پیشتاز آموزش بزرگسالان | DW | 01.10.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دهم مهر ۱۳۷۶: ۱۳ سال پیش در چنین روزی شمس‌الملوک مصاحب در تهران درگذشت. می‌گفت: 'بیشتر مشکلات زنان ایران در عدم شناخت مردان از زنان است'.

دهم مهر ۱۳۷۶: ۱۳ سال پیش در چنین روزی شمس‌الملوک مصاحب در تهران درگذشت. می‌گفت:"بیشتر مشکلات زنان ایران در عدم شناخت مردان از زنان است".مقدمات فارسی و عربی را در خانه و سپس در مدرسه آمریکایی ناموس فرا گرفت و پیش از پایان دبیرستان بر زبان‌های انگلیسی و فرانسه مسلط شد.

۳۷ ساله بود که پس از سرپرستی چند دبیرستان، نخستین زنی بود که رئیس یک اداره بلندپایه دولتی"تربیت معلم" شد و یک سال پس از آن برای پژوهش و تکمیل آموخته‌هایش در زمینه تربیت کودکان و بزرگسالان، نخست به کانادا و سپس به آمریکا رفت و چهار سال بعد با یک دانشنامه دکتری دیگر، این بار در رشته آموزش و پرورش به تهران بازگشت و از آن پس در کنار تدریس ادبیات در دانشگاه تهران وقت خود را صرف مبارزه با بی‌سوادی کرد.

۴۲ ساله بود که به سرپرستی اداره مبارزه با بی‌سوادی رسید و یک سال پس از آن"همه باسواد شویم" کتاب اول آموزش بزرگسالان را با همکاری عباس یمینی شریف نوشت که هشت میلیون نسخه چاپ شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اصلا بشریت اونقدر که در دنیا کاوش کرده در خودش کاوش نکرده و از خودش هم بیگانه س

بقول سلمان رشدی : مردی که از عشق هیچ نمیدانست و از زن بسیار ، با زنی که از مرد هیچ نمیدانست و از عشق بسیار ، وصلت ناجوری میشه

خدابیامرز نمیدونست زنان خودشونم خودشونو نشناختن چه برسه به مردان

زندگی من یک کتاب است. چی می خواهید دیگه بدانید.

مادرم خیلی دلسوز است. به درس خواندن ماخیلی اهمیت داد. به غذا خوردن ما اهمیت داد.به لباس ما خیلی اهمیت داد.سپاسگزارش هستیم.ولی عاطفه ندارد وفقط دلسوزی دارد. ما براش عاطفه داشتیم و ساپورتش کردیم تاافسرده نباشد و خودمان سه خواهر, مقداری افسرده شدیم.

مادرم شکست عشقی خورده بود. از سرلجبازی, همسر پدرم شده بود و بعد پشیمان بود. این وسط پدرم تقصیری نداشت.

و همینطور هم برعکسش

دیگه چه می خواهید بدانید اصلاح طلب مصدقیون

۲۳ سال پیش میشه نه ۱۳ سال

روانش شاد،کتابهای درسی،خاطرات خوش گذشته☹😟😣

مادرم هیچ وقت ماها رادر اغوش نمی گیرد. حتی وقتی ناراحتیم. عاطفه ندارد فقط حس دلسوزی دارد

من پدرم رابیشتر از مادرم دوست دارم چون بیشتر محبت می کردو عاطفه داشت. شاد بود و می خندید و جک می گفت. شعر می گفت.

پدرم یک مذهبی شاد و خوشحال و امیدوار به زندگی و مادرم یک غیر مذهبی افسرده که بعدا مذهبی شده بود .

من پدرم تاوقتی زنده بود بااینکه الزایمر داشت, درک و عاطفه ی بالاتری شد.به من خیلی محبت می کرد. مادرمن ,یک شکست خورده ی عشقی هست که هیچ وقت نسبت به پدرم عاطفه نداشت.همیشه فقط دلسوزی داشت. همیشه افسرده است و ماسه خواهر بهش محبت کردیم و ساپورتش کردیم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حیات در سیاره سرخ؛ کشف حوضچه‌های شور در کنار دریاچه نمک در مریخاین حقیقت که دریاچه و حوضچه‌های اطراف آن هنوز مایع هستند نشان می‌دهد که از نوع دریاچه زیاده‌شور هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شعار علیه نارندرا مودی پس از مرگ زنی در پی تجاوز گروهی در هندپیکر نیمه‌جان و برهنه او غرق در خون، با زبانی شکافته و ستون فقرات شکسته در مزرعه‌ای پیدا شد. او دو هفته پس از این حادثه بر اثر شدت جراحات جان باخت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

۲۰۷ فوتی کرونا در ۲۴ ساعت گذشته/۴۰۷۹ تن در وضعیت شدید بیماریشناسایی ۳۶۷۷ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۳۶۷۷ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۲۰۷ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۴۵۳۶۳۷ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۳۷۸۷۲۷ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۲۵۹۸۶ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بنیامین نتانیاهو در سازمان ملل: ایران «بزرگترین دشمن صلح در خاورمیانه» استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. ج، اسلامی. نه ایران اسرائیل خارج از مرز های بین المللی به فلسطینان و سوریه حمله میکنه عربستان به یمن حمله میکنه ولی برزگترینش اونوقت ماییم😀 تنها چیزی که صلح رو به خاور میانه برمیگردونه ظهور هیتلری دیگر است...
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا طی یک ‌روز در هند 1178 و در برزیل 863 قربانی گرفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مجموع قربانیان کرونا در کشور از ۲۶ هزار نفر گذشت/۴۰۹۳ بیمار در وضعیت شدیدمجموع قربانیان کرونا در کشور از ۲۶ هزار نفر گذشت *تعداد مبتلایان جدید: ۳۵۸۲ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۱۸۳ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۴۵۷۲۱۹ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۳۸۰۹۵۶ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۲۶۱۶۹ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »