پیشنهاد رییس شورای تهران: براساس آخرین شماره کدملی تردد شود

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تهران- ایرنا -رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: پیشنهاد تردد و خروج از منزل براساس آخرین شماره کدملی را از طریق حناچی (شهردار تهران) به ستاد مدیریت کرونا ارایه دادیم.

به گزارش ایرنا «محسن هاشمی» روز یکشنبه در حاشیه دویست و ششمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران درباره برگزاری جلسه هم‌اندیشی صبح امروز برخی از اعضای شورای شهر با شهردار تهران اظهار داشت: در مورد موضوع کرونا مباحثی مورد بررسی قرار گرفت، از جمله اینکه چه اقداماتی را می‌توان انجام داد که حضور مردم در سطح شهر را کاهش دهیم.

هاشمی با بیان اینکه این موضوع نیاز به بررسی کارشناسی دارد، گفت: قرار شد پیروز حناچی شهردار تهران این مسئله را در ستاد کرونا مطرح کند و یا با جریمه و توصیه، خروج از منزل را به یک دهم برسانیم. وی خاطرنشان کرد: همچنین در مورد تعداد کیت‌های تشخیص کرونا در جلسه هم‌اندیشی مباحثی مطرح شد، چرا که در حال حاضر تست‌ها در حد دماگیری است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اتفاقا یکی از بهترین روشها برای کنترل شیوع و عادلانه ترین روش هست. اونایی که زود جبهه گرفتن دلیلشو بگن یا راه بهتری پیشنهاد کنن. کاش رییس جمهورمون این روش رو مد نظر قرار بده

خسته نباشی

پسر کو ندارد نشان از پدر . همینه که وضعمون اینطوریه .

قشنگ مشخصه از 3 اسفند داشته فکر میکرده

واااااااااااای خدای من، چرا به فکر من نرسید، الان کد ملی هامونو بنویسیم بزنیم رو باسنمون، التماس تفکر

خوبه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پیشنهاد اتاق بازرگانی تهران به دولت برای مقابله با کرونابسته پیشنهادی اتاق بازرگانی تهران به دولت برای مقابله با ابعاد اقتصادی کرونا: ارائه کارت اعتباری و پرداخت کمک ماهیانه به سه دهک پایین جامعه و ایجاد خط اعتباری مشروط به حفظ حداقل ۹۰ درصد نیروی کار تا شهریورماه برای کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع کرونا
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

از وضعیت کرونا در تهران نگرانیم/ تا اطلاع ثانوی به زندگی با کرونا عادت کنیدمعاون کل وزارت بهداشت ضمن اعلام روند کاهشی بروز کرونا در برخی استان های پرشیوع و همچنین ابراز نگرانی درباره وضعیت این بیماری در تهران، در زمینه پیش بینی از زمان مهار کرونا در دنیا و کشور گفت: تا اطلاع ثانوی و تا زمان کشف دارو و واکسن باید با زندگی با کرونا عادت کنیم. منظورش اینه که تا اطلاع ثانوی، با مرگ با کرونا عادت کنید، چون نظام لیاقت مدیریت بحران کرونا را نداره!!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترافیک‌های امروز تهران نگران کننده است/بازگشت روال عادی فعالیتِ مشاغل، باعث اپیدمی دوباره کرونا می‌شودحریرچی: ترافیک‌های امروز تهران نگران کننده است/بازگشت روال عادی فعالیتِ مشاغل، باعث اپیدمی دوباره کرونا می‌شود وقتی قرار است که موقعی که من (فرد عادی) نگران بشم، شما هم نگران بشی، که فایده ای ندارد. مسولین باید از جامعه جلوتر فکری بحال مشکلات و راه حلهای آن بکنند. چرا ادارات رو تعطیل نمی کنند؟!!!! واقعا دورکاری چه فرقی با حضور در محل داره، و اصولاً ادارات چه کار ضروری انجام می دن؟!!!! مشکلات ایران ایرانیان و کنترول و مهار کرونا تنها و تنها با حذف و براندازی تشگیلات جاهلیت تحمیلی فرقه فارسیسم اشغالگر ایران ممکن است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وضعیت کرونا در تهران نگران کننده استتهران- ایرنا-معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: وضعیت کرونا در تهران نگران کننده است و ترافیک امروز این نگرانی را به وجود آورده که هر یک از این خودروها می توانند ویروس را به محل کار و خانه منتقل کنند. 🖕 این هنوز زندست؟ دولت بی تدبیر دلش به حال سلامت مردم نمی سوزد. آنها برای پول مردم در سال 99 کیسه دوخته اند تا از آب گل آلود ماهی بگیرند. کرونا اختاپوس بی_تدبیری
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

توضیح معاون دادستان تهران درباره علت رها شدن معتادان متجاهر- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimتوضیح معاون دادستان تهران درباره علت رها شدن معتادان متجاهر سرپرست دادسرای مبارزه با موادمخدر تهران درباره علت رها شدن معتادان متجاهر در سطح شهر توضیحاتی ارائه داد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

محدوده میدان شوش تهران ضدعفونی می‌شودتهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت که محدوده میدان شوش ضدعفونی می‌شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »