پیشنهاد یک سناتور آمریکایی به ترامپ برای دیدار با ظریف

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

پیشنهاد یک سناتور آمریکایی به ترامپ برای دیدار با ظریف به ادعای نشریه پولیتیکو، رند پاول، سناتور آمریکایی از ترامپ درخواست کرده‌ است تا با هدف کاهش تنش‌های میان واشنگتن و تهران با وزیر امور خارجه ایران که اکنون در نیویورک به سر می‌برد دیدار کند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، به نقل از نشریه پولیتیکو، رند پاول، یک سناتور آمریکایی در آخرهفته گذشته از دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور اجازه یک ماموریت حساس دیپلماتیک را خواست.

بسیاری از مقامات دولتی نگران هستند که مداخله پاول موجب ایجاد تهدید برای خراب کردن «کارزار فشار حداکثری» رئیس جمهور آمریکا علیه تهران شود. سناتور رند پاول مدت‌ها درباره مداخله در کشورهای خارجی هشدار داده و با مقامات دولت ترامپ بر سر احتمال یک درگیری نظامی با ایران برخورد داشته است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک کارگر شهرداری آبادان به دلیل نداشتن بیمه درمانی اقدام به خودکشی کردیک کارگر شهرداری آبادان که به دلیل نداشتن بیمه درمانی قصد خودکشی داشت، توسط پلیس نجات یافت. خبرگزاری ایلنا روز سه شنبه ۲۵ تیر نوشت که این کارگر شهرداری منطقه دو آبادان که روز دوشنبه برای اعتراض به پ
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ایران: یک نفتکش خارجی به دلیل نقص فنی به آب‌های ایران هدایت شده استعباس موسوی، سخنگوی وزارت خارجه ایران گفته یک نفتکش خارجی به علت نقص فنی توسط یدک‌کش‌ها و برای تعمیرات به لنگرگاهی در آبهای ایران کشیده شده است. پیش از این اظهارات روزنامه آمریکایی واشنگتن پست گزارش کرده بود که مطلع شده یک نفتکش متعلق به امارات از دو روز پیش در حال عبور از تنگه هرمز در آب‌های متعلق به ایران متوقف شده و دستگاه ردیابش از آن زمان خاموش شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

یک اپلیکشن مذهبی ساخت قم با نام انگلیسی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سردار اشتری: طرح ناظر یک برای اجرای قانون مبارزه با بی‌حجابی اجرا می‌شودتهران- ایرنا - فرمانده ناجا با اشاره به اینکه براساس قانون بی حجابی جرم محسوب می شود، گفت: بارها اعلام کرده‌ایم، خودرو حریم خصوصی نیست و کشف حجاب در آن، جرم محسوب می شود، بر همین اساس طرح ناظر یک را راه‌اندازی کرده‌ایم که خوشبختانه اثرات مثبتی نیز به همراه داشته است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

کمک ایران به یک نفتکش خارجیسخنگوی وزارت خارجه: یک نفتکش خارجی به دلیل نقص فنی در خلیج فارس دچار مشکل شد که طبق مقررات بین‌المللی نیروهای ایرانی پس از دریافت درخواست کمک به سوی آن رفته و توسط یدک‌کش به سمت آب‌های ایران کشیده شد تا تعمیرات لازم روی آن صورت پذیرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

به دنبال تهدیدهای طالبان؛ یک رادیوی محلی در افغانستان تعطیل شد🔺 به دنبال تهدیدهای طالبان ؛ یک رادیوی محلی در افغانستان تعطیل شد مدیر رادیو سما گفته است که دلیل تهدیدهای گروه طالبان این است که سه نفر از ۱۶ کارمند این رادیو، زن هستند. گروه طالبان مخالف تحصیل و اشتغال زنان است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »