پیش از اعلام خبر درگذشت، خاکسپاری دختر آبی تحت تدابیر امنیتی در قم انجام شده بود

19/06/1398 09:48:00 ق.ظ

پیکر سحر خدایاری، دختر_آبی، قبل از اعلام خبر درگذشت او، تحت تدابیر امنیتی و بدون حضور اقوامش در بهشت معصومه قم به خاک سپرده شده بود.

پیکر سحر خدایاری، دختر آبی،که در پی خودسوری اعتراضی مقابل دادگاه انقلاب جانش را از دست داد قبل از انتشار خبر درگذ دستکم دو منبع مطلع گفتند که پیکر سحر خدایاری را ماموران امنیتی روز دوشنبه در بهشت معصومه قم به خاک سپرده‌اند و به اقوام او اجازه حضور در خاکسپاری داده نشده است.

از زمان انتقال به بیمارستان سوانح سوختگی مطهری تهران، پزشکان و متخصصان از نجات سحر قطع امید کرده بودند و به گفته خواهرش با «۹۰ درصد سوختگی» و «آسیب ریه‌» طی هفته گذشته در بیمارستان بستری بود.

برخی منابع نیز زمان درگذشت و خاکسپاری سحرخدایاری را سه روز قبل عنوان کرده‌اند اما خبرنگارانی که با پیشتر با خانواده او در تماس بوده‌اند تاکید کردند که خانواده دختر آبی و رییس بیمارستان زمان درگذشت او را صبح دوشنبه عنوان کرده‌‌اند.

تاکنون مقام‌های قوه قضاییه و دیگر مقام‌های مسئول و نهادهای مسئول تاکنون در باره مرگ دختر آبی پس از خودسوزی اعتراضی ابراز نظر نکرده‌اند اما برخی منابع گفتند که بر شدت فشار به خانواده سحر خدایاری افزوده شده و خانواده او تهدید شده‌اند تا با رسانه‌ها درباره زمان درگذشت و نحوه خاکسپاری فرزندشان سخن نگویند. headtopics.

ادامه مطلب:
ايران اينترنشنال »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

مرگ «دختر آبی» پس از خودسوزی در اعتراض به دادگاهی شدن برای ورود به ورزشگاه🔹 مرگ دختر_آبی پس از خودسوزی در اعتراض به دادگاهی شدن برای ورود به ورزشگاه در حالیکه خبرگزاری‌های نزدیک قوه قضاییه دلیل خودسوزی او را مخفی می‌کردند، خانواده او فاش کردند که در پی تلاش برای ورود به ورزشگاه این دختر به شش ماه زندان محکوم شده بود.

هزینه تامین سبد معاش در ایران در کمتر از 6 ماه 101 درصد گرانتر شدخبرگزاری ایلنا با ارائه محاسبه‌ای نشان داد که هزینه تامین سبد معاش در ایران از اسفند 97 تا مرداد 98

بیانیه اعتراضی کانون نویسندگان ایران در دفاع از کارگران حاضر در اعتراضات هفت تپه

واقعیت‌هایی از داخل ایران| وزارت بهداشت: خودکشی در ایران در حال افزایش است

واقعیت‌هایی از داخل ایران| وزارت بهداشت: خودکشی در ایران در حال افزایش است

واقعیت‌هایی از داخل ایران| وزارت بهداشت: خودکشی در ایران در حال افزایش است