مناطق کشور در روز جمعه/ پیش بینی کاهش کیفیت هوا در روزهای آتیسازمان هواشناسی: *اکثر مناطق کشور در روز جمعه آسمانی صاف خواهند داشت *یکشنبه تا روز سه‌شنبه جوی آرام و پایدار در کشور حاکم است *در شهرهای صنعتی و پر جمعیت افزایش غلظت آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا انتظار می‌رود

امیر دریادار دوم غلامرضا رحیمی‌پور، در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره افزایش حقوق سربازان در سال ۱۴۰۰ گفت: ما تلاش‌های زیادی در ستاد کل نیروهای مسلح داشتیم تا بتوانیم میانگین حقوق سربازان را در سال آینده سه برابر حقوق فعلی افزایش دهیم وخوشبختانه سازمان برنامه و بودجه نیز همکاری لازم را در این زمینه داشته است.

امیر رحیمی‌پور تصریح کرد: در لایحه بودجه پیش بینی شده است که سربازان در سال بعد سه برابر حقوق دریافت کنند. در خصوص حقوق سربازان وظیفه مولفه های دیگری نیز موثر هستند مانند درجه، مدرک تحصیلی، محل خدمت و… پس از اینکه قانون بودجه تصویب و ابلاغ شود ما براساس این جزییات جدول حقوق سربازان وظیفه را از دیپلم تا دکتری مشخص و اعلام خواهیم کرد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره وضعیت سربازان در مراکز آموزشی در پیک سوم کرونا گفت: در مراکز آموزشی و پادگان‌ها هیچ مشکلی از نظر بهداشت و درمانی نداشتیم و فراگیری بیماری و شیوع آن در این مراکز نسبت به جامعه خیلی کمتر است و در حوزه سربازان تاکنون مورد فوتی گزارش نشده است.

به گفته رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح امنیت کامل بهداشتی در مراکز آموزشی ما برقرار است.