پیشتازی رییس جمهوری لهستان در انتخابات یکشنبه

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نظرسنجی های صورت گرفته از رای دهندگان در انتخابات ریاست جمهوری لهستان، بیانگر پیشتازی آندری دودا، رییس جمهوری این کشور با اختلاف اندک از رافال تراسکووسکی، شهردار ورشو است.

نظرسنجی های صورت گرفته از رای دهندگان در انتخابات ریاست جمهوری لهستان، بیانگر پیشتازی آندژی دودا، رییس جمهوری این کشور با اختلاف اندک از رافال تراسکووسکی، شهردار ورشو است.

با این که نتیجه شمارش آرای انتخابات که یکشنبه برگزار شد، هنوز اعلام نشده است، آقای دودا با حضور در جمع هوادارانش، پیروزی خود را اعلام کرده است. یکی از نظرسنجی ها نشان می دهد که آقای دودا که متحد ماتیش موراویتسکی، نخست وزیر محافظه کار لهستان است، ۵۰.۴ درصد از آرا را در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری به دست آورده است.

موسسه ایپسوس که این نظرسنجی را انجام داده، این رقم را برای رافال تراسکووسکی ۴۹.۶ درصد اعلام کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ديرپاترين زندانی سياسی جمهوری اسلامی | DW | 11.07.2020بيست و يک تير ۱۳۹۷؛ دو سال پيش در چنين روزی عباس امير انتظام در تهران درگذشت. می‌گفت: «انتقام ما را به جايی نمی‌رساند» و به عيادت محمدی گيلانی که حکم اعدامش را داده بود رفت.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

‌رئیس جمهوری بلغارستان خواستار استعفای دولت «مافیایی» کشورش شدتنش‌‌های سیاسی در دستگاه حاکمه بلغارستان طی روزهای اخیر تشدید شده است به نحوی که دو مشاور رئیس جمهوری روز پنجشنبه در منازل خود دستگیر شدند و دفتر ریاست جمهوری نیز با حکم دادستانی مورد بازرسی و تفتیش قرار گرفته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هیچ‌ رایزنی برای انتخابات ریاست جمهوری با شورا به عمل نیامده است/ برخی هجمه‌ها به شورای نگهبان از روی نادانی و کینه استسخنگوی شورای نگهبان گفت: حدود ۳ هزار و ۳۴۶ مصوبه از مجلس شورای اسلامی در ادوار مختلف دریافت کرده‌ایم اما ۴ هزار‌ و ۸۰۰ بار از سوی شورا اعلام نظر شده است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

واعظی در دفاع از قرارداد با چین؛ مذاکرات مشابهی نیز با روسیه داریمرییس دفتر رییس جمهور ایران اعتراض‌ها به قرارداد با چین را «توهم» خواند و اعلام کرد که جمهوری اسلامی مذاکرات مشابهی را نیز با روسیه و برخی از همسایگان دارد
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت ۱۲ تن در ماجرای انفجار و حریق کلینیک سیناجانشین رییس پلیس پایتخت: *هیچ‌گونه مساله امنیتی یا اقدام خرابکارانه در وقوع حادثه کلینیک سینا وجود ندارد *قصور و کوتاهی دلیل اصلی بروز این آتش سوزی بوده است *۱۲ تن که عمدتا از افراد مسئول در این مرکز درمانی بودند، بازداشت شدند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی در فاز دوم پتروشیمی تندگویان در ماهشهر؛ آتش «مهار شده است»فاز دوم پتروشیمی تندگویان در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر، عصر روز یکشنبه دچار آتش‌سوزی شد. روابط عمومی پتروشیمی تندگویان اعلام کرد که این آتش‌سوزی « مهار» شده و «شرایط تحت کنترل قرار گرفته است»
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »