پیشنهاد سران ۹ کشور اروپا برای صدور «اوراق قرضه کرونا»

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پیشنهاد سران ۹ کشور اروپا برای صدور «اوراق قرضه کرونا» بیشتر بخوانید🔽

رهبران نُه کشوراروپایی از جمله امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه و جوزپه کونته، نخست وزیر ایتالیا روز چهارشنبه در نامه‌ای به شارل میشل، رئیس شورای اتحادیه اروپا پیشنهاد صدور «اوراق قرضه کرونا» را دادند.

فرانسه، ایتالیا و اسپانیا از مدت‌ها پیش برای ایجاد ثبات در منطقه یورو و یکپارچه کردن آن، خواستار ایجاد اوراق قرضه یورو بوده‌اند و می‌گویند این پیشنهاد می‌تواند به بازپرداخت بدهی‌های ۱۹ کشور عضو منطقه یورو کمک کند. وزیران دارایی اروپا که روز سه شنبه به مدت دو ساعت به صورت ویدیوکنفرانس با یکدیگر مذاکره می‌کردند نشست مجازی خود را بدون صدور بیانیه مطبوعاتی مشترک پایان دادند.

با این حال وزیر دارایی پرتغال گفت که وزرای شرکت‌کننده در این نشست از پیشنهاد اختصاص یک کمک مالی قابل ملاحظه برای نجات اقتصاد منطقه یورو «استقبال شایانی» کرده‌اند.این پیشنهاد در چهارچوب مکانیسمی است که «ساز و کار ثبات اروپا» یا ام‌ای‌اس نام دارد و هدف از آن کمک مالی تا ۴۰۰ میلیارد یورو به اقتصاد آن دسته از کشورهای عضو است که به وام دسترسی نداشته باشند، اتفاقی که هنوز نیفتاده است. این کمک همچنین می‌تواند به عنوان ضمانت درخواست وام برای کشورهای متقاضی مورد استفاده قرار گیرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ری استارتی ها بخاطر درد همسایه قیام کرده اند ري_استارت بنی آدم اعضای یک پیکرند ری_استارت_تنها_راه_نجات قانون_اساسی_کورش ویروس_عرفانی_کرونا

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شهادت ۴۳ تن از کادر بهداشتی و درمانی کشور در مقابله با کروناشهادت ۴۳ تن از کادر بهداشتی و درمانی کشور در مقابله با کرونا سخنگوی وزارت بهداشت با ابراز تاسف از شهادت ۴۳ تن از کادر بهداشتی درمانی کشور در راه مقابله با ویروس کرونا، گفت: امروز نظام سلامت داغدار این افراد است و از برکت وجود این افراد محروم شده‌ایم یاران چه غریبانه رفتند از این خانه در_خانه_بمانیم شهادت بخاطر مهربانی بجای این افاضات معوقات سال قبلشون رو پرداخت کنید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

۱۷۶۲ مورد جدید ابتلا به کرونا در کشورحسن گفت که کمتر شده. باز حسن دوباره خالی بست
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

شناسایی ۱۷۶۲ مورد جدید کرونا در کشور/۱۲۲ تن دیگر جان باختندبر اساس یافته‌های آزمایشگاهی از ظهر دیروز تا امروز، ۱۷۶۲ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و تعداد مبتلایان به این بیماری در کشور به ۲۴۸۱۱ نفر رسید. به نظرم هنوز به پیک بیماری نرسیدیم. البته با این نظام و دولت، قطعاً تلفات اين ویروس خیلی بیشتر هم خواهد شد!! روحانی که گفت رشد نزولی داریم؟ KhameneiVirus
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ: کشور را در هفته‌های آینده از تعطیلی خارج می‌کنیمآقای ترامپ با اشاره به اینکه «قرنطینه می‌تواند آثار بدتری داشته باشد» می گوید ادامه تعطیلی کشور می تواند مرگ و میری بیشتر از بیماری ناشی از ویروس کرونا در پی داشته باشد. اونم یه خر مثل خرهای ایران، فرقش اینه موهاش بوره ترامپيست وطني: هر كار حضرت ترامپ حكمتي دارد خودزنی برای مردم آمریکا
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

١٢جانباخته و دو مفقودی در حوادث جوی کشورسخنگوی سازمان اورژانس کشور: تا ساعت ٨:٣٠ دقیقه صبح امروز ١١ استان درگیر حوادث جوی شده‌اند این حوادث تا کنون ٢١ مصدوم و ١٢ کشته به همراه داشته است دو نفر هم در شهرستان رودان مفقود هستند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بارش برف و باران در اغلب مناطق کشورمدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از احتمال بارش برف در مناطق سردسیر در برخی استان‌ها و بارش باران در اکثر استان‌های کشور خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »